Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 27 september 2017

Klasser: Visa alla | A | B | C | NY

A

4 020 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin VisterFrol IL25.596.27
2Elias MølnvikNTNUI26.01+0.026.28
3Jo Forseth IndgaardFrol IL28.35+2.367.06
4Carl Petter LyngenFrol IL28.41+2.427.08
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK28.56+2.577.11
6Emil GranqvistNTNUI29.42+3.437.23
7Anders Felde OlaussenNTNUI30.31+4.327.35
8Anders HaugskottOL Trollelg30.34+4.357.36
9Malthe GaarsdalNTNUI30.44+4.457.38
10Vegard Blomseth JohnsenNTNUI32.32+6.338.05
11Øystein Grande JarenFreidig32.50+6.518.10
12Maren Jansson HaverstadNTNUI32.57+6.588.11
13Johan IvarssonFreidig32.59+7.008.12
14Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering33.22+7.238.18
15Lars OwrenNTNUI33.33+7.348.20
16Karen Oline KolstadNTNUI33.37+7.388.21
17Erik GustafssonNTNUI33.49+7.508.24
18Sindre Østgulen DeiszNTNUI33.51+7.528.25
19Ola KeiseråsIL Leik34.49+8.508.39
20Matias Hodne HanischKristiansand OK34.50+8.518.39
21Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL35.08+9.098.44
22Gustav FiskumNTNUI35.13+9.148.45
23Vegard KittilsenFreidig35.16+9.178.46
24Øyvind WiggenByåsen IL36.30+10.319.04
25Jo Even KolstadFreidig36.31+10.329.05
26Olav Milian Schmitt GranHalden SK38.16+12.179.31
27Ingrid GulbrandsenNTNUI38.31+12.329.34
28Adrian OpheimNTNUI39.35+13.369.50
29Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.52+13.539.55
29Simen Eid NielsenNTNUI39.52+13.539.55
31Are LodgaardByåsen IL39.56+13.579.56
32Malin SandstadFreidig40.28+14.2910.03
33Frode HaugskottOL Trollelg41.18+15.1910.16
34Atle PedersenMelhus IL41.22+15.2310.17
35Kristoffer NeslandNTNUI41.29+15.3010.19
36Ingunn Egeberg VáriNTNUI42.59+17.0010.41
37Stein Ivar FossMelhus IL43.39+17.4010.51
38Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI43.43+17.4410.52
39Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL43.45+17.4610.52
40Øystein WiggenByåsen IL47.16+21.1711.45
41Mari Angell-PetersenFreidig47.48+21.4911.53
42Aurora FossøyNTNUI49.30+23.3112.18
43Helene OmdalNTNUI49.49+23.5012.23
44Claus MartinsenHeming Orientering51.40+25.4112.51
45Ingvild BrekkeNTNUI51.56+25.5712.55
46Martine ÅstebølNTNUI52.43+26.4413.06
47Åsne Skram TrømborgNTNUI52.45+26.4613.07
48Geir Arne LodgaardByåsen IL52.56+26.5713.10
49Jon RøstumOL Gaula55.07+29.0813.42
50Jenny PerssonByåsen IL55.14+29.1513.44
51Sonja MellbergNTNUI55.45+29.4613.52
52Philip FøyenNTNUI1.00.09+34.1014.57
53Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.01.08+35.0915.12
54Ingvild WangNTNUI1.01.48+35.4915.22
55Espen StornesNTNUI1.02.49+36.5015.37
56Marte Hoff HagenNTNUI1.03.48+37.4915.52
57Camilla ÖhmanNTNUI1.04.21+38.2216.00
58Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.06.39+40.4016.34
59Haakon ArnesenByåsen IL1.07.12+41.1316.42
60Christian AndresenMalvik IL1.07.27+41.2816.46
Sivert BellingmoOL Gauladiskvalifisert
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Øyvind SchjelderupFreidigdiskvalifisert
Håvard SingsaasFreidigdiskvalifisert
John SvergjaKvikne ILdiskvalifisert
Edvard SørbyFreidigdiskvalifisert
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Jørgen FiskumFrol ILikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet
Andreas HaalandWing OKikke startet
Lars Martin HafstadByåsen ILikke startet
Lene Berg HanssenByåsen ILikke startet
Hildegunn HeggøyNTNUIikke startet
Øystein HusbyMalvik ILikke startet
Jan Erik LedalOL Trollelgikke startet
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Jørgen MadslienNTNUIikke startet
Mathilde RundhaugFrol ILikke startet
Jakob Kalvig SkoganNTNUIikke startet
Håkon SæternesByåsen ILikke startet
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIikke startet

B

2 500 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig25.0610.02
2Arild HeggesetFreidig29.05+3.5911.38
3Emil GrønliFreidig29.21+4.1511.44
4Iver Dalsaune ThunFreidig29.23+4.1711.45
5John LerliMelhus IL33.54+8.4813.33
6Anna ChristensenFreidig34.01+8.5513.36
7Silje Marie NissenFreidig34.03+8.5713.37
8Oskar StorlerMelhus IL34.13+9.0713.41
9Ørjan SæterMelhus IL35.19+10.1314.07
10Kristoffer LerliMelhus IL37.48+12.4215.07
11Emil LeroyerFreidig37.57+12.5115.10
12Sverre HellevikFreidig37.58+12.5215.11
13Hege Solhjem MelhuusMelhus IL38.11+13.0515.16
14Vemund MølnvikFreidig38.19+13.1315.19
15Egil RepvikOL Trollelg38.47+13.4115.30
16Antonius Herskedal AmundsenFreidig40.26+15.2016.10
17Kåre OnsøyenMelhus IL40.54+15.4816.21
18August MaskeFreidig43.08+18.0217.15
19Peter Prytz JensenMelhus IL44.17+19.1117.42
20Andreas AagesenMelhus IL44.19+19.1317.43
21Erik Tofte jrMelhus IL44.24+19.1817.45
22Erlend AuneByåsen IL46.04+20.5818.25
23Vetle Grønvik EkraFreidig46.49+21.4318.43
24Øistein ÅsmulOL Trollelg47.47+22.4119.06
25Anna Aurora NolteFreidig56.03+30.5722.25
26Vilde Talgø-KristiansenFreidig56.04+30.5822.25
27Ole HjulstadMelhus IL59.03+33.5723.37
Mona WindsethMelhus ILdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILbrutt
Martin AuneMelhus ILikke startet
Elisabeth StørsethSelbu OKikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet
Maren VikenByåsen ILikke startet

C

1 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin MelhuusMelhus IL17.4010.50
2Siri StensgårdNTNUI18.27+0.4711.19
3Johannes HalvorsrudMelhus IL52.37+34.5732.16
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Michael OlsenMelhus ILikke startet
Johanne de PresnoNTNUIikke startet

NY

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BakkMelhus IL4.40
2Sigurd SchrøderMelhus IL6.36
3Vilde FløByåsen IL7.24
4Leah GyllandMelhus IL14.43
5Ingrid FarstadMelhus IL14.49
6Margrethe FarstadMelhus IL14.50
Johannes LerliMelhus ILikke startet
Karoline SkåraNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor