Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

D40

5 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D50

4 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.2311.28
2Hege SolerødGjø-Vard OL53.58+3.3512.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.02.52+12.2914.19
4Eirin LodgaardByåsen IL1.07.42+17.1915.25
5Toril KorsvikRond OL1.23.01+32.3818.54
Hege HeibergHadeland OLikke startet

D60

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL44.3512.55
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK55.23+10.4816.03
3Marit TyldumRudsbygd IL59.34+14.5917.15
4Aud Mona RøsteHadeland OL1.28.52+44.1725.45

D70

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odbjørg NordengRudsbygd IL51.0021.15
2Tea ForbergRond OL52.04+1.0421.41
3Berit SaxhaugRaumar Orientering54.16+3.1622.36
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Liv FeiringHamar OKbrutt

H40

6 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål StenbergVang OL1.07.4411.00
2Sigmund HansenGjø-Vard OL1.12.06+4.2211.43
3Arne SaxhaugRaumar Orientering1.13.57+6.1312.01
4Even ErlienGjø-Vard OL1.18.52+11.0812.49
5Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.24.28+16.4413.44
6Thomas JørgensenLillehammer OK1.28.41+20.5714.25

H50

5 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun StrandlieGjø-Vard OL59.1310.54
2Einar TesloHadeland OL1.07.41+8.2812.27
3Stein Arne NegårdVang OL1.08.40+9.2712.38
4Erik SlettumGjø-Vard OL1.28.43+29.3016.20
5Kai SolumRond OL2.01.44+1.02.3122.25
Svein ThorsbergGrue ILikke startet

H60

4 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HjorthHamar OK53.4110.49
2Øyvind SørlieHadeland OL55.45+2.0411.14
3Tor StrandRaumar Orientering55.58+2.1711.17
4Terje GudbrandsenHamar OK56.35+2.5411.24
5Arnfinn PedersenGjø-Vard OL57.53+4.1211.40
6Tom EidsetherRaumar Orientering1.03.30+9.4912.48
7Odd GundersenRaumar Orientering1.08.07+14.2613.43
8Per AasRaumar Orientering1.09.20+15.3913.58
9John HofossHadeland OL1.09.38+15.5714.02
10Morten SkoglundByåsen IL1.17.47+24.0615.40
11Jan Tore GundersenRaumar Orientering1.18.41+25.0015.51
12Roy GjerdingOK Moss1.23.51+30.1016.54
13Johan SwärdHadeland OL1.32.40+38.5918.40

H70

3 450 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod PrestrudRudsbygd IL41.4612.06
2Olav HøiåsVang OL48.10+6.2413.57
3Lars SaxhaugRaumar Orientering49.29+7.4314.20
4Knut WikstrømRingsaker OK52.29+10.4315.12
5Knut SkjesetVang OL52.33+10.4715.13
6Jon TyldumRudsbygd IL56.22+14.3616.20
7Terje MalmHamar OK56.52+15.0616.28
8Helge RevhaugRingerike OL1.02.37+20.5118.08
9Trond FeiringHamar OK1.06.35+24.4919.17
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.08.39+26.5319.53
11Reidar SlokvikNotodden OL1.15.10+33.2421.47
12Jon Vegard LundeLillehammer OK1.25.31+43.4524.47
Tormod DahlenRingerike OLdiskvalifisert
John Birger SkansenRudsbygd ILbrutt

H80

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver RognstadHadeland OL1.08.2428.30
2Arne StrandlieGjø-Vard OL1.10.28+2.0429.21

N-åpen

1 610 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid JørgensenLillehammer OK20.54+-5.1612.58
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering24.22+-1.4815.08
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL22.36+-3.3414.02
0Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll12.56+-13.148.01
0Sondre BekkelundGjø-Vard OL28.50+2.4017.54
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering26.40+0.3016.33
0Signe NygårdGjø-Vard OL17.30+-8.4010.52
0Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering26.1016.15
0Lars GjerdingenHadeland OL24.12+-1.5815.01
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll25.28+-0.4215.49
0Johannes HøieGjø-Vard OL21.35+-4.3513.24
0Henrik JørgensenLillehammer OK17.05+-9.0510.36
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll18.29+-7.4111.28
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL22.23+-3.4713.54
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll14.51+-11.199.13
0Peder Melgalvis BilstadVang OL20.03+-6.0712.27
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL16.58+-9.1210.32
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL25.38+-0.3215.55
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering21.03+-5.0713.04
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL22.11+-3.5913.46
0Maren Bleken RudVang OL20.38+-5.3212.48
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL20.08+-6.0212.30
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL13.33+-12.378.24
0Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering14.34+-11.369.02
0Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orientering14.45+-11.259.09
0Signe HøieGjø-Vard OL18.41+-7.2911.36
0Lars FjørkenstadOL Toten-Troll17.02+-9.0810.34
0Elise FjørkenstadOL Toten-Troll20.56+-5.1413.00
Erik von Nessen PrytzGjø-Vard OLikke startet
Marie KalgraffRingsaker OKikke startet

D 11-12

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL31.3914.55
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering43.19+11.4020.25
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL43.33+11.5420.32
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering45.24+13.4521.24
5Helene KokslienSnertingdal IF Orientering58.25+26.4627.33
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL43.4712.41
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL52.08+8.2115.06
3Serine JørgensenLillehammer OK53.12+9.2515.25
Marie FinkenhavnNittedal OLikke startet

D 13-16N

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL29.5414.22
2Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering47.05+17.1122.38

D 15-16

4 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid RognstadHadeland OL1.04.4114.44
2Berthe TesloHadeland OL1.06.52+2.1115.13
3Caroline EideGjø-Vard OL2.09.46+1.05.0529.33

D 15-16B

3 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.35.0827.34

D 17-B

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL54.1815.44
2Maren SogstadGjø-Vard OL1.09.56+15.3820.16

D 17-C

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti AndresenHadeland OL45.5915.19
2Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering54.46+8.4718.15
3Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1.07.58+21.5922.39
4Solfrid HøieGjø-Vard OL1.25.08+39.0928.22
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-20

5 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL1.04.0111.47
2Charlotte EideGjø-Vard OL1.43.14+39.1319.00
3Ingeborg RognstadHadeland OL1.45.58+41.5719.30

D 21-

6 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida HjorthGjø-Vard OL1.17.5912.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tone Bleken RudVang OL1.21.00+3.0113.10
3Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.28.54+10.5514.27

H -10

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK1.22.1638.48
0Nikolai TesloHadeland OL1.20.53+-1.2338.09
Mats KalgraffRingsaker OKikke startet

H 11-12

2 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll26.1012.20
2Josef ØhmanGjø-Vard OL34.32+8.2216.17
3Amund Hagberg SolumRond OL37.31+11.2117.41
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll59.43+33.3328.10
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Randar HolmøyHadeland OL46.4913.34
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.02.14+15.2518.02
3Thomas KalgraffRingsaker OK1.05.47+18.5819.04
4Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.16.36+29.4722.12
5Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1.21.18+34.2923.33
6Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.39.35+52.4628.51
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

H 15-16

4 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats LindaasElverum OK53.5210.51
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL55.00+1.0811.05
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

H 17-B

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius StaffOL Toten-Troll40.4111.47
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll49.48+9.0714.26
3Marius HolmenSnertingdal IF Orientering51.05+10.2414.48
4Tor WallinSnertingdal IF Orientering1.01.16+20.3517.45
5Jan Vegard RudsengenRond OL1.04.11+23.3018.36
6Jesse JentzenHadeland OL1.20.17+39.3623.16
7Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.31.33+50.5226.32
8Markus KvammeOL Toten-Troll1.34.45+54.0427.27
9Marius BekkelundGjø-Vard OL1.56.19+1.15.3833.42
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet

H 17-C

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein SandakerVang OL43.3114.30
2Anders NygårdGjø-Vard OL54.53+11.2218.17
3Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL58.33+15.0219.31
4Richard NormanGjø-Vard OL1.15.06+31.3525.02

H 17-20

6 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob MoOL Toten-Troll1.15.3712.17

H 21-

8 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL1.13.169.04
2Elias ØhmanGjø-Vard OL1.25.08+11.5210.32
3Morten TangenOK Moss1.33.12+19.5611.32
Henrik Bleken RudVang OLbrutt
Anders SkjesetVang OLikke startet

H 21 AK

4 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.08.2013.46

D 21 AK

4 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa JørandliNOBIL1.11.5616.23
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.18.42+6.4617.55

H 40 AK

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve RognstadHadeland OL50.0514.31
2Erik HaugenRingsaker OK57.23+7.1816.37
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.06.27+16.2219.15
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 40 AK

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita StensethSnertingdal IF Orientering58.4617.02
2Kjersti Hagberg SolumRond OL1.04.27+5.4118.40
3Gunn Elin RudiHadeland OL1.21.37+22.5123.39
4Heidi GabrielsenRaumar Orientering1.22.32+23.4623.55
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor