Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Te-Ve

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Te-Ve
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 7 mai 2017

D -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Juliette Holtskog FerremannsSkien OK14.41+1.248.38
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.177.48

D 11-12

1 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Cecilie MustadOK Skeidi12.257.20
2Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi13.25+1.007.56
3Pernille ZagarLarvik OK15.30+3.059.10
4Vilde Aakre LeistadSkien OK16.00+3.359.28
5Marie BeitdokkenPorsgrunn OL21.09+8.4412.30
0Iril RingheimLarvik OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK12.377.25
2Sigrid Bakken HamreLarvik OK17.08+4.3110.04

D 13-14

1 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.366.50
2Une HoltermannPorsgrunn OL13.42+0.066.53
3Eline SchjervenLardal OL14.31+0.557.17
4Kristin Melby JacobsenLardal OL15.39+2.037.51
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL15.41+2.057.52
6Ingvild JohnsenHedrum OL17.48+4.128.56
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn19.39+6.039.52
8Emilie JohansenSandefjord OK21.28+7.5210.47
9Anne BeitdokkenPorsgrunn OL26.35+12.5913.21

D 15-16

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina SchjervenLardal OL18.557.41
2Malene NysæterSkien OK19.44+0.498.01
3Elise AusenPorsgrunn OL20.22+1.278.16
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK21.08+2.138.35
5Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL24.43+5.4810.02
6Hanna JohanssonHedrum OL24.45+5.5010.03
7Frida DalerStokke IL25.12+6.1710.14
8Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29.05+10.1011.49

D 17-C

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene RambekkOK Skeidi12.397.29
2Lene MeenPorsgrunn OL16.59+4.2010.02

D 17-18

2 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL19.237.25
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK20.50+1.277.58
3Andrine Harriet FremstadLarvik OK22.05+2.428.27
4Anna MeenPorsgrunn OL23.59+4.369.11

D 21-

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK24.038.24
2Brita Cecilie MustadOK Skeidi25.17+1.148.50
3Julie HjortlandNTNUI25.18+1.158.50
4Silje Borge HoviSkien OK45.02+20.5915.44

D 40-

2 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL22.338.38
2Anita BeitdokkenPorsgrunn OL24.53+2.209.32
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn25.47+3.149.52
4Gry AakreSkien OK27.46+5.1310.38
5Elin GravningenStokke IL31.30+8.5712.04

D 45-

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL21.188.39
2Trude NysæterSkien OK27.44+6.2611.16
3Tone Sølie LysnesHedrum OL29.35+8.1712.01
4Elin BordøyHedrum OL30.06+8.4812.14
5Mona BakkePorsgrunn OL33.05+11.4713.26
6Janne LarsenPorsgrunn OL34.14+12.5613.54
7Anikken Gjein DybvikStokke IL39.30+18.1216.03
8Mai Britt BjørkSandefjord OK44.32+23.1418.06

D 50-

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL22.249.06
2Eli SæterdalSkien OK28.34+6.1011.36
3Rita RaastadSkien OK31.47+9.2312.55
4Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa46.48+24.2419.01

D 55-

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK23.049.22

D 60-

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenStokke IL31.2812.47
2Tonny LindquistOK Skeidi33.22+1.5413.33
0Randi Kristin NærumLarvik OKdiskvalifisert

D 65-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid LundeDrangedal OL29.4614.10
2Karin KittilsenStokke IL31.21+1.3514.55
3Elisabeth RødAndebu IL33.58+4.1216.10
4Marit OddenDrangedal OL43.08+13.2220.32

D 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli KlovningPorsgrunn OL29.1213.54
2Margareta BrynhildsenStokke IL29.45+0.3314.10
3May Helene HansenSandefjord OK29.50+0.3814.12
0Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLdiskvalifisert

D 75-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise SolbergBø OL40.1619.10
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi32.0315.15

H -10

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.257.53
0Jens G. DybvikStokke IL25.4915.11
0Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi9.015.18
0Magnus SigurdssonStokke IL10.075.57

H 11-12

1 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage EikåsSandefjord OK11.507.00
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.56+1.067.39
3Gaute NysæterSkien OK14.33+2.438.36
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken16.17+4.279.38
5Erik ZagarLarvik OK17.00+5.1010.03
6Niclas GunnerødStokke IL19.01+7.1111.15
6Martin DybvikStokke IL19.01+7.1111.15
8Kristian Ekeberg FliidSkien OK23.49+11.5914.05

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adrian HagenPorsgrunn OL23.5814.05

H 13-14

1 990 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL12.106.06
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13.22+1.126.43
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.40+1.306.52
4Theodor BjørkSandefjord OK14.15+2.057.09
5Magnus BrodinPorsgrunn OL15.06+2.567.35
6Simen GravningenStokke IL15.12+3.027.38
7Ola MeenPorsgrunn OL15.43+3.337.53
8Anders KlavenesSandefjord OK16.48+4.388.26

H 13-16C

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL29.5417.41

H 15-16

2 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK17.586.53
2Viljan Van RaaijHedrum OL18.48+0.507.12
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19.14+1.167.22
4Even GravningenStokke IL20.22+2.247.48
5Iver RingheimLarvik OK20.49+2.517.58
6Mikkel Wergeland AasSkien OK21.50+3.528.21
7Jonas EikåsSandefjord OK22.34+4.368.38
8Jakob Schia LøeNotodden OL22.36+4.388.39
9Åsmund SlokvikNotodden OL23.07+5.098.51
10Snorre SlokvikNotodden OL23.29+5.318.59

H 17-C

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.206.42
2Brede Ekeberg FliidSkien OK13.45+2.258.08
3Ole Petter RuudOK Horten20.32+9.1212.08

H 17-18

2 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL17.536.51
2Skjalg NysæterSkien OK18.43+0.507.10
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19.34+1.417.29
4Audun Melby JacobsenLardal OL19.47+1.547.34
5Rasmus MathisenPorsgrunn OL20.20+2.277.47
6Ludvig JohnsenHedrum OL25.10+7.179.38
7Georg S. AndresenSkien OK31.47+13.5412.10
8Hans Jacob BamleOK Skeidi37.32+19.3914.22
0Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19-20

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19.066.40
2Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn20.19+1.137.06
3Ole Jakob OlsrødStokke IL23.05+3.598.04
0Fredrik PollandOK Skeididiskvalifisert

H 21-

2 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK21.107.24
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi22.01+0.517.41
3Eirik LarsenSkien OK22.53+1.438.00
4Robert FredriksenNotodden OL23.33+2.238.14
5Stian NaustdalOK Skeidi24.05+2.558.25

H 40-

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald HoviSkien OK24.118.27
0Per-Gunnar MustadOK Skeididiskvalifisert

H 45-

2 610 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisle NysæterSkien OK17.406.46
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.00+0.206.53
3Pål WinbergOK Skeidi18.35+0.557.07
4Dag AusenPorsgrunn OL18.45+1.057.11
5Bjørnar OlsrødStokke IL19.58+2.187.39
6Hans Christian MeenPorsgrunn OL20.30+2.507.51
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.30+2.507.51
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn20.37+2.577.53
9Jo Børre EikåsSandefjord OK21.02+3.228.03
10Asgeir FremstadLarvik OK21.19+3.398.10
11Knut Ivar JohansenSandefjord OK21.32+3.528.15
12Per Erik LarsenSandefjord OK22.33+4.538.38
13Roar MathisenOL Tønsberg og omegn22.40+5.008.41
14Tor RingstadHedrum OL22.54+5.148.46
15Espen JohnsenHedrum OL24.24+6.449.20
16Jørn LangerudPorsgrunn OL27.58+10.1810.42
17Kenneth DybvikStokke IL28.39+10.5910.58
18Tor Sverre GravningenStokke IL30.09+12.2911.33

H 50-

2 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan GatevoldPorsgrunn OL20.257.49
2Jon SkriubakkenPorsgrunn OL21.47+1.228.20
3Bjørn Richard KirsteSkien OK22.47+2.228.43
4Roger LysnesHedrum OL23.07+2.428.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK24.14+3.499.17
6Terje BakkePorsgrunn OL24.23+3.589.20
7Petter LøeNotodden OL25.42+5.179.50

H 55-

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FremstadLarvik OK18.317.31

H 60-

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Chr. HagenBø OL20.378.22
2Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL28.20+7.4311.31
0Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 65-

2 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SkjakerHadeland OL22.389.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Hugo ChristensenNotodden OL22.56+0.189.19
3Atle RemmePorsgrunn OL22.58+0.209.20
4Ole JohanssonPorsgrunn OL23.31+0.539.33
5Elling AakreAndebu IL23.43+1.059.38
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL26.29+3.5110.45
7Sveinung RekaaNotodden OL27.30+4.5211.10
8Martin NaufHedrum OL28.46+6.0811.41
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL28.49+6.1111.42
0Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
0Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL19.179.10
2Lars Martin GjeinStokke IL23.15+3.5811.04
3Bjørn Helge CeebergHedrum OL25.21+6.0412.04
4Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn31.18+12.0114.54
0Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 75-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Willy HansenSandefjord OK23.3911.15
2Magne KlovningPorsgrunn OL24.20+0.4111.35
3Oddvar GjelstadSandefjord OK24.52+1.1311.50
4Olav SolbergBø OL29.02+5.2313.49
5Egil RonæssPorsgrunn OL37.13+13.3417.43

H 80-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL24.5611.52
2Helge TvedtenLarvik OK28.29+3.3313.33

N-Åpen

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aleksander DybvikStokke IL15.479.17
0Mikkel RambekkOK Skeidi18.45+1.2111.01
0Sturla SigurdsenStokke IL16.069.28
0Nikolai Johanessen SoninenOK Skeidi18.20+0.5610.47
0Erik BeitdokkenPorsgrunn OL17.2410.14
0Trym NaustdalOK Skeidi15.028.50
0Hermine GrønnebergHedrum OL26.02+8.3815.18
0Mia Martine MustadOK Skeidi11.226.41
0Malin Johansson HendenHedrum OL21.33+4.0912.40
0Kristine NaustdalOK Skeidi14.148.22
0Ingvild RingheimLarvik OK18.33+1.0910.54
0Gaute Johansson HendenHedrum OL21.05+3.4112.24
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL14.148.22

Åpen A

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar KlavenesSandefjord OK19.498.03
2Hanne NaustadOK Skeidi25.44+5.5510.27
3Stian EriksenOK Skeidi25.56+6.0710.32
4Jan Ivar GundersenHedrum OL27.39+7.5011.14

Åpen B

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Petter W AasSkien OK17.208.42
2Linnea EriksenOL Tønsberg og omegn23.11+5.5111.38

Åpen C

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK18.3911.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor