Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 30 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIR A | DIR B

N-åpen

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GrønliFreidig13.5710.43
2Sindre FurlandSandefjord OK14.2911.08
3Eline Flaa SørensenKvikne IL23.2418.00
4Ida SchärerKvikne IL23.3618.09
5Eiril EstensgårdKvikne IL23.4318.14
6Vilde HaalandWing OK26.0820.06
7Anna F. HøysæterWing OK26.2120.16
8Guro HaalandWing OK27.4421.20
9Olea H. EngebakkenVingelen IL32.1924.51

D -10

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK9.197.10
2Minna Sofie WingstedtHalden SK12.199.28
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL13.0810.06
4Synne Kvittum NytrøenTynset IF13.3010.23
5Maria sæther VerdeniusVingelen IL13.4910.37
6Eline Rød FeragenTynset IF14.5311.26
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15.0211.33
8Aurora OldertrøenTynset IF16.2812.40
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF17.4913.42

D 11-12

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie ScheeleNydalens SK13.568.42
2Una KittilsenFreidig15.55+1.599.56
3Marie KravdalGjø-Vard OL16.42+2.4610.26
4Tora KittilsenFreidig18.38+4.4211.38
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK45.32+31.3628.27
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigbrutt

D 11-12N

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL13.5310.40
2Guro Mikkelsen StokkeTynset IF15.01+1.0811.33
3Elin MøllerRøros IL15.59+2.0612.17
4Maren Aurora HylenKvikne IL17.45+3.5213.39

D 13-14

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL26.1311.23
2Marie Lien BackstrømHalden SK30.49+4.3613.23
3Ida SolliMo OK31.29+5.1613.41
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK32.23+6.1014.04
5Martine SkjelsvikLillehammer OK33.35+7.2214.36
6Mathea Spets StorhovFreidig35.51+9.3815.35
7Mari Grøtli SvergjaKvikne IL44.27+18.1419.19
8Andrea sæther VerdeniusVingelen IL47.44+21.3120.45

D 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL21.0213.08

D 15-16

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig22.089.13
2Kristine KravdalGjø-Vard OL22.57+0.499.33
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL24.03+1.5510.01
4Oda ScheeleNydalens SK25.00+2.5210.25
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.08+4.0010.53
6Karoline BjørnerødOK Moss29.02+6.5412.05
7Inga SandvoldTynset IF31.12+9.0413.00
8Anna Vangen LunåsmoTynset IF32.20+10.1213.28

D 17-C

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Beate BøeFana IL27.5717.28
2Tone DalløkkenTynset IF30.00+2.0318.45
3Ragnhild Marie BøeFana IL42.52+14.5526.47
4Sissel BolstadTynset IF43.34+15.3727.13
5Berit DalheimLunderseter IL44.25+16.2827.45
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-18

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL37.4112.09

D 21-

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma JohanssonFredrikstad SK24.207.50
2Kine Hallan SteiwerHalden SK25.52+1.328.20
3Karen Oline KolstadNTNUI26.27+2.078.31
4Kari SvingheimLillehammer OK32.51+8.3110.35
5Jenny PerssonByåsen IL33.47+9.2710.53
6Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK34.10+9.5011.01
7Karen BjergaardNydalens SK37.54+13.3412.13
8Gunhild Rogne HallandNTNUI39.01+14.4112.35
9Malin SandstadFreidig39.33+15.1312.45
10Eldbjørg NarumFossum IF41.46+17.2613.28
11Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg42.17+17.5713.38
12Eva TesarovaWing OK42.48+18.2813.48
13Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering1.02.58+38.3820.18
14Ingrid UrsethVingelen IL1.03.55+39.3520.37

D 35-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja WingstedtHalden SK31.1210.03

D 40-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL23.059.37
2Mari Angell-PetersenFreidig24.34+1.2910.14
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL25.38+2.3310.40
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF27.43+4.3811.32
5Mariann Øren ArvesenSandefjord OK28.06+5.0111.42
6Hege GunnerødAsker Skiklubb36.18+13.1315.07

D 45-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL30.1312.35
2Tone AlmåsIL Leik31.32+1.1913.08
3Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF33.19+3.0613.52
4Britt Vangen SandvoldTynset IF33.51+3.3814.06
5Mai Iren AlmåsIL Leik40.34+10.2116.54
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb40.53+10.4017.02
Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKdiskvalifisert
Runa Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert

D 50-

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig24.1610.06
2Rine HanssenByåsen IL28.42+4.2611.57
3Anne Marit BjergaardNydalens SK33.43+9.2714.02
4Kjersti HovFossum IF33.44+9.2814.03
5Astrid BjørnerødOK Moss33.58+9.4214.09
6Kjersti NarumOL Vallset/Stange34.42+10.2614.27
7Britt Laila NilsgårdRøros IL35.43+11.2714.52
8Lill-Ann TorpSandefjord OK35.58+11.4214.59
9Hilde ForbordMalvik IL36.19+12.0315.07
10Nina-Beate LiabakkByåsen IL48.22+24.0620.09
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert

D 55-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig29.1912.12
2Guri BjørndalByåsen IL33.25+4.0613.55
3Jane MelinGöteborg Majorna OK34.54+5.3514.32
4Ragnhild DåsnesOs IL35.33+6.1414.48
5Anna Weckner WestlundOK Tyr36.32+7.1315.13
6Anne Mette NormannTynset IF47.07+17.4819.37
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK53.36+24.1722.20
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF55.07+25.4822.57

D 60-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK21.1110.35
2Sunniva Johaug RyenOs IL41.47+20.3620.53
3Reidun Fallan SmaavikFreidig46.57+25.4623.28
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert

D 65-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK25.3212.46
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange52.27+26.5526.13
3Inger Johanne SimensenOs IL54.24+28.5227.12
4Grethe Lill RyengSturla, IF56.30+30.5828.15
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert

D 70-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering43.4921.54
2Solveig VingelenVingelen IL49.46+5.5724.53
3Anne-Lise BrenneOL Trollelg53.34+9.4526.47
4Anne-Mari HaagensenOs IL56.06+12.1728.03

D 75-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig32.1116.05

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15.1411.43
2Ville Emil WingstedtHalden SK16.5012.56
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.5314.31

H 11-12

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liam Viggo WingstedtHalden SK13.028.08
2Alfred F. HøysæterWing OK16.13+3.1110.08
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering23.04+10.0214.25
4Vegard Lereim StorliFreidig23.49+10.4714.53
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILdiskvalifisert
Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert
Simon DirfeldtOs ILdiskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss20.048.43
2Herman Lien BackstrømHalden SK21.55+1.519.31
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31.25+11.2113.39
4Sebastian Rød FeragenTynset IF37.15+17.1116.11
5Sigurd VatnFrol IL40.14+20.1017.29

H 13-16C

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HøsøienTynset IF11.577.28
2Sverre Prøsch-MoenRøros IL20.52+8.5513.02
3Erik Williams StrømsnesMalvik IL22.51+10.5414.16
4Markus Wilhelm NarvesenOs IL32.03+20.0620.01

H 15-16

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig27.378.54
2Vegard KittilsenFreidig30.00+2.239.40
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF30.38+3.019.52
4Grunde IsaksætreGrue IL32.12+4.3510.23
5Mikkel HoltFreidig34.51+7.1411.14
6Jonas GrønliFreidig37.17+9.4012.01
7Jørgen SchjølbergTynset IF37.53+10.1612.13
8Jonas HylenKvikne IL39.33+11.5612.45
9Jostein RøFreidig40.52+13.1513.10
10Håkon HolstadFreidig49.03+21.2615.49
11Asgeir EspelandTynset IF1.01.00+33.2319.40
12Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL1.01.44+34.0719.54
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

H 17-C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond TaraldsenMalvik IL31.5519.56

H 17-18

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL31.4210.13
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.00.13+28.3119.25

H 19-20

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK29.488.03
2Erlend Kvittum NytrøenTynset IF31.29+1.418.30
3Brage JørumByåsen IL33.13+3.258.58

H 21-

3 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI24.406.40
2Emil WingstedtHalden SK25.19+0.396.50
3Ivar Aukrust OsmoenNTNUI27.06+2.267.19
4Øyvind WiggenByåsen IL27.35+2.557.27
5Andreas Svingheim MagerøyFrol IL28.50+4.107.47
6Sindre JohannessenFreidig29.45+5.058.02
7Mattis HoltFreidig30.04+5.248.07
8Per Melander OftenNTNUI32.06+7.268.40
9Eirik RustadRaumar Orientering33.04+8.248.56
10Ola KeiseråsIL Leik34.04+9.249.12
11Lars OwrenNTNUI36.41+12.019.54
12Simen SmestadBækkelagets SK40.02+15.2210.49
13Jørgen ElisenbergHamar OK40.22+15.4210.54
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK40.27+15.4710.55
15Øyvind BergNTNUI43.24+18.4411.43
16Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering44.16+19.3611.57
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering45.26+20.4612.16

H 35-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK29.478.02
2Johannes HøysæterWing OK31.48+2.018.35
3Håvard SundbergStor-Elvdal SK38.47+9.0010.28
4Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF49.58+20.1113.30

H 40-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig30.348.15
2Espen RøsteKongsberg OL30.49+0.158.19
3Jan Jacob VerdeniusVingelen IL34.33+3.599.20
4Geir SchjølbergTynset IF40.48+10.1411.01

H 45-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK24.457.59
2Gunnar VatnFrol IL29.41+4.569.34
3Jon HolstadFreidig30.25+5.409.48
4Sturle FurlandSandefjord OK32.54+8.0910.36
5Torger HøsøienTynset IF35.32+10.4711.27
6Arild H ClausenFreidig37.01+12.1611.56
7Dag Arne LierIndre Østfold OK38.57+14.1212.33
8Pål BackstrømHalden SK41.03+16.1813.14
9Ståle RuudIndre Østfold OK42.21+17.3613.39
10Morten LøbergOK Fjell43.41+18.5614.05
11Even ErlienGjø-Vard OL44.29+19.4414.20
12Stig MoenRøros IL47.13+22.2815.13
13Leif Arne NytrøenTynset IF48.44+23.5915.43

H 50-

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.409.53
2Tore BjørnerødOK Moss30.47+0.079.55
3Rune StræteWing OK32.52+2.1210.36
4Hans MelinGöteborg Majorna OK33.06+2.2610.40
5Agnar RenolenWing OK33.32+2.5210.49
6Øyvind SchjelderupFreidig34.35+3.5511.09
7Øystein WiggenByåsen IL35.51+5.1111.33
8Arne GrevskottFrol IL36.06+5.2611.38
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK36.08+5.2811.39
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL48.43+18.0315.42
11Geir PaulsenOL Trollelg1.04.16+33.3620.43

H 55-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sixten WestlundOK Tyr23.519.56
2Frode SjøvoldRøros IL25.16+1.2510.31
3Øistein BøeFana IL25.24+1.3310.35
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn25.34+1.4310.39
5Per EngebakkenNord-Østerdal OK34.44+10.5314.28
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 60-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor StrandRaumar Orientering27.4911.35
2Leif S. ThingsrudØstmarka OK28.01+0.1211.40
3Asmund PedersenAlvdal IL28.19+0.3011.47
4Magnar OftenTynset IF28.39+0.5011.56
5Edvard DahlOL Vallset/Stange30.59+3.1012.54
6Terje HansenVingelen IL38.55+11.0616.12
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn47.41+19.5219.52
8Kjell Magne NordviGrue IL47.50+20.0119.55

H 65-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve SmestadLøten o-lag32.5213.41
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering32.54+0.0213.42
3Ole LienLøten o-lag33.22+0.3013.54
4Paul Martin BergRudsbygd IL35.02+2.1014.35
5Tom BuggeByåsen IL35.12+2.2014.40
6Ottar RyenOs IL40.01+7.0916.40
7Roar SætabergetLunderseter IL41.48+8.5617.25
8Georg KapperudOppsal Orientering1.11.58+39.0629.59

H 70-

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL21.4110.50
2Terje MalmHamar OK27.40+5.5913.50
3Simen KalbækkenTynset IF33.43+12.0216.51
4Øistein ÅsmulOL Trollelg36.34+14.5318.17
5Klaus EngenEidskog OL36.54+15.1318.27
6Steinar SimensenOs IL38.29+16.4819.14
7Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering40.04+18.2320.02
8Per (Jakob) KjusRøyken OL40.42+19.0120.21
9Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg45.44+24.0322.52
10Tor ØstvangOs IL46.11+24.3023.05
11Erik HaagensenOs IL1.01.36+39.5530.48
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Ivar RyenVingelen ILdiskvalifisert

H 75-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar MyliusÅlen IL30.5615.28
2Gunnar ØsterbøFreidig31.21+0.2515.40
3Ingolf DybvikStord Orientering33.59+3.0316.59
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33.59+3.0316.59

H 80-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SmistadOL Trollelg44.0022.00
2Mads BergNord-Østerdal OK48.52+4.5224.26

Trim/Direkte A

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittelsenFreidig23.559.57
2Dag Olav RønningRingsaker OK36.34+12.3915.14
3Dagrunn UrsetVingelen IL59.06+35.1124.37
4Maj-Lisbet RønningFreidig1.35.04+1.11.0939.36

Trim/Direkte B

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif JordetVingelen IL27.4912.05
2Mette BjerveMo OK30.41+2.5213.20
3Marte Kvittum TangenTynset IF31.13+3.2413.34
4Mari ElisenbergHamar OK33.51+6.0214.43
5Øystein ShrardNydalens SK36.17+8.2815.46
6Torbjørn DalløkkenIL GeoForm37.58+10.0916.30
7Kristian NarumOL Vallset/Stange38.09+10.2016.35
8Annar VangenTynset IF39.17+11.2817.04
9Tor Petter LunåsmoTynset IF39.19+11.3017.05
10Elisabeth EspelandTynset IF39.51+12.0217.19
11Bente HortenVingelen IL40.11+12.2217.28
12Anne Karin ElisenbergHamar OK40.39+12.5017.40
13Magne RøeByåsen IL41.04+13.1517.51
14Øystein SkappelLillehammer OK42.09+14.2018.19
15Ane VatnFrol IL49.48+21.5921.39
16Mona Høysæter FenstadWing OK1.01.17+33.2826.38
17Kirsten RepvikOL Trollelg1.07.27+39.3829.19
18Marit E NyåsTynset IF1.13.01+45.1231.44
Edvin ElisenbergHamar OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor