Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 11
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 18 januar 2017

A-kort

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL29.25
2Iver RingheimLarvik OK29.45+0.20
3Halvard KornmoPorsgrunn OL30.52+1.27
4Petter LøeNotodden OL31.21+1.56
5Elise AusenPorsgrunn OL32.35+3.10
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL32.41+3.16
7Bjørn Richard KirsteSkien OK32.46+3.21
8Jørn MyrlandNotodden OL33.05+3.40
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL37.08+7.43
10Une HoltermannPorsgrunn OL37.09+7.44
11Åsmund SlokvikNotodden OL37.18+7.53
12Espen JohnsenHedrum OL38.11+8.46
13Per FuruheimSkien OK38.12+8.47
14Jan GlittumOK Skeidi38.18+8.53
15Anders Kristian HoltHedrum OL39.14+9.49
16Henrik Kaupang LyeLarvik OK41.38+12.13
17Atle RemmePorsgrunn OL41.42+12.17
18Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.56+12.31
19Ole JohanssonPorsgrunn OL42.02+12.37
20Hanna JohanssonHedrum OL43.03+13.38
21Dagfinn TorpePorsgrunn OL45.11+15.46
22Harald OmlandSkien OK47.02+17.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Elling AakreAndebu IL48.29+19.04
24Jan Kåre StokkeOK Skeidi49.39+20.14
25Stine ArntzenSandefjord OK50.00+20.35
26Hugo ChristensenNotodden OL50.06+20.41
27Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL52.19+22.54
28Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL58.02+28.37
29Bjørn LiePorsgrunn OL58.12+28.47
30Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.00.19+30.54
31Magne KlovningPorsgrunn OL1.03.54+34.29
32Per Øystein AndersenLarvik OK1.05.14+35.49
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLbrutt
Rolf LyePorsgrunn OLbrutt
Kjell MeenPorsgrunn OLbrutt

A-lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørgen FrøydLarvik OK36.12
2Thore KornmoPorsgrunn OL36.16+0.04
3Tobias KristensenLarvik OK38.36+2.24
4Gisle NysæterSkien OK39.39+3.27
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK39.40+3.28
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.58+3.46
7Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL41.21+5.09
8Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL42.04+5.52
9Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL42.48+6.36
10Helge GisholtOK Skeidi44.55+8.43
11Hanne VassendPorsgrunn OL44.57+8.45
12Arve GlittumOK Skeidi48.25+12.13
13Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.18+13.06
14Anna MeenPorsgrunn OL52.53+16.41
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL52.54+16.42
16Hilde VassendPorsgrunn OL53.07+16.55
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert

C-nivå

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin BordøyHedrum OL36.04
2Rita RaastadSkien OK38.50+2.46
3Kristin JohanssonHedrum OL39.52+3.48
4Eli KlovningPorsgrunn OL40.01+3.57
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL40.02+3.58
6Egil RonæssPorsgrunn OL55.05+19.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor