Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 19 april 2017

D 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Netta Bar-NathanLillomarka OL24.2410.10
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL27.28+3.0411.26
3Ida Marie FlågenHeming Orientering28.29+4.0511.52
4Ella BerstadHeming Orientering40.55+16.3117.02
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

D 15-16

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering44.4412.05
2Alexandra LinløkkenØstmarka OK51.45+7.0113.59
3Kristine Eide RappRaumar Orientering54.19+9.3514.40
4Marie LilandNydalens SK55.23+10.3914.58
5Ingrid BlindheimLillomarka OL57.52+13.0815.38
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering59.20+14.3616.02
Ada WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert
Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-20

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Naadland HoloFossum IF49.2110.58
2Ellen Marie AriansenLillomarka OL51.29+2.0811.26
3Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK54.12+4.5112.02
4Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.01.05+11.4413.34
5Linn Mei WaalerMåren OK1.05.22+16.0114.31
6Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.11.50+22.2915.57
7Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.20.09+30.4817.48
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 21-

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.05.2712.35
2Britta FismenFossum IF1.08.09+2.4213.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.19.49+14.2215.20
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK26.1210.55
2Fridtjof ReuschHeming Orientering28.33+2.2111.53
3Christian Fredrik BorgIL Koll35.36+9.2414.50

H 15-16

4 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK40.018.53
2Isak JonssonNydalens SK43.04+3.039.34
3Kristian ØstermannHeming Orientering43.13+3.129.36
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb44.10+4.099.48
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50.47+10.4611.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Henrik ReuschHeming Orientering53.48+13.4711.57
7Sivert Sande KvermeFossum IF56.39+16.3812.35
8Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering57.05+17.0412.41
9August Syrdal ØenHeming Orientering1.13.51+33.5016.24
10Gaute FosstveitRaumar Orientering1.18.12+38.1117.22
11Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.23.38+43.3718.35
12Ferdinand FremmingHeming Orientering1.35.43+55.4221.16
Erlend Børli Fossum IFdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

H 17-20

9 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK1.03.357.03
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.04.42+1.077.11
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.07.21+3.467.29
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.08.58+5.237.39
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.16.38+13.038.30
6Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.16.42+13.078.31
7Joar OldernesLillomarka OL1.20.39+17.048.57
8Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.22.05+18.309.07
9Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.22.06+18.319.07
10Emil StørmerFossum IF1.24.51+21.169.25
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.28.29+24.549.49
12Andreas RambergØstmarka OK1.32.12+28.3710.14
13Tarjei HoloFossum IF1.32.47+29.1210.18
14Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK2.08.43+1.05.0814.18
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jørgen WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert
Peter GisholtFossum IFikke startet

H 21-

9 000 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.03.137.01
2Ralph StreetNydalens SK1.04.30+1.177.10
3Henrik EijsinkNydalens SK1.04.33+1.207.10
4Håvard HagaNydalens SK1.04.38+1.257.10
5Bojan BlumensteinNydalens SK1.04.45+1.327.11
6Karl FremstadBækkelagets SK1.05.23+2.107.15
7Simen BordalFossum IF1.08.40+5.277.37
8Jostein AndersenNydalens SK1.08.55+5.427.39
9Sverre Waaler KaasNydalens SK1.09.11+5.587.41
10Carl Godager KaasBækkelagets SK1.09.30+6.177.43
11Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.09.40+6.277.44
12Anders VisterNydalens SK1.09.51+6.387.45
13Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.16.40+13.278.31
14Per Øyvind SteneNydalens SK1.16.48+13.358.32
15Christian VogelsangNydalens SK1.16.52+13.398.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Johan SvedbergHeming Orientering1.16.57+13.448.33
17Erik SagvoldenNydalens SK1.18.23+15.108.42
18Per WiréhnAsker Skiklubb1.18.24+15.118.42
19Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.22.17+19.049.08
20Leif StørmerFossum IF1.24.57+21.449.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Jostein NørbechNydalens SK1.30.04+26.5110.00
22Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.32.17+29.0410.15
23Trond LundIL Tyrving1.32.22+29.0910.15
24Svein NygårdLillomarka OL1.36.38+33.2510.44
25Henning C StrandhagenRøyken OL1.44.21+41.0811.35
26Nils Petter FremmingHeming Orientering1.44.23+41.1011.35
27Christian ReuschHeming Orientering1.44.24+41.1111.36
28Helge BakkehøiØstmarka OK1.45.23+42.1011.42
29Sindre LangaasNydalens SK1.48.31+45.1812.03
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Torbjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Felix BreitschädelBækkelagets SKikke startet
Karl-Johan MalmbergIL Tyrvingikke startet
Øystein SørensenNydalens SKikke startet
Anders TiltnesIL Tyrvingikke startet
Einar TommelstadNydalens SKikke startet
Ragnar TonjerNydalens SKikke startet

H 50-

5 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF56.1810.49
2Arild AndresenFossum IF57.18+1.0011.01
3Jon Iver BakkenNydalens SK57.32+1.1411.03
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.00.54+4.3611.42
5Stein H. HagenFossum IF1.02.23+6.0511.59
6Christian GrotnesIL Tyrving1.02.50+6.3212.05
7Knut Erling ØenHeming Orientering1.05.00+8.4212.30
8Bent SkatvedtRaumar Orientering1.06.21+10.0312.45
9Per Ola UlsethNydalens SK1.07.10+10.5212.55
10Anders FlågenHeming Orientering1.30.39+34.2117.25
Lasse ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet

Åpen A-kort

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre StoksethNydalens SK43.5911.53
2Øystein RappRaumar Orientering44.32+0.3312.02
3Børge PedersenNydalens SK46.31+2.3212.34
4Olav HasaasFossum IF1.01.18+17.1916.34
5Bent Sande KvermeFossum IF1.03.08+19.0917.03
6Håkon BørliFossum IF1.11.49+27.5019.24
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet

D21B

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine OldernesLillomarka OL27.0311.16
2Marianne ReuschHeming Orientering28.58+1.5512.04
3Kjersti HovFossum IF30.04+3.0112.31
4Camilla HortenLillomarka OL36.53+9.5015.22

D15-20B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jenny HaakstadNydalens SKdiskvalifisert

D11-12

1 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor