Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / Oppland / Ringsaker OK
Dato: lørdag 26 august 2017

N-åpen

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sivert DåsnesVang OL32.5316.16
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK22.5611.21
Markus FinsandLillehammer OK31.0115.21
Marie KalgraffRingsaker OK39.0319.19
Mats KalgraffRingsaker OK37.4418.40
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK25.1912.31
Peder MoOL Toten-Troll29.5914.50
Isak SkappelLillehammer OK1.13.1236.14
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL59.3729.30
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

D -10

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30.0515.25
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet

D 11-12

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Ovidia RanestadHamar OK27.0013.50
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL29.15+2.1515.00

D 13-14

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK30.419.42
2Martine SkjelsvikLillehammer OK39.18+8.3712.26
3Astrid RognstadHadeland OL42.57+12.1613.35
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.00.33+29.5219.09
5Emma DåsnesVang OL1.03.39+32.5820.08
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK43.3215.32
2Anne FrøislandVang OL43.54+0.2215.40
3Sunniva Alm-KristiansenVang OL45.22+1.5016.12

D 15-16

4 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg RognstadHadeland OL1.02.2313.46
Kamilla LomeHamar OKdiskvalifisert
Caroline EideGjø-Vard OLikke startet

D 17-A kort

3 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisbeth GråvVang OL47.0413.33
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll48.40+1.3614.01
3Kjersti Hagberg SolumRond OL1.03.26+16.2218.16

D 17-C

3 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL51.0715.07
Berit DalheimLunderseter ILdiskvalifisert
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OLikke startet

D 17-18

5 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL1.04.4311.38
2Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.14.42+9.5913.26
3Ane Holm GrønengLillehammer OK1.15.45+11.0213.37
4Charlotte EideGjø-Vard OL1.43.07+38.2418.32

D 21-

7 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Jevne ArnesenIL Tyrving1.12.009.29
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.18.16+6.1610.18
Nina SmestadLøten o-lagdiskvalifisert
Lone MalmgrenGjø-Vard OLikke startet

D 35-

6 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Thekla TonjerElverum OK1.10.0711.22
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.14.01+3.5412.00
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.52.57+42.5018.20

D 40-

5 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK53.469.40
2Valborg MadslienLillehammer OK58.53+5.0710.35
3Yngvild MalmoVang OL1.06.29+12.4311.57

D 45-

5 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK1.01.4312.07
2Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.58+0.1512.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.07.32+5.4913.16
4Hilde GrønengLillehammer OK1.09.42+7.5913.41
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.12.30+10.4714.14

D 50-

4 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll54.2111.59
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange1.04.41+10.2014.16
3Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.19.24+25.0317.31
4Hege HeibergHadeland OL1.33.16+38.5520.35
Korsvik TorilRond OLdiskvalifisert

D 55-

3 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK39.5211.29
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll47.07+7.1513.34
3Inger Marie ØygardLøten o-lag56.11+16.1916.11

D 60-

3 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL43.3512.33
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange47.30+3.5513.41
3Lis DæhliLøten o-lag49.28+5.5314.15
4Gro SolnørdalRudsbygd IL52.18+8.4315.04

D 65-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK39.0012.20
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK41.12+2.1213.02
3Inger TiltnesIL Tyrving44.01+5.0113.55
4Marit TyldumRudsbygd IL57.14+18.1418.06

D 70-

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL47.5916.53
2Liv FeiringHamar OK1.00.06+12.0721.09

D 80-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK1.21.0128.31

H -10

1 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange23.5412.15
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering16.538.39
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering17.278.56
Emil Tonjer FingarsenElverum OK15.047.43
Amund Hagberg SolumRond OL20.3110.31

H 11-12

1 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18.109.18
2Ola DåsnesVang OL18.29+0.199.28
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll21.59+3.4911.16
4Thomas KalgraffRingsaker OK22.03+3.5311.18
5Eirik Olsen KirkevikHamar OK37.01+18.5118.58

H 11-12N

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL49.1426.11

H 13-14

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK30.579.47
2Mats LindaasElverum OK31.23+0.269.55
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK37.25+6.2811.50
4Vegard RanestadHamar OK38.11+7.1412.05
5Sindre Grøv SvensenLillehammer OK45.44+14.4714.28
6Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL46.58+16.0114.51
7Gaute LindaasElverum OK58.01+27.0418.21
8Jo Randar HolmøyHadeland OL1.03.38+32.4120.08
9Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL1.05.48+34.5120.49
Petter Olai HarkinnRingsaker OKikke startet

H 13-16C

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering48.0317.09
2Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering54.30+6.2719.27

H 15-16

5 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL48.118.39
2Jakob MoOL Toten-Troll50.51+2.409.08
3Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK1.03.40+15.2911.27
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.53.30+1.05.1920.24

H 17-A kort

5 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigmund HansenGjø-Vard OL55.5010.58
2Even HaugOL Vallset/Stange1.25.22+29.3216.46

H 17-18

6 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL54.078.17
2Jostein Svaland DaleVang OL55.52+1.458.33
3Elias ØhmanGjø-Vard OL56.46+2.398.41
4Simen BallangrudRaufoss IL Orientering57.14+3.078.45
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.05.00+10.539.57
6Eskil FrøislandVang OL1.05.52+11.4510.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Ole Johan BråtenVang OL1.27.53+33.4613.27
Sondre SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet
Sverre NarumVang OLikke startet

H 21-

10 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL1.22.197.59
2Marius WikstrømRingsaker OK1.26.46+4.278.24
3Yngve VoldenLøten o-lag1.30.36+8.178.47
4Audun StrandlieGjø-Vard OL1.32.09+9.508.56
5Jan Ola PedersenVang OL1.39.45+17.269.40
6Eirik RavnanIL Tyrving1.39.50+17.319.40
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Tommy OlsenHamar OKbrutt
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLikke startet

H 35-

7 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SkjesetVang OL1.16.2810.04
2Audun FingarsenElverum OK1.57.52+41.2415.31
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 40-

6 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind TonnaAsker Skiklubb58.018.53
2Bengt HansskeKils OK1.01.09+3.089.21
3Pål StenbergVang OL1.05.07+7.069.58
4Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.14.50+16.4911.27

H 45-

6 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL56.489.13
2Håkon DåsnesVang OL59.48+3.009.42
3Anders SollienOL Toten-Troll1.00.05+3.179.45
4Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.03.56+7.0810.22
5Øivind FrøislandVang OL1.06.07+9.1910.43
6Are StrandlieGjø-Vard OL1.10.15+13.2711.24
7Even ErlienGjø-Vard OL1.13.14+16.2611.53
8Håvard KvammeOL Toten-Troll1.15.13+18.2512.12
9Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.25.03+28.1513.48

H 50-

5 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kai SolumRond OL55.5910.04
2Svein GodagerLøten o-lag56.30+0.3110.09
3Henning WernøeHamar OK1.01.51+5.5211.07

H 55-

5 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag47.409.21
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL49.14+1.349.40
3Onno VerberneOL Toten-Troll50.34+2.549.56
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll54.04+6.2410.37
5Torbjørn HalsKongsberg OL59.13+11.3311.38
6Arne ArnesenHamar OK1.00.40+13.0011.55
7Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.01.09+13.2912.00
8Hans Ivar HattestadVingrom IL1.01.50+14.1012.08
9Øystein MelbyVang OL1.14.17+26.3714.35

H 60-

4 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag39.098.38
2Kjell Magne NordviGrue IL45.03+5.549.56
3Einar LienLøten o-lag46.38+7.2910.17
4Harald ØstbyeElverum OK49.09+10.0010.50
5Arnfinn PedersenGjø-Vard OL49.38+10.2910.57
6Torgeir VoldenLøten o-lag50.47+11.3811.12
7Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL58.12+19.0312.50
8Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.12.36+33.2716.01

H 65-

4 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn SchjerveLøten o-lag41.599.16
2Tor TrøanHadeland OL43.13+1.149.32
3Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL48.32+6.3310.42
4Paul Martin BergRudsbygd IL54.25+12.2612.00
5Arne TiltnesIL Tyrving59.33+17.3413.08
6Knut HaugOL Vallset/Stange1.02.00+20.0113.41
7Håkon BeitnesHamar OK1.20.12+38.1317.42
8Roar SætabergetLunderseter IL1.26.18+44.1919.03

H 70-

3 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL39.3911.25
2John Birger SkansenRudsbygd IL40.54+1.1511.47
3Trond FeiringHamar OK42.50+3.1112.20
4Hasse BergstrømIL Tyrving49.55+10.1614.23
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering50.14+10.3514.28
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving55.39+16.0016.02
7Kjell BratbergsengenLillehammer OK57.59+18.2016.42
Ludvig Bjerke-NarudHamar OKdiskvalifisert

H 75-

3 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL35.3811.16
2Jon TyldumRudsbygd IL40.15+4.3712.44
3Bjørn MyhrmoenRond OL51.25+15.4716.16
4Jon Vegard LundeLillehammer OK53.54+18.1617.03
5Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange56.14+20.3617.47

H 80-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag1.21.3628.43

H 85-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edgar MyrvoldHamar OK1.02.5422.08

Direkte A lang

6 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind BergetSarpsborg OL2.08.2419.39

Direkte A kort

3 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll31.349.05
2Ove Antvord HaugereidLøten o-lag36.08+4.3410.24
3Anderas HuberHamar OK39.23+7.4911.20
4Trygve RognstadHadeland OL46.15+14.4113.19
5Solveig StenbergVang OL56.22+24.4816.14
6Arvid BratlieLøten o-lag1.01.25+29.5117.41
Kåre Martin EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet
Martin SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet

Direkte B

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering43.1413.40
2Inger SvalandOL Vallset/Stange52.56+9.4216.45
Gro EllegaardVang OLikke startet

Direkte C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FinsandLillehammer OK45.5916.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor