Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 750 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Olai BisethKongsberg OL22.1412.42
0Gaute Bratland SolbergBø OL38.47+16.3322.09
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL22.45+0.3113.00
0Alexander DybvikStokke IL18.0410.19
0Christopher David EriksenLarvik OK38.36+16.2222.03
0Inga Jiang EriksenNotodden OL25.45+3.3114.42
0Randi  Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa21.3412.19
0Sindre FurlandSandefjord OK18.1710.26
0Tobias Harstad RindeBø OL23.02+0.4813.09
0Sofie HaugenBø OL26.26+4.1215.06
0Sofie HaugenBø OL26.30+4.1615.08
0Benjamin HorntvedtSandefjord OK32.36+10.2218.37
0Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa16.139.16
0Tim KallestadBø OL24.19+2.0513.53
0Balder Torvanger LysbakkenNotodden OL23.04+0.5013.10
0Kristoffer NilsenBø OL24.17+2.0313.52
0Mathis RenardKongsberg OL28.36+6.2216.20
0Håkon RomnesBø OL28.44+6.3016.25
0Børre Sander-RøkenesSandefjord OK29.41+7.2716.57
0Sara SjulstadLardal OL33.08+10.5418.56
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL18.0110.17
0Cathrine SognNotodden OL16.349.28
0Victoria StørenBø OL29.33+7.1916.53
0Aleksander Stålberg FosslandBø OL41.42+19.2823.49
0Alfred StålbergBø OL32.37+10.2318.38
0Lillian Vogt SundelinNotodden OL27.21+5.0715.37
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa23.02+0.4813.09
0Thea WienengaIdrettslaget Dyre Vaa16.119.14
0Marcus WindvikSandefjord OK24.22+2.0813.55
Nea Ekre DalseggSkien OKdiskvalifisert
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Mathilde KristensenStokke ILikke startet
Christina MadsenBø OLikke startet

D -10

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering19.0410.53
0Elise RenardKongsberg OL20.3911.48
0Ingvild Buchacz EieNotodden OL28.1116.06
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK31.10+2.5917.48
0Daniella GjoneSandefjord OK20.2911.42

D 11-12

2 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL17.447.14
2Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL25.28+7.4410.23
3Vilde Aakre LeistadSkien OK25.33+7.4910.25
4Emilie Holtskog-FeremansSkien OK35.52+18.0814.38
5Ingeborg EikåsSandefjord OK40.44+23.0016.37
6Line Borgejordet SimonesNotodden OL43.40+25.5617.49
7Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL49.05+31.2120.02
Sigrid Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert

D 13-14

2 975 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL25.258.32
2Une HoltermannPorsgrunn OL26.16+0.518.49
3Kristin Melby JacobsenLardal OL29.50+4.2510.01
4Anine  Kjørholt LiePorsgrunn OL39.50+14.2513.23
5Emma EngehultNotodden OL41.48+16.2314.03

D 13-16C

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Henriette StraumeDrangedal OL28.5811.49

D 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HagenDrangedal OL17.5510.14

D 15-16

3 725 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise AusenPorsgrunn OL37.4710.08
2Elise StørenBø OL42.58+5.1111.32
3Hanna JohanssonHedrum OL1.03.30+25.4317.02

D 17-

5 275 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL40.017.35
2Celine RenardKongsberg OL46.55+6.548.53
3Marit Melby JacobsenLardal OL48.39+8.389.13
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL52.18+12.179.54
5Emilie WestinPorsgrunn OL55.21+15.2010.29

D 17-B

2 975 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK36.4212.20
2Mariann RoeBø OL40.25+3.4313.35
3Anne Gro ReppesgårdLarvik OK51.44+15.0217.23
4Kristin JohanssonHedrum OL55.41+18.5918.43
5Monica Tveit TjentlandLardal OL58.17+21.3519.35
6Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa1.03.23+26.4121.18
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.04.40+27.5821.44
8Joanna BuchaczNotodden OL1.08.44+32.0223.06
9Anja DyrkollbotnenBø OL1.09.00+32.1823.11
10Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL1.11.31+34.4924.02

D17-C

2 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro HagenDrangedal OL37.2315.15
2Gro SandKongsberg OL39.44+2.2116.13
3Emilie StørenBø OL43.58+6.3517.56
4Inger-Lene FlatinSkien OK44.14+6.5118.03
5Heidi EriksenLarvik OK44.30+7.0718.09
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL19.1310.58

D 40-

5 275 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL42.298.03
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK46.38+4.098.50
3Mai Britt BjørkSandefjord OK55.00+12.3110.25
4Lenka WestinPorsgrunn OL1.23.23+40.5415.48
Jorunn IsaksenPorsgrunn OLikke startet
Sara MathisenPorsgrunn OLikke startet

D 50-

3 725 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL36.459.51
2Britt Helene FossøyNotodden OL39.03+2.1810.28
3Heidi SchatvetNotodden OL39.34+2.4910.37
4Veslemøy SolbergKonnerud IL39.54+3.0910.42
5Gro PedersenOK Skeidi45.35+8.5012.14
6Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL59.38+22.5316.00
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLikke startet

D 60-

2 775 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK31.3211.21
2Elisabeth RødAndebu IL43.38+12.0615.43
3Kristil KristensenOK Skeidi47.12+15.4017.00
4Astrid LundeDrangedal OL53.03+21.3119.07
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL57.39+26.0720.46
6Marit OddenDrangedal OL1.14.30+42.5826.50

D 70-

2 775 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne BræckKongsberg OL52.2118.51
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.01.45+9.2422.15
3Eli KlovningPorsgrunn OL1.12.17+19.5626.02
4Brit Solberg StraumeDrangedal OL1.12.36+20.1526.09
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

2 775 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi50.3118.12

H -10

1 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik RomnesBø OL20.20+5.2311.37
0Rasmus EngehultNotodden OL16.39+1.429.30
0Arne BisethKongsberg OL14.578.32
0Sebastian HyvikBø OL20.02+5.0511.26
0Tollef TjentlandLardal OL21.04+6.0712.02
0Johnny Stålberg FosslandBø OL24.20+9.2313.54
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL17.12+2.159.49
0Jens G. DybvikStokke IL22.18+7.2112.44

H 11-12

2 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21.108.38
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering23.21+2.119.31
3Endre SandKongsberg OL26.43+5.3310.54
4Gaute NysæterSkien OK27.49+6.3911.21
5Brage EikåsSandefjord OK29.39+8.2912.06
6Gabriel GjoneSandefjord OK33.36+12.2613.42
7Kristian Ekeberg FliidSkien OK33.39+12.2913.44
8Sindre Flatin ErichsenSkien OK37.56+16.4615.28

H 13-14

2 975 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL25.598.44
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL29.11+3.129.48
3Magnus BrodinPorsgrunn OL31.14+5.1510.29
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL54.23+28.2418.16
5Hallvard TjentlandLardal OL59.24+33.2519.57
6Theodor BjørkSandefjord OK1.00.10+34.1120.13
7Olav Bratland SolbergBø OL1.08.38+42.3923.04

H 13-16C

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL30.0012.14

H 15-16

5 275 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK39.167.26
2Åsmund SlokvikNotodden OL47.46+8.309.03
3Jakob Schia LøeNotodden OL52.16+13.009.54
4Halvard KornmoPorsgrunn OL1.09.52+30.3613.14

H 17-

7 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL43.116.10
2Damien RenardKongsberg OL44.08+0.576.18
3Tobias KristensenLarvik OK46.01+2.506.34
4Thore KornmoPorsgrunn OL47.20+4.096.45
5Runar Torpe LienPorsgrunn OL47.21+4.106.45
6Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn49.43+6.327.06
7Eivind Frode RindeBø OL50.07+6.567.09
8Håkon KornmoPorsgrunn OL50.14+7.037.10
9Skjalg NysæterSkien OK52.14+9.037.27
10Kjetil DahlSkien OK53.36+10.257.39
11Gjermund RørenEiker OL53.49+10.387.41
12Siggen YtrehusBø OL54.21+11.107.45
13Dag AusenPorsgrunn OL55.03+11.527.51
14Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL55.23+12.127.54
15Audun Melby JacobsenLardal OL55.45+12.347.57
16Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn56.52+13.418.07
17Harald KvisliNotodden OL56.54+13.438.07
18Pål SkogedalAsker Skiklubb57.33+14.228.13
19Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL59.46+16.358.32
20Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.01.17+18.068.45
21Vebjørn KvisliNotodden OL1.04.26+21.159.12
22Robert FredriksenNotodden OL1.10.18+27.0710.02
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 17-B

2 975 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar Foyn WahlqvistBø OL37.3912.39
2Asbjørn RoeLarvik OK37.48+0.0912.42
3Brede Ekeberg FliidSkien OK49.45+12.0616.43
4Kenneth DybvikStokke IL58.43+21.0419.44
David SolliSkien OKdiskvalifisert

H17-C

2 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RomnesBø OL21.278.45
2Rune HagenDrangedal OL22.22+0.559.07
3Knut GjoneSandefjord OK23.30+2.039.35
4Oskar StraumeDrangedal OL32.52+11.2513.24

H 40-

5 275 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind FlaattenOK Skeidi40.467.43
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL40.59+0.137.46
3Are BisethKongsberg OL41.16+0.307.49
4Lars Erik GjeinFossum IF44.53+4.078.30
5Sturle FurlandSandefjord OK45.06+4.208.32
6Rune EngehultNotodden OL45.18+4.328.35
7Jo Børre EikåsSandefjord OK49.31+8.459.23
8Øyvind StørenBø OL1.00.37+19.5111.29
9Thomas BrodinPorsgrunn OL1.02.07+21.2111.46
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.07.22+26.3612.46
11Bjørn LiePorsgrunn OL1.23.24+42.3815.48
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 50-

5 275 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi34.146.29
2Kjell WestinPorsgrunn OL40.13+5.597.37
3Arve GlittumOK Skeidi42.20+8.068.01
4Petter LøeNotodden OL45.38+11.248.39
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF46.34+12.208.49
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL47.39+13.259.01
7Anders FossøyNotodden OL48.00+13.469.05
8Bjørn Richard KirsteSkien OK54.26+20.1210.19
9Sven OhrvikKonnerud IL57.11+22.5710.50
10Arne KristensenStokke IL58.02+23.4811.00
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

3 725 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune LaurantsenSkien OK33.268.58
2Jarle BotnenBø OL33.28+0.028.59
3Sveinung RekaaNotodden OL33.42+0.169.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Hugo ChristensenNotodden OL35.53+2.279.37
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL36.07+2.419.41
6Øivind FadumSande Sportsklubb37.08+3.429.58
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL38.33+5.0710.20
8Atle RemmePorsgrunn OL38.58+5.3210.27
9Per FuruheimSkien OK39.18+5.5210.33
10Elling AakreAndebu IL39.56+6.3010.43
11Ole JohanssonPorsgrunn OL40.08+6.4210.46
12Tron SolbergOK Skeidi44.33+11.0711.57
13Dag KristensenOK Skeidi47.50+14.2412.50
14Even Tore SteinsholtLardal OL48.15+14.4912.57
15Jiri UrvalekPorsgrunn OL49.38+16.1213.19
16Martin NaufHedrum OL52.00+18.3413.57

H 70-

2 775 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL27.229.51
2Ingar HåkonsenKongsberg OL27.42+0.209.58
3Odd AureDrangedal OL29.49+2.2710.44
4Kjell DolvaSkien OK31.30+4.0811.21
5Lars Martin GjeinStokke IL32.03+4.4111.32
6Thorolf TrolsrudBotne SK33.13+5.5111.58
7Helge FossheimHedrum OL34.04+6.4212.16
8Kjell MeenPorsgrunn OL35.10+7.4812.40
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36.15+8.5313.03
10Einar StraumeDrangedal OL36.49+9.2713.16
11Oddvar GjelstadSandefjord OK37.15+9.5313.25
12Carl Ove BergOK Skeidi37.57+10.3513.40
13Ronald BjervaDrangedal OL38.38+11.1613.55
14Magne KlovningPorsgrunn OL38.58+11.3614.02
15Bjørn Helge CeebergHedrum OL39.17+11.5514.09
16Paul BisethKongsberg OL40.44+13.2214.40
17Tor Eivind EdvardsenLarvik OK42.38+15.1615.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Anton LommeHedrum OL45.08+17.4616.15
19Asbjørn BræckKongsberg OL50.20+22.5818.08
20Egil RonæssPorsgrunn OL1.17.36+50.1427.57

H 80-

2 775 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut KjemhusKongsberg OL45.3016.23
2Magnar ReppesgårdHedrum OL49.26+3.5617.48
3Olav MostaulHøydalsmo IL50.14+4.4418.06
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

Åpen lang

5 275 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein DyrkollbotnenBø OL47.128.56
2Elisabeth Brattland SolbergBø OL1.21.59+34.4715.32

Åpen mellom

3 725 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät22.566.09
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb25.24+2.286.49
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb26.07+3.117.00
4Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa28.11+5.157.33
5Axel HoveidAsker Skiklubb31.17+8.218.23
6Ola StålbergBø OL37.12+14.169.59
7Arild AndersenOppsal IL40.22+17.2610.50
8Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa40.30+17.3410.52
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL43.45+20.4911.44
10Ingunn GåsoddenSkien OK1.10.40+47.4418.58
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

Åpen kort

2 775 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn MyrlandNotodden OL24.288.49
2Tone NilsenBø OL38.21+13.5313.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor