Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askenatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askenatta
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: fredag 24 mars 2017

N-åpen

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mone Småge-HilsenKonnerud IL24.2916.39

D 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL27.5813.04
2Hedda SpangbergKonnerud IL29.55+1.5713.58

D 15-16

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora Småge HilsenKonnerud ILbrutt
0Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILbrutt

D 17-

5 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.19.4114.12
2Julie Finsrud LandeEidskog OL1.31.29+11.4816.18
3Helene EgerKongsberg OL1.41.36+21.5518.06
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.41.37+21.5618.06
0Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
0Marlin HaavengenKongsberg OLbrutt
0Marit Melby JacobsenLardal OLbrutt

D 40-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK53.3816.30

A-Åpen

4 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.05.3114.18
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.13.17+7.4616.00

B-Åpen

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer FjæreHedrum OL26.5112.32
2Heidi Mogstad BosnessNOTEAM35.49+8.5816.44

H 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL21.5610.14
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn43.40+21.4420.24

H 15-16

4 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn59.4613.02
2Sondre Zahl HagenFossum IF1.21.10+21.2417.43

H 17-

7 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.12.179.54
2Tobias KristensenLarvik OK1.12.18+0.019.54
3Jørgen BaklidKonnerud IL1.13.24+1.0710.03
4Thore KornmoPorsgrunn OL1.16.23+4.0610.27
5Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.28.10+15.5312.04
6Håkon LundKongsberg OL1.28.26+16.0912.06
7Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.28.40+16.2312.08
8Eivind LandeEidskog OL1.36.26+24.0913.12
0Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
0Joar GjerdahlKonnerud ILbrutt
0Herman Aarstrand KirsteSkien OKbrutt
0Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
0Are LodgaardByåsen ILbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt

H 40-

4 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum OL51.5011.19
2Jørgen FjæreHedrum OL53.51+2.0111.45
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL57.37+5.4712.34
4Espen JohnsenHedrum OL1.10.18+18.2815.20

H 50-

4 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi51.1311.10
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn55.10+3.5712.02
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK56.43+5.3012.23
4Stein H. HagenFossum IF56.46+5.3312.23
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.21.01+29.4817.41
6Geir Arne LodgaardByåsen IL1.34.25+43.1220.36

H 60-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK46.2514.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor