Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 26 mai 2019

DHHD

53 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 154.54
1. Ane Dyrkorn14.267+1.2714.267+1.27
2. Ulrik Astrup Arnesen13.264+0.2827.526-1+0.24-1.03
3. Audun Heimdal13.144+0.3041.062-4+0.08-0.16
4. Ingrid Lundanes13.483+0.4054.541-1-0.08
2Bækkelagets SK 155.24+0.30
1. Lone Brochmann13.443+0.4513.443+0.45
2. Henry McNulty14.006+1.0227.444+1+0.16-0.29
3. Øystein Kvaal Østerbø13.144+0.3040.581-3-0.16
4. Nikoline Ekeberg Schjerve14.268+1.1855.242+1+0.30+0.30
3Fredrikstad SK 155.37+0.43
1. Marit Kahrs14.5216+1.5314.5216+1.53
2. Anton Sjökvist13.062+0.0827.587-9+0.30-1.23
3. Gaute Hallan Steiwer13.092+0.2541.073-4+0.09-0.21
4. Marie Olaussen14.309+1.2255.3730+0.43+0.34
4NTNUI 255.44+0.50
1. Triin Jäädmaa14.175+1.1814.175+1.18
2. Vegard Jarvis Westergård13.315+0.3327.4850+0.20-0.58
3. Emil Granqvist13.467+1.0241.3450+0.36+0.16
4. Malin Sandstad14.106+1.0255.444-1+0.50+0.14
5Nydalens SK 155.58+1.04
1. Ragne Wiklund14.4312+1.4414.4312+1.44
2. Lars Young Vik14.5817+2.0029.4111-1+2.13+0.29
3. Jon Aukrust Osmoen13.092+0.2542.507-4+1.52-0.21
4. Silje Ekroll Jahren13.08155.585-2+1.04-0.48
6Fossum IF 156.01+1.07
1. Gunvor Høydal14.278+1.2814.278+1.28
2. Einar Melsom13.062+0.0827.332-6+0.05-1.23
3. Emil Ahlbäck13.488+1.0441.214+2+0.23+0.18
4. Ragnhild Hjermstad14.4010+1.3256.016+2+1.07+0.44
7Varegg Fleridrett 157.11+2.17
1. Christiane Trösse15.1218+2.1315.1218+2.13
2. Per Harald Löfgren Johansen14.3911+1.4129.5112-6+2.23+0.10
3. Markus Kjærner-Semb13.196+0.3543.109-3+2.12-0.11
4. Kristine Fjellanger14.015+0.5357.117-2+2.17+0.05
8Kongsberg OL 159.01+4.07
1. Marlin Haavengen15.4526+2.4615.4526+2.46
2. Damien Renard14.3911+1.4130.2417-9+2.56+0.10
3. Mathias Drage15.0013+2.1645.2415-2+4.26+1.30
4. Ingjerd Myhre13.372+0.2959.018-7+4.07-0.19
9Freidig 159.11+4.17
1. Hanne Sandstad14.3010+1.3114.3010+1.31
2. Håvard Sandstad Eidsmo12.58127.281-9-1.31
3. Mattis Holt14.3812+1.5442.066+5+1.08+1.08
4. Vera Melkild17.0519+3.5759.119+3+4.17+3.09
10Heming Orientering 159.30+4.36
1. Malene Teresia Jebsen14.4413+1.4514.4413+1.45
2. Magnus Eide-Fredriksen15.2420+2.2630.0814+1+2.40+0.55
3. Kasper Fosser12.44142.528-6+1.54-0.46
4. Hanna Eckhardt Andersen16.3817+3.3059.3010+2+4.36+2.42
11Lillomarka OL 159.33+4.39
1. Delphine Poirot13.092+0.1013.092+0.10
2. Elias Skjolden Sørensen15.4321+2.4528.529+7+1.24+1.14
3. Mathias Benjaminsen16.2520+3.4145.1714+5+4.19+2.55
4. Charlotte Watson14.167+1.0859.3311-3+4.39+0.20
12NTNUI 359.46+4.52
1. Isabel Donner15.1319+2.1415.1319+2.14
2. Herman Ryen Martinsen14.4314+1.4529.5613-6+2.28+0.14
3. Håkon Fruseth Christiansen14.0511+1.2144.0111-2+3.03+0.35
4. Thea Dyrkorn15.4513+2.3759.4612+1+4.52+1.49
13Asker Skiklubb 11.01.07+6.13
1. Synne Strand14.216+1.2214.216+1.22
2. Sander Arntzen14.259+1.2728.468+2+1.18-0.04
3. Henrik Fredriksen Aas15.1114+2.2743.5710+2+2.59+1.41
4. Anna Øfsthus Gravir17.1020+4.021.01.0713+3+6.13+3.14
14Tyrving IL 21.01.15+6.21
1. Kristine Fjeldbo13.504+0.5113.504+0.51
2. Ådne Skjærstein15.4422+2.4629.3410+6+2.06+1.15
3. Kristoffer Jacobsen15.1715+2.3344.5113+3+3.53+1.47
4. Emma M. Larsson16.2416+3.161.01.1514+1+6.21+2.28
15Ganddal IL 11.02.25+7.31
1. Janne Tjørhom Aasheim15.2520+2.2615.2520+2.26
2. Clemens Sundby Øxnevad15.1119+2.1330.3619-1+3.08+0.42
3. Tobias Rødde16.3822+3.5447.1420+1+6.16+3.08
4. Aud Hognestad Taksdal15.1111+2.031.02.2515-5+7.31+1.15
16Freidig 21.02.28+7.34
1. Mari Angell-Petersen15.3623+2.3715.3623+2.37
2. Mats Eidsmo14.4013+1.4230.1615-8+2.48+0.11
3. Oskar Spets Storhov14.0410+1.2044.2012-3+3.22+0.34
4. Dina Reitan18.0828+5.001.02.2816+4+7.34+4.12
17Haugesund IL Orientering 11.03.17+8.23
1. Lisbeth Voll14.5917+2.0014.5917+2.00
2. Aleksander Jørgensen16.0724+3.0931.0623+6+3.38+1.38
3. Sigurd Paulsen Vie15.2717+2.4346.3318-5+5.35+1.57
4. Ingvild Paulsen Vie16.4418+3.361.03.1717-1+8.23+2.48
18Byåsen IL 11.03.33+8.39
1. Ingeborg Eide12.59112.591
2. Øyvind Wiggen14.3710+1.3927.363+2+0.08+0.08
3. Håkon Sæternes20.3935+7.5548.1522+19+7.17+7.09
4. Lene Berg Hanssen15.1812+2.101.03.3318-4+8.39+1.22
19Varegg Fleridrett 21.03.35+8.41
1. Tora Aasheim Nymark16.3932+3.4016.3932+3.40
2. Oskar Røen14.027+1.0430.4120-12+3.13-0.27
3. Vyacheslav Mukhudinov15.2016+2.3646.0116-4+5.03+1.50
4. Ingunn Martinsen17.3424+4.261.03.3519+3+8.41+3.38
20Fossum IF 21.04.04+9.10
1. Rikke B. Ingesen18.2134+5.2218.2134+5.22
2. Oskar Størmer14.198+1.2132.4028-6+5.12-0.10
3. Erling Hjermstad13.539+1.0946.3318-10+5.35+0.23
4. Åsne Holo17.3123+4.231.04.0420+2+9.10+3.35
21Løten o-lag 11.04.51+9.57
1. Evine Westli Andersen14.4714+1.4814.4714+1.48
2. Marius Øie16.1825+3.2031.0522+8+3.37+1.49
3. Harald Berge19.5033+7.0650.5529+7+9.57+6.20
4. Emilie Westli Andersen13.564+0.481.04.5121-8+9.570.00
22Porsgrunn OL 11.04.53+9.59
1. Hanne Vassend14.289+1.2914.289+1.29
2. Rasmus Mathisen16.3026+3.3230.5821+12+3.30+2.01
3. Halvard Kornmo16.3321+3.4947.31210+6.33+3.03
4. Elise Ausen17.2222+4.141.04.5322+1+9.59+3.26
23Konnerud IL 21.05.32+10.38
1. Thea Sildnes Baklid15.3122+2.3215.3122+2.32
2. Joar Gjerdahl16.5429+3.5632.2527+5+4.57+2.25
3. Jonas Sommerstad Juveli17.0424+4.2049.2926-1+8.31+3.34
4. Maiken Økern Hågård16.0314+2.551.05.3223-3+10.38+2.07
24Heming Orientering 21.06.40+11.46
1. Maya Jones Arnesen15.3825+2.3915.3825+2.39
2. Harald Astrup Arnesen14.4415+1.4630.2216-9+2.54+0.15
3. Kristian Østermann18.0330+5.1948.2523+7+7.27+4.33
4. Signe Astrup Arnesen18.1529+5.071.06.4024+1+11.46+4.19
25Hadeland OL 11.07.37+12.43
1. Stefani Popova16.0328+3.0416.0328+3.04
2. Ove Sætra16.0023+3.0232.0326-2+4.35+1.31
3. Bjørnar Kvåle17.0825+4.2449.1125-1+8.13+3.38
4. Ingeborg Rognstad18.2630+5.181.07.37250+12.43+4.30
26NTNUI 41.07.38+12.44
1. Signe Bredholt Jørgensen15.3021+2.3115.3021+2.31
2. Håvard Mo Vaadal14.5416+1.5630.2417-4+2.56+0.25
3. Olav Milian Schmitt Gran16.0718+3.2346.31170+5.33+2.37
4. Margrethe Wisløff21.0736+7.591.07.3826+9+12.44+7.11
27OK Moss 11.08.02+13.08
1. Aurora Gjølsjø14.3711+1.3814.3711+1.38
2. Christopher Ladim16.5630+3.5831.3325+14+4.05+2.27
3. Henning Bratland Carlsen18.3431+5.5050.0727+2+9.09+5.04
4. Johanne Bratland Tjernshaugen17.5526+4.471.08.02270+13.08+3.59
28Kongsberg OL 21.09.00+14.06
1. Helene Eger16.2129+3.2216.2129+3.22
2. Rolf Trygve Haug19.1536+6.1735.3634+5+8.08+4.46
3. Vetle Drage17.0223+4.1852.3833-1+11.40+3.32
4. Tale Strand16.2215+3.141.09.0028-5+14.06+2.26
29Lillomarka OL 21.09.04+14.10
1. Siri Kollerud15.3724+2.3815.3724+2.38
2. Mathias Pedersen Vold17.2132+4.2332.5829+5+5.30+2.52
3. Kristian Markhus Brekke18.5532+6.1151.5331+2+10.55+5.25
4. Maria Rørvik Haver17.1121+4.031.09.0429-2+14.10+3.15
30Porsgrunn OL 21.09.05+14.11
1. Guro Vassend14.4815+1.4914.4815+1.49
2. Alexander Repstad Storemyr16.3127+3.3331.1924+9+3.51+2.02
3. Magne Wiig Mathisen17.4929+5.0549.08240+8.10+4.19
4. Kjersti Adéla Westin19.5733+6.491.09.0530+6+14.11+6.01
31Fossum IF 31.09.15+14.21
1. Tonje R. Bøe19.4935+6.5019.4935+6.50
2. Øyvind Hjermstad15.0418+2.0634.5333-2+7.25+0.35
3. Eivind Berner Myhre16.1819+3.3451.1130-3+10.13+2.48
4. Maria Brodiun18.0427+4.561.09.1531+1+14.21+4.08
32Raumar Orientering 21.09.51+14.57
1. Trine Breen16.4833+3.4916.4833+3.49
2. Øistein Fagerli Næss18.0135+5.0334.4932-1+7.21+3.32
3. Tommy Skårbø17.1226+4.2852.01320+11.03+3.42
4. Pernille Sønsterudbråten17.5025+4.421.09.51320+14.57+3.54
33Heming Orientering 31.10.14+15.20
1. Guro Harstad15.5927+3.0015.5927+3.00
2. August Syrdal Øen17.2132+4.2333.2030+3+5.52+2.52
3. Henrik Reusch17.2727+4.4350.4728-2+9.49+3.57
4. Marit Inngjerdingen19.2732+6.191.10.1433+5+15.20+5.31
34Østmarka OK 11.17.19+22.25
1. Ingrid Marie Stubban Hygen16.2730+3.2816.2730+3.28
2. Tor Magnus Grøstad20.4037+7.4237.0736+6+9.39+6.11
3. Kim Aleksander Hammer Iversen21.4036+8.5658.47360+17.49+8.10
4. Marie Hammer Iversen18.3231+5.241.17.1934-2+22.25+4.36
35Tyrving IL 31.19.01+24.07
1. Iris Holst19.5036+6.5119.5036+6.51
2. Christian Holmboe18.0034+5.0237.5037+1+10.22+3.31
3. Eirik Jørgensen20.1534+7.3158.0535-2+17.07+6.45
4. Ingrid Lund Hovden20.5635+7.481.19.01350+24.07+7.00
36OL Tønsberg og omegn 11.20.04+25.10
1. Julie Eikeland20.0437+7.0520.0437+7.05
2. Oliver Østby16.3828+3.4036.4235-2+9.14+2.09
3. Vetle Mathisen17.3928+4.5554.2134-1+13.23+4.09
4. Amalie Mathisen25.4337+12.351.20.0436+2+25.10+11.47
37Lillomarka OL 31.28.53+33.59
1. Ingrid Blindheim16.3331+3.3416.3331+3.34
2. Joar Oldernes17.0031+4.0233.33310+6.05+2.31
3. Didrik Bredesen35.1037+22.261.08.4337+6+27.45+21.40
4. Mathilde Sønsterudbråten20.1034+7.021.28.53370+33.59+6.14
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Marit Isachsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Felix Finsruddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sondre Ytterbødiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marianne Mellbye Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 2diskvalifisert
1. Marthe Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegard Ølstad Dalbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Carl Godager Kaasdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mai Elin B. Watsondiskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 3diskvalifisert
1. Kine Gulliksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Olav Ekrheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mathias Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Agnethe Haslidiskvalifisertdiskvalifisert
Eiker OL 1diskvalifisert
1. Sølvi Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kenneth Sandvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Oda Isnes Tysediskvalifisertdiskvalifisert
4. Anne Marthe Peveridiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig / Frol IL / IL Gular 5diskvalifisert
1. Eirin Svanøe-Hafstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Spets Storhovdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristian Fredrik Lynumdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mari Fjellbirkeland Johannesendiskvalifisertdiskvalifisert
Gandal 2/Sandnes 2diskvalifisert
1. Marie Line Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Andreas Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Kristian Taksdaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marthe Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1diskvalifisert
1. Kine Hallan Steiwerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Wingstedtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jesse Laukkarinendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Lizzie Inghamdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 2diskvalifisert
1. Jo Shepherddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Niels Christian Helleruddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Brendstuendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Andrea Ranvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Aslak Heimdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Kristiansand OK 1diskvalifisert
1. Christiane Ruud Bøckmandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Dag Blandkjenndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Danielsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Inga Vestøl Stødlediskvalifisertdiskvalifisert
Larvik OK 1diskvalifisert
1. Runa Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørn Sundbydiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ida Sofie Hjortlanddiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg 1diskvalifisert
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsnodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Trond Einar Moen Pederslidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ove Baardsgaarddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Frida Haugskottdiskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Ingvild Maalen-Johansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Fiane Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Truls Hestengendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tina Kallesondiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Katja Synsfjelldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders Hagadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anders Horveidiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristine Eide Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Ine Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Skourup Rognebakkediskvalifisertdiskvalifisert
3. Johan Kristian Undelanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Malene Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
Tyrving IL 1diskvalifisert
1. Oda Sikkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karl Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Styrk Hundseid Kamsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marion Aebidiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor