Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 4 mai 2017

Frol IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetÅpen 2.5 (12)11.164.41
1Magnus AlstadH11-12 (5)7.455.57
1Mari Kilskar GrevskottD15-16 (4)11.315.45
1Jonas AlstadÅpen 1,5 (6)11.298.50
3Fredrik UkkelbergH11-12 (5)10.01+2.167.42
3Mathilde MunkebyD15-16 (4)13.01+1.306.30
3Nikoline MunkebyÅpen 1,5 (6)13.22+1.5310.16
3June MunkebyD13-14 (4)18.57+4.529.28
4Sigurd VatnH13-14 (5)20.30+9.3810.15
4Linnea MunkebyD13-14 (4)19.50+5.459.55
5Arne GrevskottÅpen 2.5 (12)16.08+4.526.43
6Martin Wold StavrumH15-16 (8)13.12+2.516.36
7Kine Sofie SandstadÅpen 2.5 (12)16.25+5.096.50
8Tobias AlstadH15-16 (8)28.21+18.0014.10
9Ragne MunkebyÅpen 2.5 (12)18.01+6.457.30

OK Skøynar

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømD11-12 (3)10.147.52
1Trym Nergård RønningH15-16 (8)10.215.10
2Håkon HallanH11-12 (5)9.01+1.166.56
2Louise RonglanD15-16 (4)12.07+0.366.03
4Sarah OlsenÅpen 1,5 (6)16.13+4.4412.28
4Aksel VeskeH15-16 (8)11.36+1.155.48
4Hege HallanD15-16 (4)16.58+5.278.29
5Benedicte OlsenÅpen 1,5 (6)16.26+4.5712.38
5Ole Andreas VeskeH11-12 (5)12.36+4.519.41
5Hallvar HallanH15-16 (8)12.33+2.126.16
6Erling Andreas RonglanÅpen 2.5 (12)16.15+4.596.46
6Ingrid Gustad StrømÅpen 1,5 (6)18.02+6.3313.52
7Håvard VeieH15-16 (8)21.08+10.4710.34

Steinkjer OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusH13-14 (5)10.525.26
2Marius MøllerH15-16 (8)10.50+0.295.25
2Svein Anders MelhusÅpen 2.5 (12)12.58+1.425.24
2Karita MøllerÅpen 1,5 (6)11.49+0.209.05
2Fredrik MøllerH13-14 (5)13.06+2.146.33
3Jørgen Rannem HalseÅpen 2.5 (12)13.08+1.525.28
Sindre TusetH13-14 (5)diskvalifisert
Johan Daniel Holm UndhjemH13-14 (5)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie Nielsen SolbergD13-14 (4)14.057.02
3Henrik KraftH15-16 (8)11.14+0.535.37
4Ane Nielsen SolbergÅpen 2.5 (12)15.19+4.036.22
8Håvard KjesbuÅpen 2.5 (12)17.04+5.487.06
11Kyrre KraftÅpen 2.5 (12)21.10+9.548.49

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellÅpen 2 (1)28.0214.01
2Anne Eline Vehus SkjerveD11-12 (3)10.49+0.358.19
2Mathea Baglo BjørkengD13-14 (4)15.04+0.597.32
3Fredrikke Baglo BjørkengD11-12 (3)10.58+0.448.26
3Martin Vehus SkjerveH13-14 (5)14.02+3.107.01
4Aleksander Tanem IversenH11-12 (5)11.25+3.408.46
10Sofie HallemÅpen 2.5 (12)18.06+6.507.32
Sigrid Vehus SkjerveÅpen 2.5 (12)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor