Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 3 august 2019

H16

6 690 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø39.12
2Brage TakleKristiansand OK40.15+1.03
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK40.35+1.23
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK41.37+2.25
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK41.39+2.27
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK42.15+3.03
7Tobias MathisenPorsgrunn OL43.32+4.20
8Anselm ReichenbachOppsal Orientering44.35+5.23
9Sigurd Saxe SandvikHalden SK45.17+6.05
10Andreas DaleBergens TF47.17+8.05
11Gaute BerganNydalens SK48.00+8.48
12Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK48.20+9.08
13Petter Andreas LonaWing OK48.31+9.19
14Johan EgerKongsberg OL48.46+9.34
15Peder HaugaardHalden SK50.14+11.02
16Rolf Andreas BergNydalens SK50.31+11.19
17Atle Nikolai WølloKongsberg OL51.28+12.16
18Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig52.14+13.02
19Jonas MyhrAsker Skiklubb52.46+13.34
20Trygve Børte NomelandKristiansand OK53.57+14.45
21Vegard RanestadHamar OK54.01+14.49
22Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54.12+15.00
23Vetle Grønvik EkraFreidig55.43+16.31
24Elias StubberudNydalens SK55.57+16.45
25Vemund MølnvikFreidig56.11+16.59
26Sivert PoppeFredrikstad SK56.48+17.36
27Mikkel BerglundRingerike OL56.57+17.45
28Lukas KlausenSturla, IF57.02+17.50
28Gustav Andresen SkotteFossum IF57.02+17.50
30Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett57.26+18.14
31Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb58.06+18.54
32Stein Aas StræteRingerike OL58.15+19.03
33Iver Gjedrem LundVerdal OK1.00.17+21.05
34Henning StrandIL BUL-Tromsø1.00.40+21.28
35Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.01.00+21.48
36August Hopstad NykvistWing OK1.02.05+22.53
37Oskar JohannessenBjerkvik IF1.02.13+23.01
38Kristian Norum MeløysundNydalens SK1.03.39+24.27
39Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.03.56+24.44
40Erlend AuneByåsen IL1.05.03+25.51
41Sindre Grøv SvensenLillehammer OK1.06.45+27.33
42Birk Felland SætnanFossum IF1.07.11+27.59
43Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.07.52+28.40
44Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.09.51+30.39
45Olav MelheimSturla, IF1.09.55+30.43
46Erlend LangeggenKongsberg OL1.10.19+31.07
47Vetle Meli NarjordOs IL1.12.54+33.42
48Jonathan EylertsenHalden SK1.13.13+34.01
49Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.15.40+36.28
50Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.18.22+39.10
51Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.18.54+39.42
52Hallgeir BrevikStokke IL1.19.29+40.17
53Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.19.54+40.42
54Vegard Ulseth SylteFreidig1.20.22+41.10
55Sindre UlsakerHemsedal IL1.20.35+41.23
56Elias EidsvågGanddal IL1.21.24+42.12
57Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.26.22+47.10
58Sondre BataldenFana IL1.45.07+1.05.55
59Lars-Børge StrømsvikMeløy OK1.45.53+1.06.41
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Sebastian Rød FeragenTynset IFdiskvalifisert
Jørgen GlorvigenElverum OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Vegard JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert
Thomas Barvik MælandGanddal ILbrutt
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor