Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 13
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 1 februar 2017

Lang A

4 090 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL32.397.58
2Tobias KristensenLarvik OK34.07+1.288.20
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.00+5.219.17
4Trym B IslandOL Tønsberg og omegn38.05+5.269.18
5Cornelius BjørkSandefjord OK38.43+6.049.27
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39.23+6.449.37
7Jørgen FrøydLarvik OK42.34+9.5510.24
8Trond GjelstadSandefjord OK42.41+10.0210.26
9Jonas EikåsSandefjord OK45.07+12.2811.01
10Jan GatevoldPorsgrunn OL45.12+12.3311.03
11Arne Kierulf DirdalLarvik OK46.01+13.2211.15
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.11+13.3211.17
13Maria PrestbøenSandefjord OK46.26+13.4711.21
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK46.44+14.0511.25
15Anne Berit BredholtSandefjord OK52.43+20.0412.53
16Per Erik LarsenSandefjord OK59.04+26.2514.26
17Tom KristensenLarvik OK1.04.57+32.1815.52
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
0Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius MartinsenSandefjord OKbrutt

Kort A

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK32.3610.52
2Halvard KornmoPorsgrunn OL32.40+0.0410.53
3Anders Kristian HoltHedrum OL34.32+1.5611.30
4Espen JohnsenHedrum OL36.48+4.1212.16
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL37.45+5.0912.35
6Ida Vår DirdalLarvik OK38.35+5.5912.51
7Bjørn Richard KirsteSkien OK42.09+9.3314.03
8Annette Cecilie ArentzSandefjord OK42.54+10.1814.18
9Atle RemmePorsgrunn OL44.35+11.5914.51
10Elling AakreAndebu IL56.49+24.1318.56
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.03.19+30.4321.06
12Magne KlovningPorsgrunn OL1.05.05+32.2921.41
13Kay JørgensenPorsgrunn OL1.06.08+33.3222.02
14Torill Hynne FjæreHedrum OL1.06.42+34.0622.14
15Per Øystein AndersenLarvik OK1.10.24+37.4823.28
0Stine ArntzenSandefjord OKdiskvalifisert
0Henrik Kaupang LyeLarvik OKdiskvalifisert
0Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert
0Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
0Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løypa

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK16.258.05
2Rolf LyePorsgrunn OL17.10+0.458.27
3Eli KlovningPorsgrunn OL19.32+3.079.37
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL19.37+3.129.39
5Gabriel GjoneSandefjord OK23.28+7.0311.33
5Gjendine RebårdSandefjord OK23.28+7.0311.33
7Knut GjoneSandefjord OK23.36+7.1111.37
8Trond FossSandefjord OK33.29+17.0416.29
9Elin BordøyHedrum OL39.08+22.4319.16
10Tone Sølie LysnesHedrum OL39.09+22.4419.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor