Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 18 juni 2017

N-åpen

1 780 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva BredholtKongsberg OL34.28+17.2619.21
0Fredrik BureOL Tønsberg og omegn39.58+22.5622.27
0Tuva Eckdahl BookOK Horten29.08+12.0616.22
0Vetle Eckdahl BookOK Horten37.18+20.1620.57
0Kristoffer David EriksenLarvik OK48.11+31.0927.04
0Magnus GrettebergStokke IL34.54+17.5219.36
0Jesper HaglandStokke IL29.42+12.4016.41
0Ludvik HiisStokke IL55.09+38.0730.58
0Teodor HiisStokke IL34.58+17.5619.38
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn31.47+14.4517.51
0Ane MathisenNOTEAM26.41+9.3914.59
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL41.52+24.5023.31
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL41.58+24.5623.34
0Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK26.02+9.0014.37
0Kajsa Krokeborg RypdalStokke IL43.58+26.5624.42
0Majken Krokeborg RypdalStokke IL44.03+27.0124.44
0Georg Røed GjertsenStokke IL27.00+9.5815.10
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK42.04+25.0223.37
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL29.41+12.3916.40
0Sofie Wierstalen ThunoldPorsgrunn OL24.24+7.2213.42
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL17.029.34
0Sindre FurlandSandefjord OK23.44+6.4213.20
0Joel RöhrsStokke IL37.27+20.2521.02
0Eivind BredholtKongsberg OL37.28+20.2621.02
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL31.40+14.3817.47
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL30.08+13.0616.55
0Karen KlavenesSandefjord OK31.32+14.3017.42
0William SchjølbergStokke IL50.00+32.5828.05
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK26.29+9.2714.52
0Ingvild RingheimLarvik OK30.45+13.4317.16
0Sturla SigurdssonStokke IL30.58+13.5617.23
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL29.26+12.2416.32
0Håkon ØverbyKongsberg OL38.36+21.3421.41
0Kristian Kaupang LyeLarvik OK25.23+8.2114.15
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D -10

2 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida Kristine BureOL Tønsberg og omegn54.0725.17
0Daniella GjoneSandefjord OK50.0223.22
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL1.02.31+8.2429.12
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn37.2217.27

D 11-12

2 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL24.1411.29
2Marthe Graff-WiikSturla, IF25.11+0.5711.56
3Vilde Aakre LeistadSkien OK26.43+2.2912.39
4Iril RingheimLarvik OK27.31+3.1713.02
5Annika van RaaijHedrum OL36.11+11.5717.08
0Maike RöhrsStokke ILdiskvalifisert

D 11-12N

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne KlavenesSandefjord OK27.4113.42
2Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering34.03+6.2216.51
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKbrutt

D 13-14

2 540 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL25.059.52
2Johanna Sofie LongfjeldModum OL26.15+1.1010.20
3Marie KvarmeSturla, IF27.19+2.1410.45
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn27.41+2.3610.53
5Selma HøivoldKongsberg OL27.46+2.4110.55
6Mari ØverbyKongsberg OL29.00+3.5511.25
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK29.28+4.2311.36
8Une HoltermannPorsgrunn OL29.34+4.2911.38
9Kseniya MironavaModum OL30.15+5.1011.54
10Ingvild GustafssonKongsberg OL30.20+5.1511.56
11Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering30.21+5.1611.56
12Ingrid MobråthenBotne SK30.43+5.3812.05
13Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31.37+6.3212.26
14Kristin NordgårdNotodden OL32.21+7.1612.44
15Mina Akiko JohnsenSturla, IF32.27+7.2212.46
16Anne Maren EidstenSturla, IF33.23+8.1813.08
17Amalie LøkkebergFredrikstad SK35.02+9.5713.47
18Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35.27+10.2213.57
19Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL35.46+10.4114.04
20Emilie JohansenSandefjord OK36.28+11.2314.21
21Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK36.56+11.5114.32
22Konstanse MoholthKongsberg OL39.58+14.5315.44
23Hedda SpangbergKonnerud IL40.41+15.3616.01
24Emma EngehultNotodden OL41.16+16.1116.14
25Julie Sophie WoldOK Moss42.54+17.4916.53
26Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn43.08+18.0316.58
27Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn45.51+20.4618.03
28Anne BeitdokkenPorsgrunn OL48.23+23.1819.02
29Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK56.12+31.0722.07
30Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.21.48+56.4332.12
31Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1.39.00+1.13.5538.58
0Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Sunniva MorlandstoEiker OLdiskvalifisert
0Embla ØvretveitFredrikstad SKbrutt

D 13-16C

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL28.1912.59
2Amalie KvernsmyrAndebu IL43.01+14.4219.43
3Amanda AxelsonEiker OL43.32+15.1319.58
4Emilie JahreAndebu IL55.09+26.5025.17

D 13-16N

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn34.2915.19
2Tiril KihleKonnerud IL48.53+14.2421.43
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OKbrutt

D 15-16

3 910 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL36.479.24
2Åsne HovengKongsberg OL37.04+0.179.28
3Malin HaugeHisøy OK37.47+1.009.39
4Marieluise Schmitt GranHalden SK43.43+6.5611.10
5Karoline BjørnerødOK Moss44.18+7.3111.19
6Sigrid EkelandOddersjaa SSK44.54+8.0711.29
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.26+9.3911.52
8Mia HirschIF Trauma46.50+10.0311.58
9Ada Helene OlsenIF Trauma47.25+10.3812.07
10Elise AusenPorsgrunn OL48.24+11.3712.22
11Amanda SaugerudKonnerud IL49.05+12.1812.33
12Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL51.43+14.5613.13
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL55.34+18.4714.12
14Vilde RetteraasenIndre Østfold OK56.45+19.5814.30
15Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL57.05+20.1814.35
16Anniken RanvikKonnerud IL58.03+21.1614.50
17Thea LandKonnerud IL59.20+22.3315.10
18Nina PedersenSarpsborg OL59.32+22.4515.13
19Ine InstanesSturla, IF1.02.09+25.2215.53
20Ingeborg KvarmeSturla, IF1.04.45+27.5816.33
21Malene InstanesSturla, IF1.05.40+28.5316.47
22Nora Småge HilsenKonnerud IL1.05.54+29.0716.51
23Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.05.58+29.1116.52
24Julie felicia ChristiansenKristiansand OK1.06.33+29.4617.01
25Oda Isnes TyseEiker OL1.06.37+29.5017.02
25Kaisa AntonsenFredrikstad SK1.06.37+29.5017.02
27Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.09.12+32.2517.41
28Iselin SørensenSturla, IF1.09.41+32.5417.49
29Alexandra AngvollFredrikstad SK1.10.33+33.4618.02
30Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.18.05+41.1819.58
31Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.22.41+45.5421.08
32Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.22.57+46.1021.12
0Malene NysæterSkien OKbrutt

D 15-16B

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva HepburnKristiansand OK59.5723.36
0Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKbrutt

D 17-A kort

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille NaufHedrum OL49.1716.03
2Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK1.13.59+24.4224.05
3Anne Berg GjølbergLarvik OK1.16.42+27.2524.59
0Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 17-C

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL23.5110.56
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL26.21+2.3012.05
3Lene MeenPorsgrunn OL26.24+2.3312.06
4Ida BredholtKongsberg OL26.26+2.3512.07
5Inger-Lene FlatinSkien OK32.27+8.3614.53
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi33.42+9.5115.27
7Rita RaastadSkien OK33.43+9.5215.27
8Else StordalOL Tønsberg og omegn37.51+14.0017.21
9Kari BergLarvik OK49.03+25.1222.29

D 17-N

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina NicolaysenSandefjord OK47.0420.55
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt

D 17-18

4 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL49.3411.09
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL56.11+6.3712.39
3Anna MeenPorsgrunn OL56.47+7.1312.47
4Victoria Myklebust StrømHedrum OL1.02.35+13.0114.05

D 19-

4 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK45.3610.16
2Hedvig ÅstebølNTNUI46.01+0.2510.21
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn49.37+4.0111.10
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn51.19+5.4311.33
5Anne Marthe PeveriEiker OL53.40+8.0412.05
6Anita HillerenEiker OL55.48+10.1212.34
7Turid Zagar NesLarvik OK57.55+12.1913.02
0Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D 40-

3 930 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL37.519.37
2Ingrid KvistadKongsberg OL43.05+5.1410.57
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL44.01+6.1011.12
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK47.12+9.2112.00
5Bente KonstOL Tønsberg og omegn50.47+12.5612.55
6Ingvild EckdahlOK Horten51.58+14.0713.13
7Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK55.13+17.2214.03
8Sara MathisenPorsgrunn OL57.36+19.4514.39
9Benedicte BeckmannKristiansand OK58.47+20.5614.57
10Aud Ellen BrevikSturla, IF59.55+22.0415.14
11Larysa MironavaModum OL59.56+22.0515.15
12Marianne HaugeHisøy OK1.04.13+26.2216.20
13Stine ArntzenSandefjord OK1.04.22+26.3116.22
14Hanne WoldOK Moss1.06.08+28.1716.49
15Mai Britt BjørkSandefjord OK1.10.23+32.3217.54
16Tone Sølie LysnesHedrum OL1.12.34+34.4318.27
17Gry AakreSkien OK1.13.37+35.4618.43
18Wenche EikåsSandefjord OK1.20.20+42.2920.26
19Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.22.26+44.3520.58
20Trude NysæterSkien OK1.24.55+47.0421.36
21Merete UndelandSturla, IF1.25.55+48.0421.51
22Katrine van RaaijHedrum OL1.32.01+54.1023.24
0Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
0Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKbrutt

D 50-

3 930 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK44.3611.20
2Kjersti Holt HanssenMåren OK48.47+4.1112.24
3Tiri RebårdSandefjord OK58.26+13.5014.52
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.29+14.5315.08
5Tone StoklandSandefjord OK1.00.52+16.1615.29
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.01.03+16.2715.32
7Ida Vår DirdalLarvik OK1.03.09+18.3316.04
8Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK1.06.41+22.0516.58
9Lill-Ann TorpSandefjord OK1.08.26+23.5017.24
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.08.52+24.1617.31
11Anniken AusenPorsgrunn OL1.08.53+24.1717.31
12Åsne HaavengenKongsberg OL1.15.16+30.4019.09
12Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.15.16+30.4019.09
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.17.02+32.2619.36
0Toini SkyttersæterKonnerud ILdiskvalifisert

D 55-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK33.2410.52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.50+4.2612.19
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb50.30+17.0616.26
4Gro Hege LudvigsenMåren OK53.04+19.4017.17
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.00.21+26.5719.39
6Eli Tufte HanssenEiker OL1.16.53+43.2925.02
7Lena HammerVestre Akers SK1.23.15+49.5127.07

D 60-

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.5714.58
2Hanne HerumOK Skeidi49.08+3.1116.00
3Gro EiaOL Trollo53.50+7.5317.32
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.03.33+17.3620.42
5Kristil KristensenOK Skeidi1.11.40+25.4323.20

D 65-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid LundeDrangedal OL1.01.4427.04
2Elisabeth RødAndebu IL1.04.20+2.3628.12

D 70-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL36.2215.57
2Birgitte BekkelundRøyken OL46.18+9.5620.18
3May Helene HansenSandefjord OK57.26+21.0425.11
4Hjørdis ØvreåsBotne SK59.20+22.5826.01
5Gerd LangsethLarvik OK1.01.51+25.2927.07
6Eli KlovningPorsgrunn OL1.03.17+26.5527.45
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.04.15+27.5328.10

D 75-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.06.0128.57
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.14.24+8.2332.37

H -10

2 140 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jan Olav BerganKongsberg OL27.2812.50
0Magnus SigurdssonStokke IL23.3711.02
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn31.21+3.5314.38
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22.0610.19
0Jarand GustafssonKongsberg OL22.1510.23
0Ask Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
0Rasmus EngehultNotodden OLdiskvalifisert

H 11-12

2 110 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.549.54
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22.53+1.5910.50
3Gabriel GjoneSandefjord OK24.26+3.3211.34
4Gaute NysæterSkien OK24.56+4.0211.49
5Brage EikåsSandefjord OK30.25+9.3114.24
6Sindre Flatin ErichsenSkien OK32.17+11.2315.18
7Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn33.16+12.2215.45
8Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn37.25+16.3117.43
9Martin DybvikStokke IL42.40+21.4620.13
10Niclas GunnerødStokke IL43.04+22.1020.24
0Adrian HagenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig SkramdalHedrum OL25.5012.47
2Mathias AxelsonEiker OL26.38+0.4813.11

H 13-14

2 710 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL23.068.31
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn25.32+2.269.25
3Mikkel BerglundRingerike OL26.34+3.289.48
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK27.45+4.3910.14
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK28.09+5.0310.23
6Tor Erling GjølsjøOK Moss28.28+5.2210.30
7Johan EgerKongsberg OL28.39+5.3310.34
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL29.04+5.5810.43
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL30.32+7.2611.16
10Brage TakleKristiansand OK31.06+8.0011.28
11Halvor LøkenKongsberg OL31.57+8.5111.47
12Magnus BrodinPorsgrunn OL32.15+9.0911.54
13Ola MeenPorsgrunn OL33.56+10.5012.31
14Sivert PoppeFredrikstad SK34.09+11.0312.36
15Lukas KlausenSturla, IF34.18+11.1212.39
16Theodor BjørkSandefjord OK37.23+14.1713.47
17Benjamin GjoneSandefjord OK37.58+14.5214.00
18Daniel NystuenRøyken OL37.59+14.5314.00
19Simen GravningenStokke IL38.52+15.4614.20
20Hallvard TjentlandLardal OL39.24+16.1814.32
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL39.32+16.2614.35
22Sondre LadimOK Moss43.14+20.0815.57
23Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43.45+20.3916.08
24Olav MelheimSturla, IF47.11+24.0517.24
25Arne BerganKongsberg OL47.17+24.1117.26
26Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK47.29+24.2317.31
27Sindre UlsakerHemsedal IL51.15+28.0918.54
28Martin AusenPorsgrunn OL51.16+28.1018.55
29Anders KlavenesSandefjord OK51.22+28.1618.57
30Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn1.02.42+39.3623.08
0Alfred BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
0Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKbrutt

H 13-16C

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Sandvann OmfjordNOTEAM29.3813.35
2Yousef KhouryLarvik OK34.16+4.3815.43
3Aron TangårdOL Trollo39.08+9.3017.57

H 13-16N

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik KaarbyOL Trollodiskvalifisert

H 15-16

4 350 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK36.378.25
2Sondre OttesenFredrikstad SK39.07+2.308.59
3Anders VestølVegårshei IL39.20+2.439.02
4Viljan van RaaijHedrum OL41.36+4.599.33
5Cornelius BjørkSandefjord OK43.47+7.1010.03
6Vetle DrageKongsberg OL44.15+7.3810.10
7Christopher LadimOK Moss44.29+7.5210.13
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK45.10+8.3310.22
9Eirik ImrikFredrikstad SK45.43+9.0610.30
10Iver RingheimLarvik OK46.16+9.3910.38
11Åsmund SlokvikNotodden OL46.52+10.1510.46
12Halvard KornmoPorsgrunn OL49.04+12.2711.16
13Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK50.39+14.0211.38
14Runar Saur ModahlFredrikstad SK52.00+15.2311.57
15Henrik R HoltHedrum OL52.53+16.1612.09
16Mikkel Vergeland AasSkien OK59.43+23.0613.43
17Jakob TorgersenHalden SK59.58+23.2113.47
18Audun BrevikStokke IL1.01.31+24.5414.08
19Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1.02.42+26.0514.24
20Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.03.44+27.0714.39
21Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1.04.20+27.4314.47
22Halvor RudningenHemsedal IL1.04.47+28.1014.53
23Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.05.20+28.4315.01
24Erlend Odd BergeKristiansand OK1.10.45+34.0816.15
25Jonas EikåsSandefjord OK1.17.21+40.4417.46
26Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.18.10+41.3317.58
27Kristoffer FjæreHedrum OL1.27.38+51.0120.08
0Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert
0Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFbrutt

H 15-16B

2 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn31.0311.27
2Joachim Sandor KnudsenSturla, IF32.51+1.4812.07
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL37.16+6.1313.45
4Ulrik Andre StrømHedrum OL45.56+14.5316.56
0Even Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt

H 17-A kort

3 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar KaaløySandefjord OK1.15.3119.12

H 17-C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein LyeLarvik OK33.0315.09
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn37.51+4.4817.21
3Knut GjoneSandefjord OK38.54+5.5117.50
4Arnfinn SørumSkien OK39.46+6.4318.14
5Knut ErichsenSkien OK1.02.00+28.5728.26

H 17-18

4 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL37.337.57
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.57+3.248.40
3Benjamin AasenSarpsborg OL48.17+10.4410.13
4Håkon KornmoPorsgrunn OL54.31+16.5811.33
5Skjalg NysæterSkien OK1.00.43+23.1012.51
6Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.04.14+26.4113.36
0Håvard FyhnOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

H 19-

4 720 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL38.168.06
2Donatas KontautasOK Moss39.17+1.018.19
3Thore KornmoPorsgrunn OL40.44+2.288.37
4Tobias KristensenLarvik OK40.59+2.438.40
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK41.04+2.488.42
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb41.49+3.338.51
7Hallvard KorenOK Moss49.36+11.2010.30
8Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn57.28+19.1212.10
9Robert FredriksenNotodden OL1.00.27+22.1112.48
10Jarle LysnesHedrum OL1.05.46+27.3013.56
11Øyvind KristiansenOL Trollo1.20.28+42.1217.02
12Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1.29.15+50.5918.54
0Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert
0Kenneth SandvoldEiker OLdiskvalifisert
0Morten TangenOK Mossdiskvalifisert

H 40-

4 440 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag AusenPorsgrunn OL38.328.40
2Trond GjelstadSandefjord OK39.07+0.358.48
3Lars Erik GjeinFossum IF39.56+1.248.59
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.22+1.509.05
5Espen RøsteKongsberg OL41.34+3.029.21
6Øyvind FlaattenOK Skeidi41.43+3.119.23
7Steinar LandeBø OL42.53+4.219.39
8Øystein OlsenOK Moss44.06+5.349.55
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK44.14+5.429.57
10Knut Ivar JohansenSandefjord OK44.15+5.439.57
11Sturle FurlandSandefjord OK44.24+5.529.59
12Anders Kristian HoltHedrum OL45.46+7.1410.18
13Jon NicolaysenSandefjord OK46.04+7.3210.22
14Lars BerglundRingerike OL47.52+9.2010.46
15Jørgen FjæreHedrum OL47.53+9.2110.47
16Rune EngehultNotodden OL49.41+11.0911.11
17Einar KlavenesSandefjord OK49.50+11.1811.13
18Knut Jostein SætnanFossum IF50.00+11.2811.15
19Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL56.02+17.3012.37
20Atle StrømHedrum OL57.15+18.4312.53
21Espen JohnsenHedrum OL57.46+19.1413.00
22Espen MelheimSturla, IF58.12+19.4013.06
23Jørn-Are LongfjeldModum OL1.00.41+22.0913.40
24Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn1.01.43+23.1113.54
25Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.02.27+23.5514.03
26Tommy SkårbøRaumar Orientering1.05.26+26.5414.44
27Jørn LangerudPorsgrunn OL1.08.41+30.0915.28
28Eelco van RaaijHedrum OL1.11.35+33.0316.07
29Karl Anton UndelandSturla, IF1.20.57+42.2518.13
0Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
0Thomas BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
0Ian RingheimOL Trollobrutt
0Jostein MehammerPorsgrunn OLbrutt
0Jørgen FrøydLarvik OKbrutt

H 50-

4 440 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL45.4110.17
2Morten HamreIL Hauken48.20+2.3910.53
3Gunnar HopeModum OL50.35+4.5411.23
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK54.17+8.3612.13
5Tom GrettebergBotne SK56.07+10.2612.38
6Bjørn Richard KirsteSkien OK56.09+10.2812.38
7Ole Petter VestølVegårshei IL56.48+11.0712.47
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.00.18+14.3713.34
9Morten AndresenOK Skeidi1.05.18+19.3714.42
10Rune SørensenSturla, IF1.09.56+24.1515.45
11Snorre FrydenlundSturla, IF1.11.05+25.2416.00
12Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.12.40+26.5916.21
13Torkjel NesheimIL Tyrving1.12.57+27.1616.25
14Inge RingheimLarvik OK1.14.59+29.1816.53
15Per Einar StrømHedrum OL1.16.41+31.0017.16
16Jon Harald BøvreStokke IL1.31.08+45.2720.31
17Jens FyhnOL Tønsberg og omegn1.32.04+46.2320.44
0Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

3 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn43.3211.04
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.21+0.4911.17
3Espen RaastadSkien OK50.25+6.5312.49
4Morten KarlsenMåren OK53.54+10.2213.42
5Kjetil KløvstadSandefjord OK1.03.56+20.2416.16
6Terje GullordGjø-Vard OL1.05.01+21.2916.32
0Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

3 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi37.429.35
2Morten DueMåren OK41.25+3.4310.32
3Harald HoviSkien OK41.48+4.0610.38
4Torgeir StrandhagenRøyken OL53.16+15.3413.33
5Reidar FossumAsker Skiklubb56.54+19.1214.28
6Roy GjerdingOK Moss1.03.39+25.5716.11
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.09.36+31.5417.42
8Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.10.00+32.1817.48
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.16.54+39.1219.34
0Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Ketil BergeVestre Akers SKdiskvalifisert
0Axel DamgaardOL Trollodiskvalifisert
0Even Tore SteinsholtLardal OLbrutt

H 65-

3 070 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb35.0611.25
2Martin NaufHedrum OL38.19+3.1312.28
3Hans Roar BakkenEiker OL39.51+4.4512.58
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb40.12+5.0613.05
5Elling AakreAndebu IL42.41+7.3513.54
6Hugo ChristensenNotodden OL43.12+8.0614.04
7Ole JohanssonPorsgrunn OL44.45+9.3914.34
8Kay JørgensenPorsgrunn OL46.25+11.1915.07
9Jan BøhleOL Trollo46.31+11.2515.09
10Stein TurtumøygardMåren OK51.24+16.1816.44
11Jiri UrvalekPorsgrunn OL59.22+24.1619.20
12Paul SkjakerHadeland OL1.12.47+37.4123.42
13Georg KapperudOppsal Orientering1.37.31+1.02.2531.45
0Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
0Hogne KjæråsAndebu ILdiskvalifisert
0Bernt TollefsenIL GeoFormbrutt

H 70-

3 070 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF35.4611.39
2Eldar BørsumBækkelagets SK36.09+0.2311.46
3Helge RevhaugRingerike OL39.13+3.2712.46
4Dag Rønning JensenOL Trollo39.41+3.5512.55
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK44.42+8.5614.33
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving45.26+9.4014.47
7Ragnar HillestadLardal OL46.22+10.3615.06
8Kjell StenstadvoldIL Tyrving46.27+10.4115.07
9Roar BjordalOppsal Orientering48.23+12.3715.45
10Rolf GjølbergLarvik OK50.52+15.0616.34
11Helge FossheimHedrum OL51.12+15.2616.40
12Thorolf TrolsrudBotne SK53.06+17.2017.17
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.00.17+24.3119.38
0Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert
0Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
0Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnbrutt

H 75-

2 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd AureDrangedal OL31.2513.46
2Anton LommeHedrum OL36.35+5.1016.02
3Per Øystein AndersenLarvik OK37.47+6.2216.34
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK44.36+13.1119.33
5Magnar ØvreåsBotne SK44.46+13.2119.38
6Magne KlovningPorsgrunn OL45.02+13.3719.45
7Oddvar GjelstadSandefjord OK46.30+15.0520.23
8Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn46.34+15.0920.25
0Trygve FosseGimle IFdiskvalifisert
0Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLbrutt

H 80-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL44.3119.31
2Knut KjemhusKongsberg OL53.25+8.5423.25
3Stein KorenOK Moss57.22+12.5125.09
4Helge HalvorsenLarvik OK1.04.17+19.4628.11
5Leif O. RebårdSandefjord OK1.06.36+22.0529.12
6Leiv HopeKongsberg OL1.15.24+30.5333.04
7Per KristensenOK Skeidi1.38.41+54.1043.16

Direkte A

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL44.4614.34
2Tor PalmgrenHalden SK1.01.12+16.2619.56
3Jon Erik KvarmeSturla, IF1.08.00+23.1422.08
4Anders HvasshovdKongsberg OL1.11.26+26.4023.16
5Tord Erik SkyrudFossum IF1.15.55+31.0924.43
6David HanssonOL Tønsberg og omegn1.15.58+31.1224.44
7Trond FossSandefjord OK1.35.36+50.5031.08

Direkte B

2 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger WiikSturla, IF28.1810.26
2Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn32.36+4.1812.01
3Fredrik AxelsonEiker OL33.16+4.5812.16
4Jens Petter AasSkien OK34.41+6.2312.47
5Kari HoltHedrum OL35.18+7.0013.01
6Katrine  SkyrudFossum IF36.53+8.3513.36
7Kristin Solberg FredheimSandefjord OK36.55+8.3713.37
8Per GustafsonKongsberg OL40.01+11.4314.45
9Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL40.11+11.5314.49
10Leif Håkon LeistadSkien OK45.05+16.4716.38
11Anita MathisenOL Tønsberg og omegn45.15+16.5716.41
12Harald BerganKongsberg OL46.19+18.0117.05
13Aune Forseth BueOL Tønsberg og omegn47.14+18.5617.25
14Ellen GustafssonKongsberg OL47.21+19.0317.28
15Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL47.23+19.0517.29
16Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn48.00+19.4217.42
17Trond CebergAndebu IL53.31+25.1319.44
18Georg HorvatiIL Tyrving59.23+31.0521.54
19Svend Kristian EidstenSturla, IF1.05.16+36.5824.05
20Liv Edle GrønstadGimle IF1.36.16+1.07.5835.31
0Elin SlokvikNOTEAMdiskvalifisert
0Camilla ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert

Direkte C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK28.3413.06
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK38.05+9.3117.28
3Anders  JhonsenSturla, IF42.44+14.1019.36
4Vibeke Svendsen MathiesenOL Tønsberg og omegn43.04+14.3019.45
5Elin ØverbyKongsberg OL59.25+30.5127.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor