Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 4
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 18 mai 2017

Frol IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadH 11-12 (5)8.447.02
1Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (3)14.467.12
1Lars Sandstad SkjesetÅpen 2,5 (17)12.225.10
2Matilde MunkebyD 15-16 (3)16.29+1.438.02
2Selma SkjulsvikD 11-12 (3)12.55+0.1910.25
2Nikoline MunkebyÅpen 1,5 (6)11.26+0.089.13
2Linnea MunkebyD 13-14 (5)19.31+0.589.31
2Paul SirumÅpen 2,5 (17)12.26+0.045.12
3Jonas AlstadÅpen 1,5 (6)16.31+5.1313.19
3Leah BerglundD 11-12 (3)15.49+3.1312.45
4Kristina Ukkelberg  KjønstadÅpen 1,5 (6)20.39+9.2116.39
5Fredrik Kjønstad UkkelbergH 11-12 (5)16.19+7.3513.09
5June MunkebyD 13-14 (5)28.50+10.1714.03
5Maren GrandeÅpen 2,5 (17)15.55+3.336.39
9Arne GrevskottÅpen 2,5 (17)18.53+6.317.54
12Ragne MunkebyÅpen 2,5 (17)21.07+8.458.50
15Cathrine BerglundÅpen 2,5 (17)25.51+13.2910.48
Randi JensenÅpen 2,5 (17)diskvalifisert
Sigurd VatnH 13-14 (6)ikke startet

OK Skøynar

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningH 15-16 (5)13.516.45
1Hannah Gustad StrømD 11-12 (3)12.3610.09
2Håkon HallanH 11-12 (5)9.11+0.277.24
3Hege HallanD 15-16 (3)28.16+13.3013.47
4Ole Andreas VeskeH 11-12 (5)16.09+7.2513.01
4Hallvar HallanH 15-16 (5)16.27+2.368.01
Ingrid Gustad StrømÅpen 1,5 (6)ikke startet

Steinkjer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karita MøllerÅpen 1,5 (6)11.189.06
1Niklas Landsem MelhusH 13-14 (6)13.126.26
3Marius MøllerH 15-16 (5)15.05+1.147.21
3Sindre TusetH 13-14 (6)27.02+13.5013.11
4Atle DengerudÅpen 2,5 (17)15.29+3.076.28
5Henrik BelboH 15-16 (5)17.46+3.558.40
6Svein Anders MelhusÅpen 2,5 (17)17.28+5.067.18
11Lars Eric SætherÅpen 2,5 (17)19.26+7.048.07
13Vibeke Kvistad DengerudÅpen 2,5 (17)21.21+8.598.55
14Kjersti Kvistad DengerudÅpen 2,5 (17)25.44+13.2210.46
Johan Daniel Holm UndhjemH 13-14 (6)diskvalifisert
Andrea Holm UndhjemÅpen 1,5 (6)diskvalifisert
Vegard JermstadH 13-14 (6)diskvalifisert
Fredrik MøllerH 13-14 (6)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Marie Nielsen SolbergD 13-14 (5)21.28+2.5510.28
8Ane Nielsen SolbergÅpen 2,5 (17)18.42+6.207.49

Verdal OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusD 13-14 (5)18.339.02
1Kristian MidthjellÅpen 2,0 (4)24.0311.43
2Tore MarkhusH 15-16 (5)14.53+1.027.15
2Martin Vehus SkjerveH 13-14 (6)15.16+2.047.26
2Iver Gjedrem LundÅpen 2,0 (4)39.46+15.4319.23
3Aleksander Tanem IversenH 11-12 (5)9.40+0.567.47
3Mathea Baglo BjørkengD 13-14 (5)20.37+2.0410.03
3Mats VollanÅpen 2,0 (4)40.47+16.4419.53
3Jon SivertsenÅpen 2,5 (17)15.14+2.526.22
4Ingvild RøstadÅpen 2,0 (4)50.53+26.5024.49
7Per GrandeÅpen 2,5 (17)18.21+5.597.40
10Sigrid Vehus SkjerveÅpen 2,5 (17)19.01+6.397.57
Olav Gjedrem LundH 13-14 (6)diskvalifisert
Mathilde Tanem IversenÅpen 1,5 (6)diskvalifisert
Vidar SkjerveÅpen 2,5 (17)diskvalifisert
Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (3)ikke startet
Sofie HallemÅpen 2,5 (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor