Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: søndag 4 august 2019

H16

2 230 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK13.13
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø13.33+0.20
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.10+0.57
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering14.12+0.59
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.20+1.07
6Tobias MathisenPorsgrunn OL14.21+1.08
7Martin Vehus SkjerveVerdal OK14.23+1.10
8Teodor Mo HjelsethNydalens SK14.29+1.16
9Sivert PoppeFredrikstad SK14.54+1.41
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.15+2.02
11Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK15.25+2.12
12Trygve Børte NomelandKristiansand OK15.27+2.14
13Atle Nikolai WølloKongsberg OL15.28+2.15
14Gaute BerganNydalens SK15.38+2.25
15Sigurd Saxe SandvikHalden SK15.47+2.34
16Mikkel BerglundRingerike OL16.12+2.59
17Petter Andreas LonaWing OK16.15+3.02
18Vegard RanestadHamar OK16.25+3.12
19Johan EgerKongsberg OL16.26+3.13
20Vemund MølnvikFreidig16.31+3.18
20Vegard JermstadSteinkjer OK16.31+3.18
22Mats LindaasElverum OK16.47+3.34
23Iver Gjedrem LundVerdal OK16.49+3.36
24Sebastian Rød FeragenTynset IF16.58+3.45
25Jonas MyhrAsker Skiklubb17.02+3.49
26Birk Felland SætnanFossum IF17.06+3.53
27Rolf Andreas BergNydalens SK17.09+3.56
28Lukas KlausenSturla, IF17.10+3.57
29Peder HaugaardHalden SK17.13+4.00
29Andreas DaleBergens TF17.13+4.00
31Henning StrandIL BUL-Tromsø17.31+4.18
32Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17.35+4.22
33Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering17.45+4.32
34Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett17.52+4.39
35Gustav Andresen SkotteFossum IF18.01+4.48
36Erlend AuneByåsen IL18.11+4.58
37Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.20+5.07
38Erlend LangeggenKongsberg OL18.37+5.24
39Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18.44+5.31
40Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)18.53+5.40
41Jonas AarsethNydalens SK19.25+6.12
42Martin AusenPorsgrunn OL19.27+6.14
43Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19.33+6.20
44Stein Aas StræteRingerike OL19.52+6.39
45Kristian Norum MeløysundNydalens SK20.16+7.03
46Olav MelheimSturla, IF20.21+7.08
47Vegard Ulseth SylteFreidig20.22+7.09
48Thomas Barvik MælandGanddal IL20.23+7.10
49Jørgen GlorvigenElverum OK20.37+7.24
50Hallgeir BrevikStokke IL20.52+7.39
51Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.14+8.01
52Lars-Børge StrømsvikMeløy OK21.28+8.15
53Jonathan EylertsenHalden SK22.48+9.35
53Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering22.48+9.35
55Olav Gjedrem LundVerdal OK25.14+12.01
56Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL26.07+12.54
57Elias EidsvågGanddal IL26.29+13.16
58Gaute LindaasElverum OK30.09+16.56
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Oskar JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sindre UlsakerHemsedal ILdiskvalifisert
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Vetle Grønvik EkraFreidigdiskvalifisert
August Hopstad NykvistWing OKdiskvalifisert
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor