Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 januar 2017

Klasser: Visa alla | JK | JM | JL | GK | GM | GL | GN | JN

Damer - kort løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten CarlsenÅlgård Orientering28.0214.01
2Helga AaslidEgersund OK33.56+5.5416.58
3Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb35.35+7.3317.47
4Aase SveinsvollNOTEAM44.32+16.3022.16
5Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.41+38.3933.20

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenCegal BIL34.4711.35
2Barbro SandalGanddal IL36.03+1.1612.01
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK36.38+1.5112.12
4Keth BerggrafStatoil BIL39.08+4.2113.02
5Anna TaksdalGanddal IL39.24+4.3713.08
6Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)40.43+5.5613.34
7Mariann SveinsvollGanddal IL40.59+6.1213.39
8Gun Irene MonsenEgersund OK44.03+9.1614.41
9Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb46.31+11.4415.30
10Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46.58+12.1115.39
11Inger Skretting OpstadEgersund OK54.29+19.4218.09
12Helga KlausenKlepp Kommune BIL57.03+22.1619.01
13Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.30+22.4319.10
14Elin NorveelGanddal IL1.03.50+29.0321.16
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.10.46+35.5923.35

Damer - lang løype

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46.298.18
2Trine BolstadGanddal IL59.09+12.4010.33
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.03.06+16.3711.16
4Ida MonsenEgersund OK1.06.25+19.5611.51
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.12.42+26.1312.58
6Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.14.59+28.3013.23
0May MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - kort løype

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode Halvor LundÅlgård Orientering26.5013.25
2Peter FrafjordStatoil BIL40.06+13.1620.03

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb28.069.22
2Lars PrimstadKlepp Kommune BIL31.14+3.0810.24
3Frank HansenEgersund OK31.50+3.4410.36
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.00+3.5410.40
5Jonas Lye ScheieFrøyland ski fritid32.14+4.0810.44
6Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)32.16+4.1010.45
7Øivind BerggrafStatoil BIL32.21+4.1510.47
8Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb33.27+5.2111.09
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb33.39+5.3311.13
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb34.05+5.5911.21
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb34.10+6.0411.23
12Terje StokkelandÅlgård Orientering34.23+6.1711.27
13Harry BreilandÅlgård Orientering35.11+7.0511.43
14Jonas Årvik SandalGanddal IL35.29+7.2311.49
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL35.50+7.4411.56
16Anders NorabergNOTEAM35.51+7.4511.57
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb35.55+7.4911.58
18Øivind HansenGanddal IL36.03+7.5712.01
19Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb36.54+8.4812.18
20Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37.01+8.5512.20
21Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb37.06+9.0012.22
21Knut SkjævelandGanddal IL37.06+9.0012.22
23Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb39.30+11.2413.10
24Bjarne GimreGanddal IL39.54+11.4813.18
25Arne NygaardNOTEAM40.26+12.2013.28
26Jan Inge LundeGanddal IL40.47+12.4113.35
27Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42.29+14.2314.09
28Andreas Nybak UrdalGanddal IL42.39+14.3314.13
29Terje HellandNOTEAM44.16+16.1014.45
30Erlend BremnesGanddal IL48.42+20.3616.14
31Aksel DommersnesGanddal IL48.52+20.4616.17
32Jan ArendalStatoil BIL51.22+23.1617.07
33Hans KlausenKlepp Kommune BIL51.48+23.4217.16
34Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51.49+23.4317.16
35Roger Endre NysethNOTEAM53.23+25.1717.47
36Arnstein SkrettingEgersund OK59.54+31.4819.58
37Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.05.12+37.0621.44
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILdiskvalifisert
0Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - lang løype

5 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)38.576.57
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb44.35+5.387.57
3Joar EilevstjønnGanddal IL45.05+6.088.03
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.31+7.348.18
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb46.37+7.408.19
6Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)47.44+8.478.31
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb47.49+8.528.32
8Andreas BreilandÅlgård Orientering51.41+12.449.13
9Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb52.05+13.089.18
10Inge LølandNOTEAM52.06+13.099.18
11Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb55.28+16.319.54
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)56.53+17.5610.09
13Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski fritid57.55+18.5810.20
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.04+19.0710.22
15Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering58.18+19.2110.24
16Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb58.50+19.5310.30
17Tor BrekkenGanddal IL1.01.51+22.5411.02
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.11.39+32.4212.47
19Ivar KnutsenStatoil BIL1.14.38+35.4113.19
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Rune LodeÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Tor Sverre SkåraEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - Ny

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)30.5019.16
2Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)31.23+0.3319.36
3Tallak LangmyrGanddal IL53.15+22.2533.16

Damer - Ny

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)31.1619.32
2Therese Alisa LundÅlgård Orientering37.35+6.1923.29
3Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering39.32+8.1624.42
4Maria LangmyrGanddal IL53.20+22.0433.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor