Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 5
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 30 november 2016

Lang A

4 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK45.599.59
2Dag Steinar RagvinBø OL46.08+0.0910.01
3Jørn SundbyLarvik OK46.53+0.5410.11
4Tobias KristensenLarvik OK52.43+6.4411.27
5Trym B IslandOL Tønsberg og omegn52.44+6.4511.27
6Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn53.16+7.1711.34
7Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn54.54+8.5511.56
8Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL56.31+10.3212.17
9Dag AusenPorsgrunn OL57.53+11.5412.35
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK58.21+12.2212.41
11Ole Petter AasrumLarvik OK59.13+13.1412.52
12Anna MeenPorsgrunn OL1.07.26+21.2714.39
13Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.07.27+21.2814.39
13Hanne VassendPorsgrunn OL1.07.27+21.2814.39
15Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.08.36+22.3714.54
16Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.23.52+37.5318.13
0Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Kort A

3 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43.3613.12
2Jørgen FjæreHedrum OL43.42+0.0613.14
2Tobias MathisenPorsgrunn OL43.42+0.0613.14
4Håkon KornmoPorsgrunn OL43.51+0.1513.17
5Elise AusenPorsgrunn OL44.40+1.0413.32
6Hilde VassendPorsgrunn OL44.49+1.1313.34
7Jørn MyrlandNotodden OL46.15+2.3914.00
8Henrik Kaupang LyeLarvik OK48.28+4.5214.41
9Halvard KornmoPorsgrunn OL48.32+4.5614.42
10Une HoltermannPorsgrunn OL48.37+5.0114.43
10Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL48.37+5.0114.43
12Tom KristensenLarvik OK50.00+6.2415.09
13Dagfinn TorpePorsgrunn OL50.05+6.2915.10
14Sveinung RekaaNotodden OL54.29+10.5316.30
15Tom AasrumHedrum OL55.41+12.0516.52
16Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL59.02+15.2617.53
17Per Henrik ZagarLarvik OK59.15+15.3917.57
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.24+15.4818.00
19Kjell MeenPorsgrunn OL1.01.58+18.2218.46
20Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.02.56+19.2019.04
21Atle RemmePorsgrunn OL1.03.02+19.2619.06
22Kristoffer FjæreHedrum OL1.03.22+19.4619.12
23Espen JohnsenHedrum OL1.04.40+21.0419.35
24Elling AakreAndebu IL1.04.58+21.2219.41
25Bjørn Richard KirsteSkien OK1.05.39+22.0319.53
26Kay JørgensenPorsgrunn OL1.06.11+22.3520.03
27Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.15.28+31.5222.52
28Per Øystein AndersenLarvik OK1.32.37+49.0128.03
0Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Thore KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert

C løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL43.0621.33
1Kristin JohanssonHedrum OL43.0621.33
0Sigrid Bakken HamreLarvik OKdiskvalifisert
0Erik ZagarLarvik OKdiskvalifisert
0Pernille ZagarLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor