Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 4 mai 2017

Klasser: Visa alla | D11-12 | H11-12 | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | Åpen 1,5 | Åpen 2 | Åpen 2.5

D11-12

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar10.147.52
2Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK10.49+0.358.19
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK10.58+0.448.26

H11-12

1 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL7.455.57
2Håkon HallanOK Skøynar9.01+1.166.56
3Fredrik UkkelbergFrol IL10.01+2.167.42
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK11.25+3.408.46
5Ole Andreas VeskeOK Skøynar12.36+4.519.41

D13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.057.02
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK15.04+0.597.32
3June MunkebyFrol IL18.57+4.529.28
4Linnea MunkebyFrol IL19.50+5.459.55

H13-14

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK10.525.26
2Fredrik MøllerSteinkjer OK13.06+2.146.33
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK14.02+3.107.01
4Sigurd VatnFrol IL20.30+9.3810.15
Sindre TusetSteinkjer OKdiskvalifisert
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKikke startet

D15-16

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.315.45
2Louise RonglanOK Skøynar12.07+0.366.03
3Mathilde MunkebyFrol IL13.01+1.306.30
4Hege HallanOK Skøynar16.58+5.278.29

H15-16

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningOK Skøynar10.215.10
2Marius MøllerSteinkjer OK10.50+0.295.25
3Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.14+0.535.37
4Aksel VeskeOK Skøynar11.36+1.155.48
5Hallvar HallanOK Skøynar12.33+2.126.16
6Martin Wold StavrumFrol IL13.12+2.516.36
7Håvard VeieOK Skøynar21.08+10.4710.34
8Tobias AlstadFrol IL28.21+18.0014.10

Åpen 1,5

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL11.298.50
2Karita MøllerSteinkjer OK11.49+0.209.05
3Nikoline MunkebyFrol IL13.22+1.5310.16
4Sarah OlsenOK Skøynar16.13+4.4412.28
5Benedicte OlsenOK Skøynar16.26+4.5712.38
6Ingrid Gustad StrømOK Skøynar18.02+6.3313.52

Åpen 2

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK28.0214.01

Åpen 2.5

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL11.164.41
2Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.58+1.425.24
3Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK13.08+1.525.28
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.19+4.036.22
5Arne GrevskottFrol IL16.08+4.526.43
6Erling Andreas RonglanOK Skøynar16.15+4.596.46
7Kine Sofie SandstadFrol IL16.25+5.096.50
8Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering17.04+5.487.06
9Ragne MunkebyFrol IL18.01+6.457.30
10Sofie HallemVerdal OK18.06+6.507.32
11Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering21.10+9.548.49
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor