Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeForm Rankingløp 28

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeForm Rankingløp 28
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 12 november 2016

Lang

6 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger SchlaupitzPrivat52.248.27
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering53.00+0.368.32
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.03.59+11.3510.19
4Aapo AaltioKuopion Suunnistajat1.05.33+13.0910.34
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.06.10+13.4610.40
6Harald IweIL GeoForm1.08.35+16.1111.03
7Per Morten LefdahlOEC1.08.52+16.2811.06
8Are EriksenOslostudentenes IK1.17.20+24.5612.28
9Harald Østgaard LundIL GeoForm1.19.10+26.4612.46
10Knut BårtveitBø OL1.24.53+32.2913.41
11Eskil ÅsmulOL Trollelg1.25.10+32.4613.44
12Egil Reidar OsnesPrivat1.30.22+37.5814.34
13Petter ChristensenVBIL1.40.40+48.1616.14
14Lars ChristensenVBIL1.53.35+1.01.1118.19

Mellom

3 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigFossum IF44.5311.30
2Christian JomaasFossum IF46.49+1.5612.00
3Paul SolheimPrivat50.07+5.1412.51
4Bjørn Are CarlssonFossum IF51.21+6.2813.10
5Espen MesselIL Koll59.46+14.5315.19
6Hans Kristian AlvebergPrivat1.02.35+17.4216.02
7Marianne NjåsteinIL Tyrving1.06.42+21.4917.06
8Bjørn SandelienVegdirektoratet1.07.28+22.3517.17
9Evelina LaaksonenHS1.10.51+25.5818.10
10Kjersti SkantzeIL Tyrving1.11.19+26.2618.17
11Uno HanslienBilpost BIL1.12.41+27.4818.38
12Richard BlomFBI1.12.51+27.5818.40
13Marie SaugestadNydalens SK1.14.56+30.0319.12
14Fredrik SaugestadNydalens SK1.15.03+30.1019.14
15Pål W HansenBDO1.16.49+31.5619.41
16Øyvind GrandumIL GeoForm1.17.15+32.2219.48
17Don SkantzeIL Tyrving1.25.11+40.1821.50
18Bjørn EgnerHeming Orientering1.26.49+41.5622.15
19Aurora Sauar- -1.28.03+43.1022.34
19Brita SauarStatoil BIL1.28.03+43.1022.34
21Rune HultgreenOpsahl1.30.42+45.4923.15
22Harald RikheimRådtassene1.33.39+48.4624.00
23Preben von der Lippenorsk kulturråd1.34.17+49.2424.10
24Jon C. FougnerHeming Orientering1.34.46+49.5324.17
25Kjersti ThoStabæk IF1.39.34+54.4125.31
26Erik SolheimPrivatikke godkjent
27Gisela SundelinPrivatikke godkjent

Kort

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon FanavollKamp/Vestheim IF35.5814.23
2Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet37.55+1.5715.10
3Øystein MadsenHaugerud IF38.27+2.2915.22
4Lars ArnesenPrivat39.05+3.0715.38
5Finn GangePrivat41.31+5.3316.36
6Nora UrsinFossum IF42.05+6.0716.50
7Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF50.33+14.3520.13
8Ingvald SevaldsonIL GeoForm51.53+15.5520.45
9Eyvind AasIL GeoForm53.44+17.4621.29
10Sidsel SandelienVegdirektoratet54.27+18.2921.46
11Knut HangeraasIL GeoForm55.50+19.5222.20
12Anne Regine BakstadFriskis&Svettis58.43+22.4523.29
13Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving59.15+23.1723.42
14Tom IbsenLommedalens IL59.31+23.3323.48
15Sigurd HaugerudIL GeoForm1.06.28+30.3026.35
16Tor E. HenriksenLillomarka OL1.13.29+37.3129.23
17Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.14.53+38.5529.57
18Harald WibyeOK Moss1.22.02+46.0432.48
21oddny Feragen VedeldIL GeoFormikke godkjent
22 - -ikke godkjent
Jappe BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent
Onelma BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor