Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: søndag 4 august 2019

D15

1 770 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Horten JordetVingelen IL12.07
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.32+0.25
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL13.14+1.07
4Mathea Spets StorhovFreidig13.21+1.14
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.00+1.53
6Klara GraversenIL BUL-Tromsø14.19+2.12
7Linnea HolstTyrving IL14.31+2.24
8Aurora Wilkens JernbergNydalens SK14.32+2.25
9Anna Aurora NolteFreidig14.53+2.46
10Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK14.56+2.49
11Mille Baastad BergTyrving IL15.00+2.53
12Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø15.13+3.06
12Mina Akiko JohnsenSturla, IF15.13+3.06
14Inga Skaarer WiklundNydalens SK15.20+3.13
15Vida Helland-HansenTyrving IL15.25+3.18
16Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL15.27+3.20
17Marie SaugestadNydalens SK15.29+3.22
18Emma DåsnesVang OL15.36+3.29
19Marie KvarmeSturla, IF15.42+3.35
20Ingvild GustafssonKongsberg OL15.44+3.37
21Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK15.47+3.40
22Sigrid NermoenØstmarka OK15.54+3.47
23Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF16.02+3.55
24Amalie LøkkebergFredrikstad SK16.09+4.02
25Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering16.14+4.07
26Kathinka Zahl HagenFossum IF16.39+4.32
27Emma Helene OlsenHalden SK16.42+4.35
28Helene Alsos HöglinHarstad OL16.43+4.36
29Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering16.46+4.39
30Kajsa Meyer LarssonTyrving IL16.51+4.44
31Mathea Baglo BjørkengVerdal OK17.05+4.58
32Ingunn Høst FossgardLillomarka OL17.11+5.04
33Julie Sophie WoldOK Moss18.02+5.55
34Maria GrovanOL Tønsberg og omegn18.03+5.56
35Henriette BergLøten o-lag18.39+6.32
36Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.40+6.33
37Anne FrøislandVang OL18.59+6.52
38Gina BrevikØstmarka OK19.02+6.55
39Marte Sofie SkroveRingerike OL19.18+7.11
40Vilde Talgø-KristiansenFreidig19.32+7.25
40Sara HetlandHaugesund IL Orientering19.32+7.25
42June Rogstad BekkevoldLøten o-lag20.50+8.43
43Marielle MichelsenFossum IF21.59+9.52
44Amanda AxelsonEiker OL23.14+11.07
45Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb23.32+11.25
46Tina BoothKristiansand OK24.42+12.35
47Josefin EylertsenHalden SK26.21+14.14
48Tuva SnøfuglVerdal OK30.06+17.59
Kristine SolbakkenTyrving ILdiskvalifisert
Eileen BjanesTyrving ILdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Anja HoleFørde ILdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet
Sunniva Alm-KristiansenVang OLikke startet
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor