Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 3 august 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Eirik FrostH15 (59)41.14+5.147.19

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elias AndenæsH14-16C (5)32.19+9.519.40
6Nora Christine HansenD14 (44)31.46+4.067.48
12Mikael BirkelundH15 (59)41.15+5.157.19
15Ragnhild Øfsthus GravirD14 (44)36.49+9.099.02
19Jonas MyhrH16 (66)52.46+13.347.53
21Sara MartiniD14 (44)38.31+10.519.27
22Maren Aure SkogedalD14 (44)39.05+11.259.36
30Jakob RastadH15 (59)48.39+12.398.38
30Martha WisløffD14 (44)44.10+16.3010.51
31Simen Aure SkogedalH16 (66)58.06+18.548.41
37Karin Halsaa DolvenD14 (44)54.24+26.4413.21
38Vilmer NybergH15 (59)53.01+17.019.25
41Anette Jauhojärvi MarkussenD15 (47)1.11.54+39.1414.56
46Martin Johannessen LinneboH15 (59)58.24+22.2410.22
52Tarje EspelinH15 (59)1.06.54+30.5411.52
53Kristian Fredriksen AasH16 (66)1.19.54+40.4211.56
54Mathias NyhaugH15 (59)1.12.56+36.5612.57
56Emil Ruud FossheimH15 (59)1.25.24+49.2415.10

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Andreas DaleH16 (66)47.17+8.057.04
12Ingeborg Rygg EikelandD16 (53)46.47+8.528.14
39Helene NysæterD14 (44)58.40+31.0014.24
48Hans RogstadkjernetH15 (59)1.05.20+29.2011.36

Bjerkvik IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Oskar JohannessenH16 (66)1.02.13+23.019.17

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Øyvind Johan OlsenH16 (66)1.01.00+21.489.07
39Jesper HelliksrudH16 (66)1.03.56+24.449.33
50Johanna Lovise HunstadD16 (53)1.17.54+39.5913.42

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ingrid MobråthenD16 (53)54.14+16.199.32

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hannah TyvoldD14-16C (11)30.34+2.339.09
31Malin Nordgård LeirenD14 (44)44.15+16.3510.52
32Jørgen AuneH14 (46)46.54+19.3710.39
35Ådne StordalH14 (46)47.33+20.1610.48
40Herman Bruchmüller SundtH14 (46)53.14+25.5712.05
40Erlend AuneH16 (66)1.05.03+25.519.43
44Aksel VikenH14 (46)1.03.54+36.3714.31

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Edvin AakreH15 (59)44.34+8.347.54

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Ragnar LandeH14 (46)43.39+16.229.55

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Mathias AxelsonH14 (46)45.43+18.2610.23
43Amanda AxelsonD15 (47)1.15.53+43.1315.46

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sander Tonjer FingarsenH16 (66)40.35+1.236.03
Jørgen GlorvigenH16 (66)diskvalifisert
Gaute LindaasH16 (66)diskvalifisert
Mats LindaasH16 (66)diskvalifisert
Eline Lium FougnerD14-16C (11)ikke startet
Marie Lium FougnerD14-16C (11)ikke startet

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Elida FuglemD14-16C (11)38.36+10.3511.33
32Kristin LundanesD16 (53)57.11+19.1610.04
41Julie DrønnesundD14 (44)1.00.26+32.4614.50
43Magnus Skytterholm StandalH14 (46)1.01.34+34.1713.59
Serine Skogeng ReitenD16 (53)brutt

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stella S. DahleD14-16C (11)32.08+4.079.37
18Brage Bell LysakerH15 (59)44.16+8.167.51
27Marie Roll-TørnqvistD16 (53)56.14+18.199.54
30Kristine Bog VikaneD16 (53)56.38+18.439.58
58Sondre BataldenH16 (66)1.45.07+1.05.5515.42

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ragnhild Mathea HelmersenD16 (53)48.38+10.438.33
31Harald MansaasH15 (59)49.08+13.088.43
39Julie BerntzenD16 (53)1.00.19+22.2410.37

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hedvig Nyberg-HansenD14-16C (11)33.08+5.079.55
5Marielle MichelsenD14-16C (11)34.55+6.5410.27
8Signe HoloD14 (44)33.25+5.458.12
8Eirik Vie StrislandH15 (59)39.33+3.337.01
12Heidi Kristina SebjørnsenD15 (47)45.35+12.559.28
13Johanne Rognerud BøeD16 (53)47.22+9.278.20
13Kathinka Zahl HagenD15 (47)46.11+13.319.36
19Gunde TumelionisD14 (44)38.03+10.239.20
20Mari BrendeD16 (53)52.15+14.209.11
21Sindre Vie StrislandH15 (59)45.09+9.098.01
25Helene Bjørkvold JendalD16 (53)55.32+17.379.46
26Philip Lehmann RomørenH15 (59)47.28+11.288.25
28Gustav Andresen SkotteH16 (66)57.02+17.508.31
32Elise ThorsengD14 (44)44.19+16.3910.53
42Birk Felland SætnanH16 (66)1.07.11+27.5910.02
43Tuva HøyerD14 (44)1.09.05+41.2516.58
49Selma Tørudbakken JendalD16 (53)1.17.42+39.4713.40
Børge Nilsen BergH15 (59)ikke startet

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Embla ØvretveitD16 (53)53.11+15.169.21
24Amalie LøkkebergD15 (47)52.40+20.0010.56
26Sivert PoppeH16 (66)56.48+17.368.29
34Emma Sofie SteinslandD15 (47)1.00.08+27.2812.30
47Signe Strand GulbrandsenD16 (53)1.12.31+34.3612.46
Ludvik SætherH15 (59)ikke startet
Thomas BlomkvistH16 (66)ikke startet

Freidig

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristoffer Strømdal WikH14 (46)27.36+0.196.16
2Mari EidsmoD16 (53)39.18+1.236.55
3Mathea Spets StorhovD15 (47)35.00+2.207.16
8Ane Malene KolstadD16 (53)45.02+7.077.55
9Maria Strømdal WikD14 (44)34.14+6.348.24
10Una KittilsenD14 (44)34.42+7.028.31
14Vegard Lereim StorliH14 (46)39.03+11.468.52
14Vilde Talgø-KristiansenD15 (47)46.41+14.019.42
14Tora KittilsenD14 (44)36.33+8.538.58
16Iver Dalsaune ThunH15 (59)43.12+7.127.40
18Kasper Sæterhaug KnudsenH16 (66)52.14+13.027.48
20Anna Aurora NolteD15 (47)50.15+17.3510.26
22Emil GrønliH15 (59)45.12+9.128.01
23Vetle Grønvik EkraH16 (66)55.43+16.318.19
23Solveig Louise NissenD14 (44)39.14+11.349.38
25Tristan HalvorsenH14 (46)44.19+17.0210.04
25Vemund MølnvikH16 (66)56.11+16.598.23
28Marita AskeD14 (44)43.38+15.5810.43
29Emil Reinertsen LeroyerH15 (59)48.29+12.298.36
35Lina Storler SnøfuglD14 (44)48.14+20.3411.51
40Sverre HellevikH15 (59)53.46+17.469.33
42Ella SandstadD14 (44)1.04.04+36.2415.44
54Vegard Ulseth SylteH16 (66)1.20.22+41.1012.00

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Magnus AlstadH14 (46)33.56+6.397.42
41Ådne Krogstad StendahlH15 (59)54.18+18.189.38
41Linnea MunkebyD16 (53)1.05.31+27.3611.32

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anja HoleD15 (47)49.37+16.5710.18

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anna TaksdalD14 (44)31.53+4.137.50
42Øyvind LamarkH15 (59)54.22+18.229.39
50Andreas Nybak UrdalH16 (66)1.18.22+39.1011.42
56Elias EidsvågH16 (66)1.21.24+42.1212.10
Thomas Barvik MælandH16 (66)brutt

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars LienH15 (59)36.006.23
12Marie KravdalD14 (44)35.06+7.268.37
Emma Visted-HansenD15 (47)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Astrid RognstadD16 (53)59.53+21.5810.32

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Josefin EylertsenD14-16C (11)37.57+9.5611.21
9Sigurd Saxe SandvikH16 (66)45.17+6.056.46
15Peder HaugaardH16 (66)50.14+11.027.30
17Herman Lien BackstrømH15 (59)44.00+8.007.48
25Emma Helene OlsenD15 (47)53.27+20.4711.06
36Peder BryggenH15 (59)52.33+16.339.20
48Jonathan EylertsenH16 (66)1.13.13+34.0110.56

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Vegard RanestadH16 (66)54.01+14.498.04
35Emma Bangstad BergersenD16 (53)57.49+19.5410.10Last ned GPS-spor i gpx-format

Harstad OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Gjermund OsdalH14 (46)39.28+12.118.58
20Niklas KristensenH14 (46)41.39+14.229.27
35Helene Alsos HöglinD15 (47)1.02.58+30.1813.05
44Jørgen Eliseussen-SkalleH15 (59)55.28+19.289.51

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Aleksander JørgensenH16 (66)54.12+15.008.06
22Selma SteinsvågD15 (47)52.07+19.2710.50
46Sara HetlandD15 (47)1.31.30+58.5019.01
51Eivind EngløkkH16 (66)1.18.54+39.4211.47
57Vegard Wiig NystadH16 (66)1.26.22+47.1012.54

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Einar ØstvoldH14-16C (5)50.11+27.4315.01
17Anne ØstvoldD14 (44)37.05+9.259.06
19Ida Marie FlågenD16 (53)51.48+13.539.07
27Anders Næss-UlsethH14 (46)45.10+17.5310.15
29Hannah Syrdal ØenD15 (47)55.25+22.4511.31
Ella BerstadD16 (53)diskvalifisert

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Sindre UlsakerH16 (66)1.20.35+41.2312.02

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Tuva Krafft MyhrenD16 (53)1.37.49+59.5417.13

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Ine MikkelsenD16 (53)1.07.41+29.4611.54
46Lise MikkelsenD16 (53)1.11.40+33.4512.37
59Elias Vågsnes SælsbråtenH15 (59)2.08.11+1.32.1122.46
Amalie RingvollD15 (47)brutt

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans UrsetH16 (66)39.125.51
6Elisa Götsch IversenD15 (47)37.28+4.487.47
21Klara GraversenD15 (47)50.32+17.5210.30
34Henning StrandH16 (66)1.00.40+21.289.04

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Henrik Repstad StoremyrH14 (46)50.15+22.5811.25

IL Koll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Martin Christoffer BorgH14 (46)32.12+4.557.19
7Christian Fredrik BorgH15 (59)39.29+3.297.00
12Johannes Salvesen-LundeH14 (46)36.34+9.178.18
18Tobias Tronbøl LiumH14 (46)39.47+12.309.02
25Pauline MyklebustD14 (44)41.16+13.3610.08
41Jonas HickenH14 (46)54.42+27.2512.25
46Kidus Abiy GirmaH14 (46)1.08.38+41.2115.35

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Eivind NæveH14 (46)45.30+18.1310.20

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Elma Sagli GudimD14 (44)48.37+20.5711.56

Kolbotn og Skimt OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emilie RehnD14-16C (11)28.018.23
3Nils Anders NiklassonH14 (46)29.51+2.346.47
11Alva Marika NiklassonD16 (53)46.39+8.448.12
36Hanna RehnD16 (53)57.58+20.0310.12

Kongsberg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Synne Sommerstad RøsteD14 (44)31.18+3.387.41
6Andreas Myrvold SkovlystH14 (46)31.59+4.427.16
10Konstanse MoholthD16 (53)46.25+8.308.10
14Johan EgerH16 (66)48.46+9.347.17
15Halvor LøkenH15 (59)43.02+7.027.38
17Atle Nikolai WølloH16 (66)51.28+12.167.41
22Selma HøivoldD16 (53)53.06+15.119.20
26Ingvild GustafssonD15 (47)54.01+21.2111.13
28Mari ØverbyD16 (53)56.31+18.369.57
36Borgar SkjelbredH14 (46)48.20+21.0310.59
37Arne BerganH15 (59)52.46+16.469.22
38Ane Kristine EidD14 (44)58.06+30.2614.16
46Erlend LangeggenH16 (66)1.10.19+31.0710.30

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vetle Lysaker NorbomH14-16C (5)22.286.43
7Mille Vasshaug JægtvikD16 (53)43.13+5.187.36
26Hedda SpangbergD16 (53)56.11+18.169.53
27Martine Gjermstad PettersenD14 (44)43.10+15.3010.36
Tiril KihleD16 (53)ikke startet

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Brage TakleH16 (66)40.15+1.036.00
20Trygve Børte NomelandH16 (66)53.57+14.458.03
44Tina BoothD15 (47)1.17.14+44.3416.03

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mari Grøtli SvergjaD16 (53)41.08+3.137.14

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristin Melby JacobsenD16 (53)43.09+5.147.35
21Eline SchjervenD16 (53)52.32+14.379.14

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Henrik Kaupang LyeH15 (59)44.29+8.297.54

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (53)45.43+7.488.02
14Ole Gunnar Kleppa MadslienH15 (59)42.39+6.397.34
16Martine SkjelsvikD16 (53)51.02+13.078.59
41Sindre Grøv SvensenH16 (66)1.06.45+27.339.58

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Torbjørn LundebyH14 (46)35.00+7.437.57
13Eskil BrændenH14 (46)37.43+10.268.34
18Netta Bar-NathanD16 (53)51.29+13.349.03
19Vebjørn Emil BlindheimH14 (46)40.24+13.079.10
24Håkon BogasonH14 (46)44.03+16.4610.00
33Jonathan WoodhouseH14 (46)47.08+19.5110.42
38Rasmus D. EastwoodH14 (46)53.03+25.4612.03
Ingunn Høst FossgardD15 (47)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Henriette BergD15 (47)52.30+19.5010.54
36June Rogstad BekkevoldD15 (47)1.03.31+30.5113.12

Markane IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maren Hjelmeset KirkeeideD16 (53)ikke startet

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Kristoffer LerliH15 (59)55.23+19.239.50

Meløy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Lars-Børge StrømsvikH16 (66)1.45.53+1.06.4115.49

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Ida SolliD16 (53)1.14.33+36.3813.07

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Johanna Sofie LongfjeldD16 (53)1.09.20+31.2512.12

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Tord RomundstadH15 (59)1.06.31+30.3111.48

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Gløgård StensrudH14 (46)27.176.12

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD14 (44)27.406.47
33Emma EngehultD16 (53)57.30+19.3510.07

Nydalens SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pia Young VikD16 (53)37.556.40
2Maja Mo HjelsethD14 (44)29.35+1.557.16
3Marie ScheeleD14 (44)30.00+2.207.22
5Kasper Bakken UlsethH16 (66)41.39+2.276.13
6Teodor Mo HjelsethH16 (66)42.15+3.036.18
9Martin Størmer-AntonsenH15 (59)39.56+3.567.05
10Axel AaldeH15 (59)40.25+4.257.10
11Inga Skaarer WiklundD15 (47)45.12+12.329.23
11Gaute BerganH16 (66)48.00+8.487.10
16Rolf Andreas BergH16 (66)50.31+11.197.33
16Marie SaugestadD15 (47)49.17+16.3710.14
16Mari AarsethD14 (44)36.52+9.129.03
17Elise Wærp HaugeD16 (53)51.07+13.128.59
24Elias StubberudH16 (66)55.57+16.458.21
38Kristian Norum MeløysundH16 (66)1.03.39+24.279.30
38Aurora Wilkens JernbergD15 (47)1.06.24+33.4413.48
43Frida SolsrudD16 (53)1.07.56+30.0111.57
Jonas AarsethH16 (66)diskvalifisert
Tiril Ebon EspedalD14 (44)brutt
Anders Håvard LarsenH16 (66)ikke startet

OK Moss

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christoffer GzylH14-16C (5)22.56+0.286.51
5Sondre LadimH15 (59)39.01+3.016.55
12Alfred BjørnerødH15 (59)41.15+5.157.19
34Sebastian Blomfeldt UnnerudH15 (59)51.55+15.559.13
40Julie Sophie WoldD15 (47)1.08.50+36.1014.18

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Sigrid HaugskottD14 (44)43.40+16.0010.43

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenD15 (47)32.406.47
18Maria GrovanD15 (47)49.46+17.0610.20
Lerke HjelsethD16 (53)brutt
Sondre EvensenH16 (66)ikke startet

Oppsal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigurd RødnesH15 (59)37.12+1.126.36
3Ask OlaussenH15 (59)38.12+2.126.47
4Ingeborg Roll MoslandD14 (44)30.49+3.097.34
8Anselm ReichenbachH16 (66)44.35+5.236.39
10Ingrid LuråsD14-16C (11)39.08+11.0711.42
11Ane HustvedtD14 (44)34.58+7.188.35
15Katrine Bjordal VegganD15 (47)48.42+16.0210.07
24Ingrid Johansen-BarliD14 (44)39.57+12.179.48
31Jakob A. GjedeboH14 (46)46.17+19.0010.31
34Sofie Solheim UndebergetD14 (44)48.10+20.3011.50
35Marius E. AamodtH15 (59)52.22+16.229.18
39Henning ReichenbachH14 (46)53.09+25.5212.04
Eskil KolshusH15 (59)ikke startet

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Vetle Meli NarjordH16 (66)1.12.54+33.4210.53

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Une HoltermannD16 (53)42.54+4.597.33
7Tobias MathisenH16 (66)43.32+4.206.30
15Anine Kjørholt LieD16 (53)49.30+11.358.42
49Oscar Wiersdalen ThunoldH15 (59)1.05.49+29.4911.41
49Anders L. RosenvoldH16 (66)1.15.40+36.2811.18
Martin AusenH16 (66)diskvalifisert

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Håvard EikH14 (46)42.22+15.059.37
26Kevin RommetvedtH14 (46)44.37+17.2010.08
34Gjermund Taje SkeieH14 (46)47.25+20.0810.46
42Alvin Andersen MariboH14 (46)57.41+30.2413.06

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Rasmus BerglundH14 (46)35.02+7.457.57
27Mikkel BerglundH16 (66)56.57+17.458.30
32Martin Nøkleby MellingH15 (59)49.18+13.188.45
32Stein Aas StræteH16 (66)58.15+19.038.42
Marte Sofie SkroveD15 (47)brutt

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Ingeborg Hasle HaslestadD16 (53)59.46+21.5110.31

Sandefjord OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Benjamin GjoneH15 (59)38.34+2.346.51
5Gabriel GjoneH14 (46)31.05+3.487.03
29Gjendine Gjelstad RebårdD16 (53)56.33+18.389.57
30Brage EikåsH14 (46)46.15+18.5810.30
38Anders KlavenesH15 (59)53.01+17.019.25
51Lise StrømD16 (53)1.29.16+51.2115.42
Emilie JohansenD16 (53)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kaja PeikliD15 (47)36.30+3.507.35
6Markus RichterH15 (59)39.18+3.186.58
10Julie AkslandD15 (47)44.16+11.369.12
15Bjørnar PeikliH14 (46)39.06+11.498.53
24Andreas Vistnes MyklebostH15 (59)46.07+10.078.11
27Kalle JongenburgerH15 (59)47.57+11.578.31
28Stian HaugvaldstadH15 (59)47.58+11.588.31
33Selma Lothine Fridheim TorpD14 (44)46.28+18.4811.25
44Thomas ValdalH16 (66)1.09.51+30.3910.26
45Omund Thu LandstadH15 (59)56.41+20.4110.04
50Simon Fjermestad HelgesenH15 (59)1.05.59+29.5911.43
53Ola Wathne ThingbøH15 (59)1.08.12+32.1212.06
55Gustav LevangH15 (59)1.15.38+39.3813.26
57Gabriel ÅrsvollH15 (59)1.31.57+55.5716.19

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Solveig Pehrsen-LundeD15 (47)1.08.27+35.4714.13

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vilde Margrethe SæbbøD16 (53)41.31+3.367.18
23Arne Jacob Nystrøm OlsenH15 (59)45.42+9.428.07
31Dina TorgersenD16 (53)56.39+18.449.58

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Niklas Landsem MelhusH16 (66)48.20+9.087.13
Vegard JermstadH16 (66)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Marie Nielsen SolbergD16 (53)1.11.04+33.0912.30

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Hallgeir BrevikH16 (66)1.19.29+40.1711.52

Sturla, IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnus Skourup RognebakkeH14 (46)34.17+7.007.47
19Marie KvarmeD15 (47)50.12+17.3210.26
27Mina Akiko JohnsenD15 (47)54.19+21.3911.17
28Lukas KlausenH16 (66)57.02+17.508.31
40Marthe Graff-WiikD14 (44)1.00.13+32.3314.47
45Olav MelheimH16 (66)1.09.55+30.4310.27
47Martin KaiserH15 (59)1.00.05+24.0510.40

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Astrid WhiteD15 (47)57.50+25.1012.01

Tverlandet IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Benjamin August VikenH15 (59)46.56+10.568.20

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Ida HøsøienD14 (44)37.50+10.109.17
26Guro SchjølbergD14 (44)41.54+14.1410.17
Sebastian Rød FeragenH16 (66)diskvalifisert

Tyrving IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mille Baastad BergD15 (47)36.52+4.127.39
7Linnea HolstD15 (47)39.20+6.408.10
9Vida Helland-HansenD15 (47)41.41+9.018.39
28Kajsa Meyer LarssonD15 (47)54.47+22.0711.23
33Eileen BjanesD15 (47)58.45+26.0512.12
Kristine SolbakkenD15 (47)diskvalifisert

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristoffer Børke SætabergetH14-16C (5)31.52+9.249.32
6Sunniva Alm-KristiansenD14-16C (11)35.54+7.5310.44
20Maren HenriksenD14 (44)38.16+10.369.24
32Anne FrøislandD15 (47)58.24+25.4412.08
42Emma DåsnesD15 (47)1.15.01+42.2115.35

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Magnus Strømme LidH16 (66)57.26+18.148.35
43Jon Erik Doppelhofer ErvikH16 (66)1.07.52+28.4010.08

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Henrik Julian Fontes AarbuH14 (46)30.00+2.436.49
Julie BrenåsD14 (44)diskvalifisert

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martin Vehus SkjerveH16 (66)41.37+2.256.13
8Tuva SnøfuglD14-16C (11)38.25+10.2411.30
10Aurora HaugenD14-16C (11)39.08+11.0711.42
13Fredrikke Baglo BjørkengD14 (44)36.27+8.478.57
22Aleksander Tanem IversenH14 (46)42.57+15.409.45
31Mathea Baglo BjørkengD15 (47)57.51+25.1112.01
33Iver Gjedrem LundH16 (66)1.00.17+21.059.00
33Trude MarkhusD16 (53)57.30+19.3510.07
Olav Gjedrem LundH14-16C (5)ikke startet

Vingelen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eline Horten JordetD15 (47)33.19+0.396.55
8Andrea sæther VerdeniusD15 (47)40.08+7.288.20

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Petter Andreas LonaH16 (66)48.31+9.197.15
33Magne GuttvikH15 (59)51.38+15.389.10
36August Hopstad NykvistH16 (66)1.02.05+22.539.16

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Sigrid NermoenD15 (47)1.03.43+31.0313.14
40Janna Sofie TellesbøD16 (53)1.00.46+22.5110.41
45Andreas SandernesH14 (46)1.08.34+41.1715.35
45Gina BrevikD15 (47)1.25.45+53.0517.49
58Jakob GilljamH15 (59)2.01.59+1.25.5921.40

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Samuel A StokkelandH14 (46)39.09+11.528.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor