Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eirin LodgaardD50 (5)1.07.42+17.1915.25
10Morten SkoglundH60 (13)1.17.47+24.0615.40

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mats LindaasH 15-16 (3)53.5210.51
Gaute LindaasH 15-16 (3)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ulrikke Visted-HansenN-åpen (28)22.36+-3.3414.02
0Sondre BekkelundN-åpen (28)28.50+2.4017.54
0Signe NygårdN-åpen (28)17.30+-8.4010.52
0Johannes HøieN-åpen (28)21.35+-4.3513.24
0Jonathan Aaslund JenackN-åpen (28)22.23+-3.4713.54
0Ole Petter Visted-HansenN-åpen (28)16.58+-9.1210.32
0Emma Aaslund JenackN-åpen (28)25.38+-0.3215.55
0Kristine Villa KristiansenN-åpen (28)22.11+-3.5913.46
0Leon Norman-HaaviN-åpen (28)13.33+-12.378.24
0Signe HøieN-åpen (28)18.41+-7.2911.36
1Ida HjorthD 21- (3)1.17.5912.40Last ned GPS-spor i gpx-format
1Agnethe HasliD 17-20 (3)1.04.0111.47
1Margrete JørandliD60 (4)44.3512.55
1Madeleine Aaslund JenackD 13-16N (2)29.5414.22
1Audun StrandlieH50 (5)59.1310.54
1Live Raknes SogstadD 13-14 (3)43.4712.41
1Celine VistedD 17-B (2)54.1815.44
2Charlotte EideD 17-20 (3)1.43.14+39.1319.00
2Arne StrandlieH80 (2)1.10.28+2.0429.21
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (3)55.00+1.0811.05
2Elias ØhmanH 21- (3)1.25.08+11.5210.32
2Sigmund HansenH40 (6)1.12.06+4.2211.43
2Emma Visted-HansenD 13-14 (3)52.08+8.2115.06
2Hege SolerødD50 (5)53.58+3.3512.17Last ned GPS-spor i gpx-format
2Josef ØhmanH 11-12 (5)34.32+8.2216.17
2Anders NygårdH 17-C (4)54.53+11.2218.17
2Maren SogstadD 17-B (2)1.09.56+15.3820.16
2May Lise KloppbakkenD 21 AK (2)1.18.42+6.4617.55
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (7)43.33+11.5420.32
3Caroline EideD 15-16 (3)2.09.46+1.05.0529.33
3Øyvind Villa JohansenH 17-C (4)58.33+15.0219.31
3Åshild Stuve StrandlieD50 (5)1.02.52+12.2914.19
4Even ErlienH40 (6)1.18.52+11.0812.49
4Erik SlettumH50 (5)1.28.43+29.3016.20
4Solfrid HøieD 17-C (6)1.25.08+39.0928.22
4Richard NormanH 17-C (4)1.15.06+31.3525.02
5Arnt Oluf EideH40 (6)1.24.28+16.4413.44
5Arnfinn PedersenH60 (13)57.53+4.1211.40
9Marius BekkelundH 17-B (9)1.56.19+1.15.3833.42
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (7)diskvalifisert
Tage Raknes SogstadH 11-12 (5)diskvalifisert
Erik von Nessen PrytzN-åpen (28)ikke startet
Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)ikke startet
Annar Erlien SolerødH 13-14 (6)ikke startet

Grue IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Svein ThorsbergH50 (5)ikke startet

Hadeland OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (2)1.20.53+-1.2338.09
0Lars GjerdingenN-åpen (28)24.12+-1.5815.01
1Iver RognstadH80 (2)1.08.2428.30
1Astrid RognstadD 15-16 (3)1.04.4114.44
1Jo Randar HolmøyH 13-14 (6)46.4913.34
1Kjersti AndresenD 17-C (6)45.5915.19
1Trygve RognstadH 40 AK (4)50.0514.31
2Einar TesloH50 (5)1.07.41+8.2812.27
2Øyvind SørlieH60 (13)55.45+2.0411.14
2Berthe TesloD 15-16 (3)1.06.52+2.1115.13
3Ingeborg RognstadD 17-20 (3)1.45.58+41.5719.30
3Gunn Elin RudiD 40 AK (4)1.21.37+22.5123.39
4Aud Mona RøsteD60 (4)1.28.52+44.1725.45
6Jesse JentzenH 17-B (9)1.20.17+39.3623.16
9John HofossH60 (13)1.09.38+15.5714.02
13Johan SwärdH60 (13)1.32.40+38.5918.40
Hege HeibergD50 (5)ikke startet

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frode HjorthH60 (13)53.4110.49
4Terje GudbrandsenH60 (13)56.35+2.5411.24
7Terje MalmH70 (13)56.52+15.0616.28
9Trond FeiringH70 (13)1.06.35+24.4919.17
Liv FeiringD70 (4)brutt

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingrid JørgensenN-åpen (28)20.54+-5.1612.58
0Henrik JørgensenN-åpen (28)17.05+-9.0510.36
2Lill Ramberg SkappelD60 (4)55.23+10.4816.03
3Serine JørgensenD 13-14 (3)53.12+9.2515.25
6Thomas JørgensenH40 (6)1.28.41+20.5714.25
12Jon Vegard LundeH70 (13)1.25.31+43.4524.47

Nittedal OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Yngve FinkenhavnH 17-B (9)ikke startet
Marie FinkenhavnD 13-14 (3)ikke startet

NOBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lisa JørandliD 21 AK (2)1.11.5616.23

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Reidar SlokvikH70 (13)1.15.10+33.2421.47

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Morten TangenH 21- (3)1.33.12+19.5611.32
12Roy GjerdingH60 (13)1.23.51+30.1016.54
Linda FredhD40 (1)diskvalifisert

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jens-Henrik SimonsenH 40 AK (4)1.06.27+16.2219.15

OL Toten-Troll

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emil Engh SagvoldN-åpen (28)12.56+-13.148.01
0Lars FlaskerudN-åpen (28)25.28+-0.4215.49
0Pål Solli KvikstadN-åpen (28)18.29+-7.4111.28
0Martine Engh SagvoldN-åpen (28)14.51+-11.199.13
0Lars FjørkenstadN-åpen (28)17.02+-9.0810.34
0Elise FjørkenstadN-åpen (28)20.56+-5.1413.00
1Marius StaffH 17-B (9)40.4111.47
1Jakob MoH 17-20 (1)1.15.3712.17
1Amund FlaskerudH 11-12 (5)26.1012.20
2Håvard GjestvangH 17-B (9)49.48+9.0714.26
2Johannes Bjørke SollienH 13-14 (6)1.02.14+15.2518.02
4Ole Solli KvikstadH 11-12 (5)59.43+33.3328.10
8Markus KvammeH 17-B (9)1.34.45+54.0427.27
Sigurd KvammeH 15-16 (3)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Belinda Jørandli RudsengenD 21- (3)1.28.54+10.5514.27

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hans A. TingvoldH70 (13)1.08.39+26.5319.53

Raumar Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ivar Røise SaxhaugN-åpen (28)14.34+-11.369.02
0Maria Kittelsen FlesvikN-åpen (28)14.45+-11.259.09
1Emil Bjørnstad StrandH 21 AK (1)1.08.2013.46
3Arne SaxhaugH40 (6)1.13.57+6.1312.01
3Tor StrandH60 (13)55.58+2.1711.17
3Lars SaxhaugH70 (13)49.29+7.4314.20
3Berit SaxhaugD70 (4)54.16+3.1622.36
4Heidi GabrielsenD 40 AK (4)1.22.32+23.4623.55
6Tom EidsetherH60 (13)1.03.30+9.4912.48
7Odd GundersenH60 (13)1.08.07+14.2613.43
8Per AasH60 (13)1.09.20+15.3913.58
11Jan Tore GundersenH60 (13)1.18.41+25.0015.51
Tina BjørnstadD 17-C (6)diskvalifisert

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Helge RevhaugH70 (13)1.02.37+20.5118.08
Tormod DahlenH70 (13)diskvalifisert
Elin DahlenD70 (4)diskvalifisert

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Torgrim Hasle HaslestadH -10 (2)1.22.1638.48
1Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16B (1)1.35.0827.34
2Erik HaugenH 40 AK (4)57.23+7.1816.37
3Thomas KalgraffH 13-14 (6)1.05.47+18.5819.04
4Knut WikstrømH70 (13)52.29+10.4315.12
4Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (6)1.16.36+29.4722.12
Mats KalgraffH -10 (2)ikke startet
Marie KalgraffN-åpen (28)ikke startet
Kristin Hasle HaslestadD 40 AK (4)ikke startet

Rond OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tea ForbergD70 (4)52.04+1.0421.41
2Kjersti Hagberg SolumD 40 AK (4)1.04.27+5.4118.40
3Amund Hagberg SolumH 11-12 (5)37.31+11.2117.41
5Jan Vegard RudsengenH 17-B (9)1.04.11+23.3018.36
5Kai SolumH50 (5)2.01.44+1.02.3122.25
5Toril KorsvikD50 (5)1.23.01+32.3818.54

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odbjørg NordengD70 (4)51.0021.15
1Tormod PrestrudH70 (13)41.4612.06
3Marit TyldumD60 (4)59.34+14.5917.15
6Jon TyldumH70 (13)56.22+14.3616.20
John Birger SkansenH70 (13)brutt

Snertingdal IF Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johanne Tomter LøkkebøN-åpen (28)24.22+-1.4815.08
0Mina HolmenN-åpen (28)26.40+0.3016.33
0Thea Alund HoleN-åpen (28)26.1016.15
0Milla Ulvesveen RolandN-åpen (28)21.03+-5.0713.04
1Unn Mette KlopbakkenD50 (5)50.2311.28
1Anita StensethD 40 AK (4)58.4617.02
2Ida Marie BratlienD 13-16N (2)47.05+17.1122.38
2Vilde HenriksveenD 11-12 (7)43.19+11.4020.25
2Hilde BrobakkenD 17-C (6)54.46+8.4718.15
3Marius HolmenH 17-B (9)51.05+10.2414.48
3Mona BratlienD 17-C (6)1.07.58+21.5922.39
4Tor WallinH 17-B (9)1.01.16+20.3517.45
4Ruth BratlienD 11-12 (7)45.24+13.4521.24
5Helene KokslienD 11-12 (7)58.25+26.4627.33
5Mathias Engen BodayH 13-14 (6)1.21.18+34.2923.33
6Erik WallinH 13-14 (6)1.39.35+52.4628.51
7Jan-Erik BodayH 17-B (9)1.31.33+50.5226.32
Therese HolmenD 11-12 (7)diskvalifisert
Hanne HolmenD 17-C (6)diskvalifisert
Erik HasliH 40 AK (4)diskvalifisert

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Peder Melgalvis BilstadN-åpen (28)20.03+-6.0712.27
0Maren Bleken RudN-åpen (28)20.38+-5.3212.48
0Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (28)20.08+-6.0212.30
1Kenneth BilstadH 21- (3)1.13.169.04
1Mina Bleken RudD 11-12 (7)31.3914.55
1Pål StenbergH40 (6)1.07.4411.00
1Stein SandakerH 17-C (4)43.3114.30
2Tone Bleken RudD 21- (3)1.21.00+3.0113.10
2Olav HøiåsH70 (13)48.10+6.2413.57
3Stein Arne NegårdH50 (5)1.08.40+9.2712.38
5Knut SkjesetH70 (13)52.33+10.4715.13
Henrik Bleken RudH 21- (3)brutt
Anders SkjesetH 21- (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor