Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Vikeså

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 4 januar 2017

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Damer - kort løype

2 380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43.1518.10
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb52.24+9.0922.01
3Inger Skretting OpstadEgersund OK1.00.30+17.1525.25

Damer - mellomlang løype

3 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie GauselGanddal IL55.0616.47
2Kristin SkadsemGanddal IL1.03.52+8.4619.28
3Celina Iversen ÅseEgersund OK1.11.33+16.2721.48
4Julie PuntervoldEgersund OK1.11.35+16.2921.49
5Synnøve FuglestadÅlgård Orientering1.17.30+22.2423.37
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Grethe WathneStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL42.3410.36
2Jorunn HadlandEgersund OK48.06+5.3211.59
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)53.13+10.3913.16
4Ingrid LamarkGanddal IL54.38+12.0413.37
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb54.45+12.1113.39
6Vibeke LamarkGanddal IL54.56+12.2213.41
7Trine BolstadGanddal IL56.08+13.3413.59

Herrer - kort løype

2 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering36.0215.08
2Edvin AakreEgersund OK42.02+6.0017.39
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK47.47+11.4520.04
4Halvard ScheepkerEgersund OK56.26+20.2423.42
0Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 280 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb41.3312.40
2Per Ingar HadlandGanddal IL45.43+4.1013.56
3Geir Anders HadlandEgersund OK48.20+6.4714.44
4Tor Sverre SkåraEgersund OK48.34+7.0114.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb48.44+7.1114.51
6Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb49.09+7.3614.59
7Raymond B PettersenÅlgård Orientering49.30+7.5715.05
8Tor Geir EspedalGanddal IL53.55+12.2216.26
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb57.42+16.0917.35
10Bjarne GimreGanddal IL58.25+16.5217.48
11Ole AuklendNOTEAM59.13+17.4018.03
12Jan Inge LundeGanddal IL1.03.56+22.2319.29
13Frank HansenEgersund OK1.07.34+26.0120.35
14Bjørn SivertsenNOTEAM1.13.05+31.3222.16
15Arnulf FuglestadÅlgård Orientering1.14.10+32.3722.36
16Terje StokkelandÅlgård Orientering1.16.38+35.0523.21
17Sverre Magnar NordalStatoil BIL1.23.05+41.3225.19
18Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.29.57+48.2427.25
0Arvid ThorsenAftenbladet BILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar PettersonEgersund OK44.2011.03
2Trond LamarkGanddal IL44.51+0.3111.11
3Svein-Erik KvameGanddal IL46.47+2.2711.40
4Per Inge EspedalÅlgård Orientering48.32+4.1212.06
5Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb49.27+5.0712.19
6Jørgen HetlandEgersund OK50.25+6.0512.34
7Inge LølandNOTEAM54.38+10.1813.37
8Ove OalandGanddal IL57.26+13.0614.19
9Andreas BreilandÅlgård Orientering59.25+15.0514.49
10Rune LodeÅlgård Orientering59.26+15.0614.49
11Rune HatleAvinor Sola BIL1.00.30+16.1015.05

Herrer - XLang

5 450 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering43.227.57
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering46.48+3.268.35
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)50.51+7.299.19
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering50.53+7.319.20
5Arild AasheimGanddal IL57.35+14.1310.33
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)58.27+15.0510.43
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.34+27.1212.56
8Tallak LangmyrGanddal IL1.13.22+30.0013.27
9Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.18.04+34.4214.19
10Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.22.42+39.2015.10
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer- XLang

5 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.01.2911.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor