Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Sælandsskogen Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Sælandsskogen Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 8 mars 2017

Damer - mellomlang løype

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe StoklandGanddal IL42.0514.52
2Anne Marie GauselGanddal IL43.19+1.1415.18
3Kristin SkadsemGanddal IL45.10+3.0515.57
4Inger Skretting OpstadEgersund OK1.09.31+27.2624.33

Damer - lang løype

3 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.3410.22
2Vibeke LamarkGanddal IL39.56+2.2211.01
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL44.18+6.4412.14
4Trine BolstadGanddal IL47.14+9.4013.02
0Janne Tjørhom AasheimGanddal ILdiskvalifisert
0Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

2 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30.0710.38
2Per Ingar HadlandGanddal IL36.25+6.1812.52
3Raymond B Pettersenålgård orientering40.26+10.1914.17
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb41.49+11.4214.46
5Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb44.06+13.5915.34
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44.13+14.0615.37
7Bjarne GimreGanddal IL45.49+15.4216.11
8Jan Inge LundeGanddal IL48.43+18.3617.12
9Ole AuklendNOTEAM49.13+19.0617.23
10Terje Stokkelandålgård orientering50.46+20.3917.56

Herrer - lang løype

3 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb32.539.05
2Per Olav HaarrGanddal IL33.24+0.319.13
3Paul Terje HaarrGanddal IL33.38+0.459.17
4Inge LølandNOTEAM37.10+4.1710.16
5Svein-Erik KvameGanddal IL38.47+5.5410.42
6Trond LamarkGanddal IL38.49+5.5610.43
7Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)44.33+11.4012.18
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb51.14+18.2114.09
9Ove OalandGanddal IL54.51+21.5815.09
0Andreas BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Herrer - XLang

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering41.0111.43
2Odd FuglestadÅlgård Orientering46.33+5.3213.18
3Arild AasheimGanddal IL48.28+7.2713.50
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering58.58+17.5716.50
5Tallak LangmyrGanddal IL1.01.16+20.1517.30
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.44+20.4317.38
0Per Ivar StoklandGanddal ILdiskvalifisert
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer- XLang

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)54.4315.38
0Aud Hognestad TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor