Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 30 september 2017

D 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandvenNotodden OL19.26
2Iril RingheimLarvik OK22.58+3.32
3Vilde Aakre LeistadSkien OK24.06+4.40
4Annika van RaaijHedrum OL25.52+6.26
5Line Borgejordet SimonesNotodden OL38.55+19.29
6Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL39.59+20.33
7Sigrid Buchacz EieNotodden OL50.35+31.09
8Julie KristensenPorsgrunn OL55.41+36.15
9Lillian MyrlandPorsgrunn OL1.00.46+41.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor