Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 6
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 7 desember 2016

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Dag Steinar RagvinLang A (20)53.00+1.32

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tobias KristensenLang A (20)51.28
3Jørn SundbyLang A (20)52.33+1.05
3Per Henrik ZagarKort A (19)44.13+1.05
6Erik ZagarC-løype (8)42.22+18.30
7Pernille ZagarC-løype (8)42.25+18.33
8Tom KristensenLang A (20)1.00.45+9.17
8Per Olav GulbrandsenC-løype (8)42.47+18.55

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jørn MyrlandKort A (19)43.33+0.25
9Sveinung RekaaKort A (19)53.00+9.52
10Harald KvisliLang A (20)1.01.21+9.53
12Hugo ChristensenKort A (19)1.01.49+18.41
Petter LøeKort A (19)diskvalifisert

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Per-Gunnar MustadLang A (20)57.13+5.45
7Helge GisholtLang A (20)1.00.31+9.03

Porsgrunn OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Halvard KornmoKort A (19)43.08
5Thore KornmoLang A (20)57.04+5.36
5Hilde VassendKort A (19)46.12+3.04
7Atle RemmeKort A (19)48.45+5.37
8Elise AusenKort A (19)52.34+9.26
9Alexander Repstad StoremyrLang A (20)1.00.53+9.25
10Anders L. RosenvoldKort A (19)54.41+11.33
11Emilie WestinLang A (20)1.01.29+10.01
11Hilde Kristine RosenvoldKort A (19)55.47+12.39
12Dag AusenLang A (20)1.03.23+11.55
13Jan GatevoldLang A (20)1.04.19+12.51
15Hans Christian MeenLang A (20)1.08.26+16.58
16Hanne VassendLang A (20)1.08.29+17.01
17Kjell WestinLang A (20)1.09.48+18.20
18Rasmus MathisenLang A (20)1.10.28+19.00
19Anna MeenLang A (20)1.10.31+19.03
Une HoltermannKort A (19)aktiv
Lenka WestinKort A (19)aktiv
Magne Wiig MathisenKort A (19)diskvalifisert
Tobias MathisenKort A (19)diskvalifisert
Eli Marie WiigKort A (19)diskvalifisert

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hallvard Arntzen FossLang A (20)52.19+0.51

Skien OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gry AakreC-løype (8)23.52
2Gaute NysæterC-løype (8)29.39+5.47
3Ella Honningdal NilsenC-løype (8)29.42+5.50
4Bjørn Richard KirsteKort A (19)46.08+3.00
4Vilde Aakre LeistadC-løype (8)30.09+6.17
5Tom SagaKort A (19)46.12+3.04
5Gisle NysæterC-løype (8)30.19+6.27
13Eli SæterdalKort A (19)1.11.20+28.12
14Frode NysæterLang A (20)1.04.27+12.59
Harald HoviLang A (20)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor