Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 17
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 8 mars 2017

A-kort

3 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL30.129.58
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.20+0.0810.00
3Halvard KornmoPorsgrunn OL34.22+4.1011.20
4Une HoltermannPorsgrunn OL34.23+4.1111.20
5Henrik Kaupang LyeLarvik OK34.29+4.1711.22
6Hanne VassendPorsgrunn OL34.34+4.2211.24
7Kaja Torpe LienPorsgrunn OL34.45+4.3311.28
8Bjørn Richard KirsteSkien OK34.54+4.4211.31
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL34.58+4.4611.32
10Hilde VassendPorsgrunn OL35.02+4.5011.33
11Espen RaastadSkien OK35.12+5.0011.37
12Tom SagaSkien OK35.25+5.1311.41
13Espen JohnsenHedrum OL35.36+5.2411.44
14Elise AusenPorsgrunn OL37.49+7.3712.28
15Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL38.51+8.3912.49
15Atle RemmePorsgrunn OL38.51+8.3912.49
17Jan Kåre StokkeOK Skeidi39.03+8.5112.53
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39.27+9.1513.01
19Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.44+9.3213.06
20Eli Marie WiigPorsgrunn OL39.57+9.4513.11
21Ole JohanssonPorsgrunn OL40.05+9.5313.13
22Elling AakreAndebu IL42.29+12.1714.01
23Dagfinn TorpePorsgrunn OL42.30+12.1814.01
24Lenka WestinPorsgrunn OL42.36+12.2414.03
25Kay JørgensenPorsgrunn OL58.10+27.5819.11

A-lang

4 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon KornmoPorsgrunn OL46.059.17
2Thore KornmoPorsgrunn OL46.17+0.129.19
3Tobias KristensenLarvik OK48.47+2.429.50
4Sindre R HoltHedrum OL48.57+2.529.52
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53.07+7.0210.42
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55.20+9.1511.09
7Jan GatevoldPorsgrunn OL57.56+11.5111.40
8Jens Didrik BergLarvik OK1.01.11+15.0612.20
9Jørn SundbyLarvik OK1.02.12+16.0712.32
10Helge GisholtOK Skeidi1.04.01+17.5612.54
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.04.45+18.4013.03
12Emilie WestinPorsgrunn OL1.09.04+22.5913.55
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-nivå

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken51.3020.45
2Rolf LyePorsgrunn OL55.14+3.4422.16
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi55.16+3.4622.17
4Kent Morgan StoremyrIL Hauken56.32+5.0222.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor