Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusel Egersund o-klubb løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusel Egersund o-klubb løp 1
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 19 november 2016

D -12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Synne Skeie PettersonEgersund OK30.1514.24
Thea Beate PuntervoldEgersund OK49.5723.47

D 15-16

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK58.0619.22
2Julie PuntervoldEgersund OK1.03.35+5.2921.11

D 40-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SkadsemGanddal IL1.06.0622.02

D 55-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK33.5916.10

H 13-14

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK25.1011.59
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK26.43+1.3312.43
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK36.03+10.5317.10

H 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK49.1816.26

H 17-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK43.3411.46
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering46.35+3.0112.35
3Jørgen HetlandEgersund OK48.24+4.5013.04

H 40-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil TorgersenEgersund OK44.2912.01

H 55-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK37.3812.32
2Arvid MydlandEgersund OK38.34+0.5612.51
3Per Ingar HadlandGanddal IL38.42+1.0412.54
4Bjørn Tore AaseEgersund OK47.38+10.0015.52

H 65-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK25.0211.55
2Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb28.57+3.5513.47
3Knut SkjævelandGanddal IL32.58+7.5615.41
0Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads HadlandEgersund OK19.1812.03
2Sine HadlandEgersund OK23.10+3.5214.28
3Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL32.04+12.4620.02
4Elisabeth PuntervoldEgersund OK33.56+14.3821.12
5Ronja SkåtøyEgersund OK36.13+16.5522.38
6Hermine Iversen ÅseEgersund OK36.15+16.5722.39
7Iris HadlandEgersund OK36.19+17.0122.41

C- åpen

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK34.1416.18

A- åpen

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank HansenEgersund OK43.1114.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor