Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BOKKERITTET 2017 og SprintCup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BOKKERITTET 2017 og SprintCup finale
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: lørdag 23 september 2017

RITTMESTER

2 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK17.328.20
2Ole Inge                         RismoenBrandval/Kongsvinger OK21.36+4.0410.17
3Øyvind                           SteinbekkenOdal OL - Orientering23.23+5.5111.08
4Grunde IsaksætreGrue IL23.27+5.5511.10
5Jørgen Gjølstad                  RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK27.27+9.5513.04
6Erlend                           RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK30.59+13.2714.45
7Ole                              RognstadBrandval/Kongsvinger OK31.44+14.1215.06
8Håvard                           NyhusBrandval/Kongsvinger OK33.11+15.3915.48
9Karsten                          BorgeBrandval/Kongsvinger OK33.28+15.5615.56
10Guri Gjølstad                    RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK34.23+16.5116.22
11Henrik TronbølBrandval/Kongsvinger OK39.31+21.5918.49
12Herman TronbølBrandval/Kongsvinger OK39.36+22.0418.51
Jo Christer                      FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Tor SolbergseterAustmarka ILdiskvalifisert

SEKONDLØYTNANT

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenHamar OK24.2413.33
2Oddvar                           GravingenGrue IL32.23+7.5917.59
3Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK34.47+10.2319.19
4Klaus EngenEidskog OL35.36+11.1219.46
5Mette SolbergseterAustmarka IL37.47+13.2320.59
6Odd                              HaugerBrandval/Kongsvinger OK45.33+21.0925.18
Kai Arne                         NyhusBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Magnar                           LangbråtenBrandval/Kongsvinger OKbrutt

FANEJUNKER

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen DøliBrandval/Kongsvinger OK19.3916.22
2Astrid                           Gjølstad BorgeBrandval/Kongsvinger OK23.16+3.3719.23
3Eli                              GjølstadBrandval/Kongsvinger OK26.46+7.0722.18
Tor SimonsenOK Østdiskvalifisert

MENIG

900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Andre                       SvendsrudBrandval/Kongsvinger OK18.4020.44
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL18.59+0.1921.05
3Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK19.05+0.2521.12
4Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK19.50+1.1022.02
5Ole Kristoffer                   SvendsrudBrandval/Kongsvinger OK26.10+7.3029.04
6Bjørn Steinar                    NyhusBrandval/Kongsvinger OK26.24+7.4429.20
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor