Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 6 august 2017

N-åpen

1 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK43.1039.36
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18.5117.17
Peder BjørkengVerdal OK18.4717.13
Leon FyhnVerdal OK18.1516.44
Lukas FyhnVerdal OK18.1216.41
Laura HegstadOK Skøynar12.2311.21
Mateo HendersonSteinkjer OK12.2011.18
Matilde Tanem IversenVerdal OK17.2515.58
Eirik Lie BolstadOK Skøynar22.5521.01
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL24.1622.15
Ville Sandstad SkjesetFrol IL24.4522.42

D -10

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Karita MøllerSteinkjer OK16.4612.59

D 11-12

1 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK9.537.39
2Guro HegstadOK Skøynar11.53+2.009.12
3Martine Myhr ImslandFrol IL12.53+3.009.59
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK20.44+10.5116.04
5Andrea MidthjellVerdal OK1.02.46+52.5348.39
Selma SkjulsvikFrol ILikke startet

D 13-14

1 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselina Myhr ImslandFrol IL15.048.42
2Linnea MunkebyFrol IL16.25+1.219.29
3Trude MarkhusVerdal OK20.14+5.1011.41
4June MunkebyFrol IL21.00+5.5612.08
5Mathea Baglo BjørkengVerdal OK21.55+6.5112.40

D 15-16

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg19.359.24
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL21.46+2.1110.27
3Matilde MunkebyFrol IL23.16+3.4111.11
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK26.43+7.0812.50
5Hege HallanOK Skøynar33.20+13.4516.01
Louise RonglanOK Skøynardiskvalifisert

D 17-

2 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren GrandeFrol IL20.588.50
2Kine Sofie SandstadFrol IL23.53+2.5510.04
3Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK26.10+5.1211.02
4Ragne MunkebyFrol IL26.43+5.4511.16
5Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK28.02+7.0411.49
6Sofie HallemVerdal OK30.05+9.0712.41
7Elin H. SikkelandVerdal OK31.13+10.1513.10
Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Eva TesarovaWing OKikke startet

D 40-

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK27.1013.03

D 50-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL24.4211.52
2Randi JensenFrol IL25.28+0.4612.14
3Gunhild KvistadSteinkjer OK26.30+1.4812.44
4Ann Sissel VehusVerdal OK27.19+2.3713.07
Gunhild BredesenVerdal OKikke startet

D 60-

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Johanne SikkelandVarteig OL29.0916.50

H -10

1 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL13.4910.42
Erik Myhr ImslandFrol IL22.1717.16
Sigve Lie BolstadOK Skøynar17.5713.54

H 11-12

1 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL9.037.00
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK10.15+1.127.56
3Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK11.03+2.008.33
4Håkon HallanOK Skøynar12.25+3.229.37
5Ole Andreas VeskeOK Skøynar14.07+5.0410.56

H 13-14

1 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.286.37
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.50+1.227.25
3Vegard JermstadSteinkjer OK15.25+3.578.54
4Sindre TusetSteinkjer OK15.26+3.588.55
5Fredrik MøllerSteinkjer OK15.56+4.289.12
6Sigurd VatnFrol IL19.00+7.3210.58
7Iver Gjedrem LundVerdal OK27.59+16.3116.10
8Aksel Lie BolstadOK Skøynar30.49+19.2117.48

H 15-16

2 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym Nergård RønningOK Skøynar16.387.01
2Marius MøllerSteinkjer OK17.00+0.227.10
3Simen HegstadOK Skøynar18.37+1.597.51
4Hallvar HallanOK Skøynar19.06+2.288.03
5Aksel VeskeOK Skøynar20.11+3.338.30
6Håvard VeieOK Skøynar21.09+4.318.55
Tobias AlstadFrol ILdiskvalifisert
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Tore MarkhusVerdal OKikke startet

H 17-

3 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL19.396.17
2Anders HaugskottOL Trollelg21.41+2.026.56
3Jon SivertsenVerdal OK22.47+3.087.18
4Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK23.34+3.557.33
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25.40+6.018.13
6Svein Inge YdseVerdal OK26.09+6.308.22

H 40-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK17.177.17
2Svein Anders MelhusSteinkjer OK19.25+2.088.11
3Gunnar VatnFrol IL19.34+2.178.15
4Are RogstadNidarøst OK29.17+12.0012.21

H 50-

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Severin MatbergFrol IL18.377.51
2Frode HaugskottOL Trollelg18.51+0.147.57
3Atle DengerudSteinkjer OK19.06+0.298.03
4Øyvind SchjelderupFreidig19.15+0.388.07
5Vidar SkjerveVerdal OK20.12+1.358.31
6Øystein WiggenByåsen IL20.22+1.458.35
7Einar LundVerdal OK20.25+1.488.36
8Arne GrevskottFrol IL20.44+2.078.44
9Andreas BolstadOK Skøynar21.35+2.589.06
10Geir PaulsenOL Trollelg25.17+6.4010.40
11Inge HafstadVerdal OK26.13+7.3611.03
Tor Ove HallemVerdal OKikke startet

H 60-

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn SirumFrol IL23.4111.23
2Nils Olav VennevikFreidig28.15+4.3413.34
3Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering41.40+17.5920.01

H 70-

1 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig17.2810.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Roar ForbordMalvik IL19.11+1.4311.05
3Kristian MidthjellVerdal OK19.52+2.2411.29
4Sverre KristoffersenVerdal OK20.35+3.0711.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor