Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

Gjø-Vard OL

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ulrikke Visted-HansenN-åpen (28)22.36+-3.3414.02
0Sondre BekkelundN-åpen (28)28.50+2.4017.54
0Signe NygårdN-åpen (28)17.30+-8.4010.52
0Johannes HøieN-åpen (28)21.35+-4.3513.24
0Jonathan Aaslund JenackN-åpen (28)22.23+-3.4713.54
0Ole Petter Visted-HansenN-åpen (28)16.58+-9.1210.32
0Emma Aaslund JenackN-åpen (28)25.38+-0.3215.55
0Kristine Villa KristiansenN-åpen (28)22.11+-3.5913.46
0Leon Norman-HaaviN-åpen (28)13.33+-12.378.24
0Signe HøieN-åpen (28)18.41+-7.2911.36
1Ida HjorthD 21- (3)1.17.5912.40Last ned GPS-spor i gpx-format
1Agnethe HasliD 17-20 (3)1.04.0111.47
1Margrete JørandliD60 (4)44.3512.55
1Madeleine Aaslund JenackD 13-16N (2)29.5414.22
1Audun StrandlieH50 (5)59.1310.54
1Live Raknes SogstadD 13-14 (3)43.4712.41
1Celine VistedD 17-B (2)54.1815.44
2Charlotte EideD 17-20 (3)1.43.14+39.1319.00
2Arne StrandlieH80 (2)1.10.28+2.0429.21
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (3)55.00+1.0811.05
2Elias ØhmanH 21- (3)1.25.08+11.5210.32
2Sigmund HansenH40 (6)1.12.06+4.2211.43
2Emma Visted-HansenD 13-14 (3)52.08+8.2115.06
2Hege SolerødD50 (5)53.58+3.3512.17Last ned GPS-spor i gpx-format
2Josef ØhmanH 11-12 (5)34.32+8.2216.17
2Anders NygårdH 17-C (4)54.53+11.2218.17
2Maren SogstadD 17-B (2)1.09.56+15.3820.16
2May Lise KloppbakkenD 21 AK (2)1.18.42+6.4617.55
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (7)43.33+11.5420.32
3Caroline EideD 15-16 (3)2.09.46+1.05.0529.33
3Øyvind Villa JohansenH 17-C (4)58.33+15.0219.31
3Åshild Stuve StrandlieD50 (5)1.02.52+12.2914.19
4Even ErlienH40 (6)1.18.52+11.0812.49
4Erik SlettumH50 (5)1.28.43+29.3016.20
4Solfrid HøieD 17-C (6)1.25.08+39.0928.22
4Richard NormanH 17-C (4)1.15.06+31.3525.02
5Arnt Oluf EideH40 (6)1.24.28+16.4413.44
5Arnfinn PedersenH60 (13)57.53+4.1211.40
9Marius BekkelundH 17-B (9)1.56.19+1.15.3833.42
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (7)diskvalifisert
Tage Raknes SogstadH 11-12 (5)diskvalifisert
Erik von Nessen PrytzN-åpen (28)ikke startet
Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)ikke startet
Annar Erlien SolerødH 13-14 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor