Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingløp 3/2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp 3/2017
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 14 mai 2017

Askøy OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tove AasheimD 17AK (4)36.42
1Thord Nystuen SolliN-åpen (6)22.22
2Jakob Iversen PausN-åpen (6)22.37+0.15
2Øyunn Bjørkaas MossigeN-åpen (6)22.37+0.15
2Rannveig SolliD 60 (5)41.16+8.19
4Egil KarlsenH 60 (5)38.53+6.36
11Tore NymarkH 17 (29)42.27+10.26
12Tore Svein NeseH 50 (16)50.27+16.15
Britt KarlsenD 50 (7)diskvalifisert
Andreas GrønbechH 17 (29)diskvalifisert

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Andreas DaleH 13-14 (5)22.09
1Siren GreveD 60 (5)32.57
2Randi HoleD 17 (16)35.30+1.40
2Andreas NysæterH 15-16 (6)44.59+0.58
3Berit HegdalD 60 (5)42.50+9.53
4Brage IversenH 15-16 (6)54.53+10.52
4Ingjerd SognnæsD 60 (5)48.07+15.10
5Astri Ese HoleD 60 (5)1.18.51+45.54
5Knut Heikki Odland TorgersenH 15-16 (6)1.16.36+32.35
13Matti TorgersenH 50 (16)1.02.47+28.35
Josefine BlomquistN-åpen (6)fullført
Helge NysæterH 17 (29)diskvalifisert

Fana IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistD 13-14 (2)33.00
1Oskar HeksemH 11-12 (2)19.39
1Karoline StrandenesD 11-12 (3)18.45
1Per VoldH 70 (7)36.56
1Dagrun Daltveit SlettebøD 17 (16)33.50
1Birk Bell LysakerH 15-16 (6)44.01
2Ingeborg StrandenesD/H 13-16C (5)24.04+1.55
2Atle AlvheimH 60 (5)32.21+0.04
3Ingrid RollD/H 17-C (3)56.31+29.20
3Ørjan Eirik ValestrandH 60 (5)33.39+1.22
4Amanda Daltveit SlettebøD/H 13-16C (5)31.24+9.15
4Sofia Daltveit SlettebøN-åpen (6)25.04+2.42
4Tord Bell MykingH 50 (16)36.01+1.49
5Magne RaadalH 70 (7)50.56+14.00
5Brage Bell LysakerH 13-14 (5)48.12+26.03
6Jan KocbachH 17 (29)36.30+4.29
7Ole TørnqvistH 50 (16)40.24+6.12
7Hanne DaltveitD 17 (16)46.05+12.15
8Torgeir StrandH 50 (16)41.05+6.53
9Anders Tønnessen RødH 17 (29)37.45+5.44
12Kristine GrønlundD 17 (16)49.27+15.37
14Trond DøskelandH 17 (29)45.54+13.53
16Ketil DøskelandH 17 (29)46.03+14.02
20Geir HeksemH 17 (29)48.17+16.16
25Knut UtneH 17 (29)58.48+26.47
Øistein BøeH 50 (16)ikke startet

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øyvind SkålevikH 60 (5)32.17

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar GytriH 50 (16)34.12

Gneist, IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid SandvollD 50 (7)40.07
2Vilde Hopland SkageD 17AK (4)37.45+1.03
3Mads Jørgen SkageH 15-16 (6)48.11+4.10
3Andreas G. PoldenH 17 (29)35.24+3.23
4Magne KnudsenH 17 (29)35.29+3.28
4Ina Hopland SkageD 17AK (4)44.00+7.18
5Jan SteinegerH 50 (16)36.55+2.43
6Siren HoplandD 50 (7)1.09.32+29.25
9Bjørn-Inge SkageH 50 (16)43.32+9.20
11Mariell ArntzenD 17 (16)49.22+15.32
13Ingunn Torød BusetD 17 (16)52.27+18.37
15Liv OrmbergD 17 (16)1.02.44+28.54
18Gard E. JørgensenH 17 (29)47.51+15.50
19Øyvind JohannessenH 17 (29)47.58+15.57
Bjørn Johannessen FieldH 17 (29)diskvalifisert
Olav Hammersland GarnesH 15-16 (6)brutt
Kristin Nesse JørgensenN-åpen (6)ikke startet
Sturle NordeideH 17 (29)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Ingrid EggenD 17 (16)1.00.02+26.12

IL Gular

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rune NygaardH 17 (29)32.01
2Benjamin AnibleD/H 17-C (3)31.47+4.36
2Idun HeklandD 11-12 (3)26.05+7.20
2Oda Kjellevold MaldeD 13-14 (2)1.02.34+29.34
2Arne JohannesenH 50 (16)34.28+0.16
3Mari StadsnesD/H 13-16C (5)28.46+6.37
3Hege FjellbirkelandD 50 (7)42.48+2.41
4Mai Helen LingaD 50 (7)45.42+5.35
4Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17 (16)39.37+5.47
4Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (4)31.05+2.35
5Johannes Berge StadsnesD/H 13-16C (5)34.49+12.40
5Helen MartinsenD 17 (16)39.42+5.52
6Jan Petter HansenH 50 (16)37.56+3.44
9Birgitte TorbjørnsenD 17 (16)48.56+15.06
10Marian KjellevoldD 17 (16)49.19+15.29
12Tom Eirik EikangerH 17 (29)43.59+11.58
17Eyvind Kjellevold MaldeH 17 (29)47.01+15.00
21Sverre Johan NærheimH 17 (29)49.09+17.08
22Bård HeklandH 17 (29)50.02+18.01
Rune StadsnesH 50 (16)diskvalifisert
Scott JuvikH 17 (29)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingvar Lindvik AuflemB-Åpen (4)1.06.04+21.09
2Turid RognsvågD 50 (7)40.10+0.03
5Anita Lindvik-SævareidD 50 (7)1.07.23+27.16
10Tommy SævareidH 50 (16)45.07+10.55
23Steinar DanielsenH 17 (29)52.10+20.09

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ragnhild BalsvikD 17 (16)39.57+6.07
14Johannes GjerstadH 50 (16)1.12.36+38.24

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Per Arne AadlandH 17 (29)36.49+4.48

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingolf DybvikH 70 (7)45.13+8.17
2Kenneth WesterheimH 17 (29)34.30+2.29
3Tonje RykkjeD 11-12 (3)26.47+8.02
4Jørgen WesterheimH 13-14 (5)44.32+22.23
7Sveinung RykkjeH 17 (29)36.34+4.33
7Linda RykkjeD 17 (16)46.05+12.15

Strand-Ulv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Triana K. NerhusD/H-10 (3)26.57

TIF Viking

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari Strømme LidD 15-16 (4)28.30
2Andreas Strømme LidH 11-12 (2)27.38+7.59
2Magnus Strømme LidH 13-14 (5)29.41+7.32
3Gry Sveri LierB-Åpen (4)1.23.14+38.19
3Karianne StrømmeD 17 (16)38.00+4.10
3Kjetil DammH 50 (16)35.55+1.43
3Tora Aasheim NymarkD 15-16 (4)30.55+2.25
5Signe Lier-HansenN-åpen (6)39.04+16.42
6Jan Harald Helmich PedersenH 70 (7)53.55+16.59
7Axel IngvaldsenH 70 (7)54.02+17.06
15Vemund HansenH 17 (29)46.01+14.00
Mariann ScheiD 17 (16)diskvalifisert

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Elise RognsvågD 17AK (4)40.55+4.13

Varegg Fleridrett

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tone RosenlundB-Åpen (4)44.55
1Ingeborg Stuland TysværD/H 17-C (3)27.11
1Brage Løvfall AasenD/H 13-16C (5)22.09
2Sverre Stuland TysværD/H-10 (3)33.20+6.23
2Ragnhild Vrålstad LøvåsD 15-16 (4)30.41+2.11
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikD/H-10 (3)36.25+9.28
3Jon Erik Doppelhofer ErvikH 13-14 (5)35.21+13.12
4Astrid Oline ErvikB-Åpen (4)1.23.35+38.40
5Oskar RøenH 17 (29)36.21+4.20
11Lars Stuland LarsenH 50 (16)45.52+11.40
13Stian RykkjeH 17 (29)45.40+13.39
24Helge RosenlundH 17 (29)53.57+21.56
Tage RosenlundH 15-16 (6)diskvalifisert
Sverre OttesenH 50 (16)diskvalifisert
Atle BergsethH 60 (5)diskvalifisert
Eirunn Husby NordstadD 15-16 (4)ikke startet
Gernot DoppelhoferH 17 (29)ikke startet

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jon Magne SvendsbøeH 17 (29)39.45+7.44

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Olav Ingvar ThornesH 70 (7)46.57+10.01
4Gunnar J. AlsakerH 70 (7)49.02+12.06
Karianne AlsakerB-Åpen (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival