Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingløp 3/2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp 3/2017
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thord Nystuen SolliAskøy OL22.22
2Jakob Iversen PausAskøy OL22.37+0.15
2Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL22.37+0.15
4Sofia Daltveit SlettebøFana IL25.04+2.42
5Signe Lier-HansenTIF Viking39.04+16.42
Josefine BlomquistBergens TFfullført
Kristin Nesse JørgensenGneist, ILikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL18.45
2Idun HeklandIL Gular26.05+7.20
3Tonje RykkjeStord Orientering26.47+8.02

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL33.00
2Oda Kjellevold MaldeIL Gular1.02.34+29.34

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking28.30
2Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30.41+2.11
3Tora Aasheim NymarkTIF Viking30.55+2.25
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.05+2.35
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D 17

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL33.50
2Randi HoleBergens TF35.30+1.40
3Karianne StrømmeTIF Viking38.00+4.10
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39.37+5.47
5Helen MartinsenIL Gular39.42+5.52
6Ragnhild BalsvikOsterøy IL39.57+6.07
7Hanne DaltveitFana IL46.05+12.15
7Linda RykkjeStord Orientering46.05+12.15
9Birgitte TorbjørnsenIL Gular48.56+15.06
10Marian KjellevoldIL Gular49.19+15.29
11Mariell ArntzenGneist, IL49.22+15.32
12Kristine GrønlundFana IL49.27+15.37
13Ingunn Torød BusetGneist, IL52.27+18.37
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.00.02+26.12
15Liv OrmbergGneist, IL1.02.44+28.54
Mariann ScheiTIF Vikingdiskvalifisert

D 17AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove AasheimAskøy OL36.42
2Vilde Hopland SkageGneist, IL37.45+1.03
3Elise RognsvågUmeå OK40.55+4.13
4Ina Hopland SkageGneist, IL44.00+7.18

D 50

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL40.07
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb40.10+0.03
3Hege FjellbirkelandIL Gular42.48+2.41
4Mai Helen LingaIL Gular45.42+5.35
5Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.07.23+27.16
6Siren HoplandGneist, IL1.09.32+29.25
Britt KarlsenAskøy OLdiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL19.39
2Andreas Strømme LidTIF Viking27.38+7.59

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF22.09
2Magnus Strømme LidTIF Viking29.41+7.32
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.21+13.12
4Jørgen WesterheimStord Orientering44.32+22.23
5Brage Bell LysakerFana IL48.12+26.03

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL44.01
2Andreas NysæterBergens TF44.59+0.58
3Mads Jørgen SkageGneist, IL48.11+4.10
4Brage IversenBergens TF54.53+10.52
5Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1.16.36+32.35
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olav Hammersland GarnesGneist, ILbrutt

H 17

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular32.01
2Kenneth WesterheimStord Orientering34.30+2.29
3Andreas G. PoldenGneist, IL35.24+3.23
4Magne KnudsenGneist, IL35.29+3.28
5Oskar RøenVaregg Fleridrett36.21+4.20
6Jan KocbachFana IL36.30+4.29
7Sveinung RykkjeStord Orientering36.34+4.33
8Per Arne AadlandSamnanger IL36.49+4.48
9Anders Tønnessen RødFana IL37.45+5.44
10Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL39.45+7.44
11Tore NymarkAskøy OL42.27+10.26
12Tom Eirik EikangerIL Gular43.59+11.58
13Stian RykkjeVaregg Fleridrett45.40+13.39
14Trond DøskelandFana IL45.54+13.53
15Vemund HansenTIF Viking46.01+14.00
16Ketil DøskelandFana IL46.03+14.02
17Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular47.01+15.00
18Gard E. JørgensenGneist, IL47.51+15.50
19Øyvind JohannessenGneist, IL47.58+15.57
20Geir HeksemFana IL48.17+16.16
21Sverre Johan NærheimIL Gular49.09+17.08
22Bård HeklandIL Gular50.02+18.01
23Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb52.10+20.09
24Helge RosenlundVaregg Fleridrett53.57+21.56
25Knut UtneFana IL58.48+26.47
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Helge NysæterBergens TFdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettikke startet
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

H 50

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar GytriFørde IL34.12
2Arne JohannesenIL Gular34.28+0.16
3Kjetil DammTIF Viking35.55+1.43
4Tord Bell MykingFana IL36.01+1.49
5Jan SteinegerGneist, IL36.55+2.43
6Jan Petter HansenIL Gular37.56+3.44
7Ole TørnqvistFana IL40.24+6.12
8Torgeir StrandFana IL41.05+6.53
9Bjørn-Inge SkageGneist, IL43.32+9.20
10Tommy SævareidOs Orienteringsklubb45.07+10.55
11Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett45.52+11.40
12Tore Svein NeseAskøy OL50.27+16.15
13Matti TorgersenBergens TF1.02.47+28.35
14Johannes GjerstadOsterøy IL1.12.36+38.24
Sverre OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rune StadsnesIL Gulardiskvalifisert
Øistein BøeFana ILikke startet

H 70

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per VoldFana IL36.56
2Ingolf DybvikStord Orientering45.13+8.17
3Olav Ingvar ThornesÅrstad IL46.57+10.01
4Gunnar J. AlsakerÅrstad IL49.02+12.06
5Magne RaadalFana IL50.56+14.00
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking53.55+16.59
7Axel IngvaldsenTIF Viking54.02+17.06

B-Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett44.55
2Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb1.06.04+21.09
3Gry Sveri LierTIF Viking1.23.14+38.19
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.23.35+38.40
Karianne AlsakerÅrstad ILikke startet

D/H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Triana K. NerhusStrand-Ulv26.57
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett33.20+6.23
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett36.25+9.28

H 60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SkålevikFitjar IL32.17
2Atle AlvheimFana IL32.21+0.04
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL33.39+1.22
4Egil KarlsenAskøy OL38.53+6.36
Atle BergsethVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siren GreveBergens TF32.57
2Rannveig SolliAskøy OL41.16+8.19
3Berit HegdalBergens TF42.50+9.53
4Ingjerd SognnæsBergens TF48.07+15.10
5Astri Ese HoleBergens TF1.18.51+45.54

D/H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett22.09
2Ingeborg StrandenesFana IL24.04+1.55
3Mari StadsnesIL Gular28.46+6.37
4Amanda Daltveit SlettebøFana IL31.24+9.15
5Johannes Berge StadsnesIL Gular34.49+12.40

D/H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett27.11
2Benjamin AnibleIL Gular31.47+4.36
3Ingrid RollFana IL56.31+29.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor