Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 30 september 2017

Porsgrunn OL

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Une HoltermannD 13-14 (11)28.458.50
1Tobias MathisenH 13-14 (10)25.127.45
1Dag AusenH 40- (14)51.458.16
1Dagfinn TorpeH 60- (10)44.2610.48
2Atle RemmeH 60- (10)45.34+1.0811.05
2Hanne VassendD 17- (10)42.01+5.338.26
2Hilde VassendD 40- (19)37.59+1.409.14
3Hilde Kristine RosenvoldD 50- (6)47.06+10.1011.27
3Anders L. RosenvoldH 13-14 (10)31.49+6.379.47
3Elise AusenD 15-16 (12)40.02+0.469.57
3Camilla L. RosenvoldD 17- (10)47.49+11.219.36
3Runar Torpe LienH 17- (13)44.13+0.357.04Last ned GPS-spor i gpx-format
3Håkon KornmoH 17- (13)44.13+0.357.04
4Gun Inger JørgensenD 70- (6)1.03.03+24.1822.07
4Sara MathisenD 40- (19)41.45+5.2610.09
4Emilie WestinD 17- (10)47.59+11.319.38
5Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (10)38.03+12.5111.42
5Lars Ole ThunoldH 40- (14)59.32+7.479.31
6Anine Kjørholt LieD 13-14 (11)37.53+9.0811.39
6Jan GatevoldH 50- (15)45.08+6.509.03
6Kerstin Elisabeth AasD 50- (6)55.24+18.2813.28
6Inger Marie JohanssonD 60- (7)47.27+13.1416.38
6Ole JohanssonH 60- (10)53.06+8.4012.55
7Lill BirkelundD 60- (7)1.04.36+30.2322.40
7Kjersti Adéla WestinD 17- (10)53.37+17.0910.45
8Julie KristensenD 11-12 (9)55.41+36.1523.12
8Anna MeenD 17- (10)53.54+17.2610.49
8Alexander Repstad StoremyrH 17- (13)49.23+5.457.54
9Bjørn LieH 40- (14)1.12.01+20.1611.31
9Lillian MyrlandD 11-12 (9)1.00.46+41.2025.19
9Rasmus MathisenH 17- (13)54.18+10.408.41
9Rolf LyeH 70- (14)37.10+9.5113.02
10Jørn LangerudH 40- (14)1.14.45+23.0011.57
10Maria Gammelsæter MehammerD 15-16 (12)51.57+12.4112.55
10Håvard SkriubakkenH 15-16 (12)1.04.21+28.0112.56
11Magne KlovningH 70- (14)38.24+11.0513.28
12Lenka WestinD 40- (19)54.23+18.0413.13
14Egil RonæssH 70- (14)54.16+26.5719.02
14Lene MeenD 40- (19)58.45+22.2614.17
Dea EikedalenN-åpen (27)35.3720.42
Anne Aarhus KinnN-åpen (27)28.0116.17
Håkon Aarhus KinnN-åpen (27)22.0912.52
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (27)27.2815.58
Bjørn Ivar LangerudN-åpen (27)24.2014.08
Herman OmdalN-åpen (27)33.1119.17
Sivert Lunde TusvikN-åpen (27)33.0719.15
Arvid WennerstrandN-åpen (27)36.1021.01
Vidar WennerstrandN-åpen (27)27.4616.08
Sigrid BruemD -10 (5)25.0014.32
Astrid Bøgeberg LilleaasD -10 (5)28.2616.31
Sofie Wiersdalen ThunoldD -10 (5)17.4010.16
Erik Ostrø BøgebergH -10 (10)18.4910.56
Sondre KornmoH -10 (10)16.569.50
Anne-Lise Blomhoff RonæssD 70- (6)diskvalifisert
Eli KlovningD 70- (6)diskvalifisert
Magnus BrodinH 13-14 (10)diskvalifisert
Alexandra WennerstrandD 40- (19)diskvalifisert
Halvard KornmoH 15-16 (12)diskvalifisert
Janne LarsenD 40- (19)diskvalifisert
Jakob KristensenH -10 (10)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor