Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 12 januar 2017

Herrer

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK1.09.40
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.09.50+0.10
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1.10.24+0.44
4Fredrik EliassonHalden SK1.10.29+0.49
5Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.10.58+1.18
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.11.35+1.55
7Markus HolterHalden SK1.13.37+3.57
8Erik AxelssonHalden SK1.14.25+4.45
9Filip WadstenHalden SK1.23.59+14.19
10Øyvind HelgerudHalden SK1.26.17+16.37
11Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.30.52+21.12
12Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.32.08+22.28
Erlend BrendstuenHalden SKdiskvalifisert
Espen FiskumHalden SKdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKikke startet

Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo ShepherdHalden SK57.31
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.06.23+8.52
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.08.18+10.47
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.11.45+14.14
5Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.17.45+20.14

Gutter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik EliassenFredrikstad SK50.07
2August Asheim BirkelandHalden SK50.15+0.08
3Niels Christian HellerudHalden SK50.45+0.38
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.08.15+18.08

Jenter

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma StenbackaVaasan Suunnistajat44.39
2Karoline AuneHalden SK47.54+3.15
3Elisabeth BrækkeHalden SK51.11+6.32
4Lisa JenssenHalden SK1.04.01+19.22
5Hedda Raadal BjørloHalden SK1.04.05+19.26

Åpen mellom

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Kristoffer LøvliHalden SK50.24
2Kjetil BjørloHalden SK50.47+0.23
3Håkon Østraat SævareidHalden SK52.18+1.54
4Espen BekhusFredrikstad SK1.09.28+19.04
5Dag BrenåsVarteig OL1.19.14+28.50
Trygve LeivestadSarpsborg OLdiskvalifisert
Sture OttesenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Petter ThoresenHalden SKikke startet

Åpen kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hollie OrrHalden SK38.05
2Jonatan AuneHalden SK38.30+0.25
3Ole IngesenSarpsborg OL45.26+7.21
4Hanne Lerche RaadalHalden SK48.00+9.55
5Anne Julsrud HaugenHalden SK56.51+18.46
Helen PalmerHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor