Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 22 september 2019

D17-20

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 11.31.10
1. Pernille Katla28.192+1.1028.192+1.10
2. Karen Hoel Jomaas28.573+0.5957.1620+0.51-0.19
3. Victoria Hæstad Bjørnstad33.5411.31.101-1-0.51
2Nydalens SK 11.31.59+0.49
1. Marie Liland27.09127.091
2. Pia Young Vik29.164+1.1856.25100.00
3. Oda Scheele35.343+1.401.31.592+1+0.49+0.49
3Konnerud IL 11.32.25+1.15
1. Thea Sildnes Baklid28.413+1.3228.413+1.32
2. Andrea Ranvik28.352+0.3757.162-1+0.51-0.41
3. Jenny Baklid35.092+1.151.32.253+1+1.15+0.24
4NTNUI 11.37.58+6.48
1. Signe Bredholt Jørgensen29.347+2.2529.347+2.25
2. Ane Dyrkorn27.58157.324-3+1.07-1.18
3. Anu Tuomisto40.266+6.321.37.5840+6.48+5.41
5Freidig 11.43.41+12.31
1. Mari Eidsmo33.339+6.2433.339+6.24
2. Ane Malene Kolstad30.105+2.121.03.436-3+7.18+0.54
3. Vera Melkild39.585+6.041.43.415-1+12.31+5.13
6Kongsberg OL 11.48.55+17.45
1. Helene Eger29.508+2.4129.508+2.41
2. Tale Strand32.406+4.421.02.305-3+6.05+3.24
3. Marlin Haavengen46.258+12.311.48.556+1+17.45+11.40
7Lardal OL 11.51.03+19.53
1. Mina Schjerven34.5610+7.4734.5610+7.47
2. Eline Schjerven37.1310+9.151.12.0912+2+15.44+7.57
3. Kristin Melby Jacobsen38.544+5.001.51.037-5+19.53+4.09
8NTNUI 21.53.15+22.05
1. Thea Dyrkorn29.325+2.2329.325+2.23
2. Ane Nielsen Solberg34.127+6.141.03.447+2+7.19+4.56
3. Ella Arentz Hagen49.3112+15.371.53.158+1+22.05+14.46
9OK Moss 11.57.58+26.48
1. Johanne Bratland Tjernshaugen35.2914+8.2035.2914+8.20
2. Marie Lindløv Jensen34.239+6.251.09.5210-4+13.27+5.07
3. Aurora Gjølsjø48.0610+14.121.57.589-1+26.48+13.21
10Kongsberg OL 22.01.05+29.55
1. Andrea Vanebo35.1012+8.0135.1012+8.01
2. Ingvild Langeggen37.4412+9.461.12.5413+1+16.29+8.28
3. Åsne Haavengen48.1111+14.172.01.0510-3+29.55+13.26
11Konnerud IL 22.01.10+30.00
1. Mille Vasshaug Jægtvik38.1116+11.0238.1116+11.02
2. Amanda Skyttersæter Saugerud41.2916+13.311.19.40160+23.15+12.13
3. Anniken Ranvik41.307+7.362.01.1011-5+30.00+6.45
12Porsgrunn OL 12.01.15+30.05
1. Une Holtermann36.0515+8.5636.0515+8.56
2. Anine Kjørholt Lie37.4913+9.511.13.5414-1+17.29+8.33
3. Elise Ausen47.219+13.272.01.1512-2+30.05+12.36
13Lillehammer OK 12.01.27+30.17
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien29.254+2.1629.254+2.16
2. Marion Halvorsen Nustad40.3415+12.361.09.5911+7+13.34+11.18
3. Martine Skjelsvik51.2814+17.342.01.2713+2+30.17+16.43
14Lillomarka OL 12.01.34+30.24
1. Mathilde Sønsterudbråten35.1313+8.0435.1313+8.04
2. Netta Bar-Nathan34.148+6.161.09.279-4+13.02+4.58
3. Ingrid Blindheim52.0715+18.132.01.3414+5+30.24+17.22
15Fana IL 12.04.19+33.09
1. Kristine Bog Vikane34.5911+7.5034.5911+7.50
2. Marie Roll-Tørnqvist39.2914+11.311.14.2815+4+18.03+10.13
3. Hanne Daltveit49.5113+15.572.04.19150+33.09+15.06
16Kongsberg OL 42.15.39+44.29
1. Selma Hoivold29.325+2.2329.325+2.23
2. Mari Øverby37.3511+9.371.07.078+3+10.42+8.19
3. Konstanse Moholth1.08.3216+34.382.15.3916+8+44.29+33.47
17Eiker OL 12.22.44+51.34
1. Anna Isnes Tyse37.4817+10.3937.4817+10.39
2. Christine Hoen49.5217+21.541.27.40170+31.15+20.36
3. Solveig Moen Letmolie55.0417+21.102.22.44170+51.34+20.19
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Lene Berg Hanssendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Lien Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ragnhild Eidediskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1diskvalifisert
1. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karoline Aunediskvalifisertdiskvalifisert
3. Idun Kristine Felde Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert
Kolbotn og Skimt OL 1diskvalifisert
1. Alva Marika Niklassondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hanna Rehndiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Ane Sofie Kroghdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Amélie Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tina Kallesondiskvalifisertdiskvalifisert
Stavanger Orienteringsklubb 1brutt
1. Vilde Margrethe Sæbbøbruttbrutt
2. Dina Torgersenbruttbrutt
3. bruttbrutt

H17-20

36 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.29.57
1. Kornelius Kriszat-Løvfald28.093+0.2028.093+0.20
2. Lukas Liland27.21155.301-2-0.20
3. Elias Jonsson34.272+1.361.29.57100.00
2NTNUI 11.31.25+1.28
1. Styrk Hundseid Kamsvåg28.124+0.2328.124+0.23
2. August Asheim Birkeland28.202+0.5956.322-2+1.02+0.39
3. Jørgen Baklid34.534+2.021.31.2520+1.28+0.26
3Fossum IF 11.34.24+4.27
1. Erik Hæstad Bjørnstad29.467+1.5729.467+1.57
2. Øyvind Hjermstad28.584+1.3758.444-3+3.14+1.17
3. Erling Hjermstad35.405+2.491.34.243-1+4.27+1.13
4Asker Skiklubb 11.35.25+5.28
1. Sondre Ytterbø32.1215+4.2332.1215+4.23
2. Henrik Fredriksen Aas28.263+1.051.00.385-10+5.08+0.45
3. Sander Arntzen34.473+1.561.35.254-1+5.28+0.20
5Kristiansand OK 11.40.01+10.04
1. Brage Takle30.0910+2.2030.0910+2.20
2. David Runde33.279+6.061.03.367-3+8.06+5.46
3. Sebastian Daland36.257+3.341.40.015-2+10.04+1.58
6Freidig 21.40.18+10.21
1. Lars Sandstad28.466+0.5728.466+0.57
2. Jonas Grønli31.537+4.321.00.3960+5.09+4.12
3. Simen Spets Storhov39.3910+6.481.40.1860+10.21+5.12
7NTNUI 21.42.21+12.24
1. Aslak Heimdal27.49127.491
2. Johan Christie Ørke29.075+1.4656.563+2+1.26+1.26
3. Lavran Thorstensen45.2515+12.341.42.217+4+12.24+10.58
8Nydalens SK 21.42.54+12.57
1. Kasper Bakken Ulseth32.0312+4.1432.0312+4.14
2. Halvor Tørnqvist Halden33.168+5.551.05.199-3+9.49+5.35
3. Lars Young Vik37.359+4.441.42.548-1+12.57+3.08
9Lillomarka OL 11.43.48+13.51
1. Jens Johan Brekke28.425+0.5328.425+0.53
2. Eirik Høst Fossgard37.4415+10.231.06.2612+7+10.56+10.03
3. Elias Skjolden Sørensen37.228+4.311.43.489-3+13.51+2.55
10Heming Orientering 11.44.05+14.08
1. Magnus Eide-Fredriksen32.0413+4.1532.0413+4.15
2. Bjørn Anders Flågen39.1017+11.491.11.1416+3+15.44+11.29
3. Kasper Fosser32.5111.44.0510-6+14.08-1.36
11Fossum IF 21.44.28+14.31
1. Marius Bakke31.5511+4.0631.5511+4.06
2. Eivind Berner Myhre36.3613+9.151.08.3113+2+13.01+8.55
3. Einar Melsom35.576+3.061.44.2811-2+14.31+1.30
12Freidig 31.50.07+20.10
1. Mikkel Holt32.2216+4.3332.2216+4.33
2. Jo Even Kolstad34.0111+6.401.06.2311-5+10.53+6.20
3. Kristian Fredrik Lynum43.4411+10.531.50.0712+1+20.10+9.17
13Ganddal IL 11.55.41+25.44
1. Janne Tjørhom Aasheim33.4420+5.5533.4420+5.55
2. Tobias Rødde31.426+4.211.05.2610-10+9.56+4.01
3. Clemens Sundby Øxnevad50.1519+17.241.55.4113+3+25.44+15.48
14Freidig 42.00.25+30.28
1. Håkon Holstad32.2216+4.3332.2216+4.33
2. Kasper Sæterhaug Knudsen37.5816+10.371.10.2015-1+14.50+10.17
3. Vetle Grønvik Ekra50.0518+17.142.00.2514-1+30.28+15.38
15Porsgrunn OL 22.02.02+32.05
1. Alexander Repstad Storemyr36.3122+8.4236.3122+8.42
2. Anders L. Rosenvold41.3420+14.131.18.0520-2+22.35+13.53
3. Håkon Kornmo43.5712+11.062.02.0215-5+32.05+9.30
16Halden SK 12.02.46+32.49
1. Niels Christian Hellerud27.522+0.0327.522+0.03
2. Sigurd Saxe Sandvik36.1012+8.491.04.028+6+8.32+8.29
3. Peder Haugaard58.4422+25.532.02.4616+8+32.49+24.17
17IL BUL-Tromsø 12.05.35+35.38
1. Jonatan Graversen30.059+2.1630.059+2.16
2. Henning Strand50.5025+23.291.20.5522+13+25.25+23.09
3. Hans Urset44.4014+11.492.05.3517-5+35.38+10.13
18Kongsberg OL 12.08.09+38.12
1. Vetle Drage32.0714+4.1832.0714+4.18
2. Atle Nikolai Wøllo42.1821+14.571.14.2519+5+18.55+14.37
3. Tord Strand53.4420+20.532.08.0918-1+38.12+19.17
19Halden SK 22.10.57+41.00
1. Jakob Torgersen29.568+2.0729.568+2.07
2. Alf Kristian Helle52.2226+25.011.22.1824+16+26.48+24.41
3. Jonatan Aune48.3916+15.482.10.5719-5+41.00+14.12
20Kristiansand OK 22.11.01+41.04
1. Kristian Pytten45.2525+17.3645.2525+17.36
2. Trygve Børte Nomeland36.5214+9.311.22.1723-2+26.47+9.11
3. Simon Beckmann Kristiansen48.4417+15.532.11.0120-3+41.04+14.17
21Nydalens SK 32.14.10+44.13
1. Gaute Bergan36.3122+8.4236.3122+8.42
2. Teodor Mo Hjelseth33.4610+6.251.10.1714-8+14.47+6.05
3. Elias Stubberud1.03.5325+31.022.14.1021+7+44.13+29.26
22Byåsen IL 12.14.23+44.26
1. Petter Liabakk Eriksen32.2818+4.3932.2818+4.39
2. Erlend Aune39.3718+12.161.12.0517-1+16.35+11.56
3. Håkon Sæternes1.02.1824+29.272.14.2322+5+44.26+27.51
23Fredrikstad SK 12.16.43+46.46
1. Sondre Ottesen36.0921+8.2036.0921+8.20
2. Kristoffer B. Helminsen44.4322+17.221.20.52210+25.22+17.02
3. Bendik Eliassen55.5121+23.002.16.4323+2+46.46+21.24
24OL Tønsberg og omegn 12.18.56+48.59
1. Morten Krona Haflan45.2726+17.3845.2726+17.38
2. Sondre Evensen49.1024+21.491.34.37260+39.07+21.29
3. Jakob Hjelseth44.1913+11.282.18.5624-2+48.59+9.52
25Asker Skiklubb 22.30.27+1.00.30
1. Felix Finsrud32.3919+4.5032.3919+4.50
2. Jonas Myhr41.2119+14.001.14.0018-1+18.30+13.40
3. Frikk Alvaro Embergsrud1.16.2727+43.362.30.2725+7+1.00.30+42.00
26OK Skøynar 12.30.42+1.00.45
1. Trym Nergård Rønning40.3424+12.4540.3424+12.45
2. Hallvar Hallan48.5323+21.321.29.2725+1+33.57+21.12
3. Håvard Veie1.01.1523+28.242.30.4226+1+1.00.45+26.48
27Ganddal IL 23.12.33+1.42.36
1. Ole Kristian Taksdal46.5727+19.0846.5727+19.08
2. Ingrid Lamark1.05.3127+38.101.52.28270+56.58+37.50
3. Markus Andreas Breivold1.20.0528+47.143.12.33270+1.42.36+45.38
28Varegg Fleridrett 23.12.38+1.42.41
1. Jørgen Rokne Dahle48.0528+20.1648.0528+20.16
2. Tage Rosenlund1.09.0728+41.461.57.12280+1.01.42+41.26
3. Kristoffer Kjenes Haugland1.15.2626+42.353.12.38280+1.42.41+40.59
Ås-NMBU Orientering 1diskvalifisert
1. Jostein Svaland Dalediskvalifisertdiskvalifisert
2. Linus Olhansdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Nils Tveitediskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 3diskvalifisert
1. Vebjørn Blom-Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Peter Gisholtdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 1diskvalifisert
1. Mats Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegard Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Oskar Spets Storhovdiskvalifisertdiskvalifisert
IK Grane Arendal Orientering 1diskvalifisert
1. Sivert Møklegård Pihldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lise Mikkelsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ine Mikkelsendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
1. Rasmus Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Lukas Klausendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Skourup Rognebakkediskvalifisertdiskvalifisert
3. Johan Kristian Undelanddiskvalifisertdiskvalifisert
Vang OL 1diskvalifisert
1. Njaal Ellegaard Melbydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Lindaasdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eskil Frøislanddiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
1. Erik Nymo Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
2. Oskar Madslien Steinhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Magnus Strømme Liddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor