Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 30

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 30
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 26 november 2016

Lang

5 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenNydalens SK54.459.36
2Aapo AaltioOslostudentenes IK56.51+2.069.58
3Jan R. EriksenAsker Skiklubb58.14+3.2910.12
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1.01.04+6.1910.42
5Holger SchlaupitzPrivat1.02.09+7.2410.54
6Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.04.12+9.2711.15
7Sindre LangaasNydalens SK1.04.58+10.1311.23
8Jon KaarbyNydalens SK1.06.11+11.2611.36
9Bjørn HaugeNydalens SK1.10.55+16.1012.26
10Trond LundIL Tyrving1.11.18+16.3312.30
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.11.18+16.3312.30
12Steinar EastwoodLillomarka OL1.13.02+18.1712.48
13Stein H.  HagenStein Hagen Consulting1.15.19+20.3413.12
14Anton PlaianAE consult1.17.13+22.2813.32
15Are EriksenOslostudentenes IK1.18.39+23.5413.47
16Harald IweIL GeoForm1.19.53+25.0814.00
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.20.22+25.3714.05
18Louise OramBækkelaget SK1.20.35+25.5014.08
19Øystein KildahlØstmarka OK1.22.12+27.2714.25
20Knut OnsagerIL GeoForm1.22.45+28.0014.31
21Eskil ÅsmulOL Trollelg1.27.49+33.0415.24
22William OnstadOslostudentenes IK1.28.42+33.5715.33
23Lars OnstadOslostudentenes IK1.28.44+33.5915.34
24Hallvard BergIL Tyrving1.30.48+36.0315.55
25Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.32.18+37.3316.11
26Peter GisholtFossum IF1.33.27+38.4216.23
27Jon LahlumIL GeoForm1.35.34+40.4916.45
28Peer StiansenNydalens SK1.37.25+42.4017.05
29Per OsenStatoil Oslo BIL1.39.11+44.2617.24
30Trude FixdalIL Koll1.40.40+45.5517.39
31Mariken HomleidIL GeoForm1.51.27+56.4219.33
32Christian Fredrik BorgIL Koll2.07.08+1.12.2322.18
33Ivar RefslandUiOikke godkjent
34Preben von der Lippenorsk kulturrådikke godkjent

Mellom

3 900 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JensenNydalens SK50.3412.57
2Torgeir StrandhagenRøyken OL51.34+1.0013.13
3Martin GranlySiemens Oslo52.54+2.2013.33
4Svein JacobsenIL Tyrving56.26+5.5214.28
5Arnt Ove TakvamFearnsport57.48+7.1414.49
6Pål TerkelsenPrivat57.56+7.2214.51
7Bjørn Are CarlssonFossum IF58.48+8.1415.04
8Håvard ChristiansenForsvarsbygg59.02+8.2815.08
9Paul SolheimPrivat59.19+8.4515.12
10Petter NæssOppsal Orientering59.58+9.2415.22
11Andreas ErichsenNydalens SK1.01.54+11.2015.52
12Erik SolheimPrivat1.02.07+11.3315.55
13Martin Christoffer BorgIL Koll1.04.34+14.0016.33
14Karen JomaasFossum IF1.04.48+14.1416.36
15Morten KongsbergHöegh Sport1.04.57+14.2316.39
16Christian JomaasFossum IF1.05.00+14.2616.40
17Roar SigurdsenRingnes BIL1.05.02+14.2816.40
18Erik BorgIL Koll1.05.10+14.3616.42
19Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.06.39+16.0517.05
20Magne VollenOslostudentenes IK1.07.50+17.1617.23
21Ivar StrømstadRaumar Orientering1.07.55+17.2117.24
22Øyvind GylverAsker Skiklubb1.08.19+17.4517.31
23Solveig Eline BergIL Tyrving1.08.36+18.0217.35
24Per FosserIndre Østfold OK1.10.42+20.0818.07
25Øyvind FidjePrivat1.10.56+20.2218.11
26Marianne NjåsteinIL Tyrving1.11.16+20.4218.16
27May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.13.05+22.3118.44
28Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.13.14+22.4018.46
29Richard BlomFBI1.15.00+24.2619.13
30Øyvind GrandumIL GeoForm1.15.59+25.2519.28
31Olav NipenIL Tyrving1.16.27+25.5319.36
32Harald AulieIL Koll1.16.33+25.5919.37
33Helge RevhaugRingerike OL1.17.00+26.2619.44
34Bjørn EgnerHeming Orientering1.19.23+28.4920.21
35Evelina LaaksonenOslostudentenes IK1.21.01+30.2720.46
36Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.22.38+32.0421.11
37Einar HemLillomarka OL1.24.34+34.0021.41
38Rune HultgreenOpsahl1.27.17+36.4322.22
39Georg HorvatiIL Tyrving1.28.19+37.4522.38
40Knut Tore SolheimNydalens SK1.29.55+39.2123.03
41Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.33.13+42.3923.54
42Truls AngellLillomarka OL1.35.02+44.2824.22
43Lenny EnströmOslostudentenes IK1.35.54+45.2024.35
44Kjersti ThoStabæk IF1.37.11+46.3724.55
45Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.37.28+46.5424.59
46Harald RikheimRådtassene1.44.25+53.5126.46
47Knut HangeraasIL GeoForm1.48.35+58.0127.50
48Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.48.43+58.0927.52
49Enikø BertalanAsker Skiklubb2.03.08+1.12.3431.34
50Hans Kristian AlvebergPrivatikke godkjent
51Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrvingikke godkjent
52Morten Tandberg EriksenOUS BILikke godkjent
53Unni DrageAker Solutionsikke godkjent
54Tor DrageAker Solutionsikke godkjent
55Henrik KildahlØstmarka OKikke godkjent

Kort

2 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle HånesIL GeoForm43.2920.42
2Kjetil JacobsenHamar OK46.55+3.2622.20
3Øystein MadsenHaugerud IF47.46+4.1722.44
4Lars ArnesenPrivat50.02+6.3323.49
5Penelope LeaOL Tønsberg og omegn50.53+7.2424.13
6Hildegunn DahlPrivat56.20+12.5126.49
7Anne Regine BakstadFriskis&Svettis57.48+14.1927.31
8Sven Erik RognesOslostudentenes IK58.34+15.0527.53
9Tor OmmundsenVBIL59.31+16.0228.20
10Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.08.39+25.1032.41
11Magne GrandeFBI1.11.07+27.3833.51
12Anne MathiesenPSI1.15.19+31.5035.51
13Sigurd HaugerudIL GeoForm1.25.44+42.1540.49
14Per GjermoAsker Skiklubb1.29.19+45.5042.31
15Tor E. HenriksenLillomarka OL1.34.25+50.5644.57
17August Lea KabbeNydalens SKikke godkjent
18Jappe BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent
19Onelma BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent
Eyvind AasIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor