Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet Mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-18 | D19 | H 19 | H 40 | H 50 | H 60 | H 70 | H 80 | Direkte B | Direkte a | H 15-16B | D 15-16B | D 17B | H 17B | H19 Kort

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL15.347.24
0Anna Emilie LonaWing OK19.03+3.299.04

D 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig25.3514.12
2Una KittilsenFreidig28.09+2.3415.38
3Maria Strømdal WikFreidig30.38+5.0317.01

D 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig33.3410.29
2Ane Malene KolstadFreidig37.09+3.3511.36
3Trude MarkhusVerdal OK39.26+5.5212.19
4Silje Marie NissenFreidig48.05+14.3115.01

D 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig23.3813.07
2Vilde Talgø-KristiansenFreidig28.22+4.4415.45

D 15-16

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg27.2415.13
2Vilde Lereim StorliFreidig37.11+9.4720.39
3Maren VikenByåsen IL49.08+21.4427.17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK55.39+28.1530.55

D 40-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL33.4110.31
2Kari Solem AuneByåsen IL34.15+0.3410.42
3Kari UlsethFreidig34.21+0.4010.44
4Tone AlmåsIL Leik37.29+3.4811.42
5Mai Iren AlmåsIL Leik59.30+25.4918.35
0Tina Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona J. MølnvikFreidig33.2310.25
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL40.29+7.0612.39

H -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristoffer LodgaardByåsen IL18.368.51

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.288.35
2Kasper LodgaardByåsen IL40.23+24.5522.26

H 13-14

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig28.208.51
2Vemund MølnvikFreidig29.31+1.119.13
3Vetle Grønvik EkraFreidig31.23+3.039.48
4Emil GrønliFreidig34.29+6.0910.46
5Erlend AuneByåsen IL36.38+8.1811.26
6Emil LeroyerFreidig37.13+8.5311.37
7Vegard Ulseth SylteFreidig37.49+9.2911.49
8August MaskeFreidig38.17+9.5711.57
9Petter Andreas LonaWing OK39.23+11.0312.18
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig40.26+12.0612.38
11Kristoffer LerliMelhus IL40.30+12.1012.39
12Espen KarlsenMelhus IL48.18+19.5815.05
13Ørjan SæterMelhus IL48.35+20.1515.10
14Eirik SkurdalMelhus IL50.31+22.1115.47
15Joakim Solberg QvenildMelhus IL51.30+23.1016.05
16Iver Dalsaune ThunFreidig54.13+25.5316.56
17Sigurd BraathenWing OK54.44+26.2417.06
18Alfred Gilje SanneFreidig56.20+28.0017.36
19Magne GuttvikWing OK59.05+30.4518.27
20Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.00.17+31.5718.50
21Andreas AagesenMelhus IL1.01.37+33.1719.15
22Erik Tofte jrMelhus IL1.01.41+33.2119.16
23Martin AuneMelhus IL1.01.48+33.2819.18

H 13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskild MyrvangMelhus IL1.18.2543.33

H 15-16

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig22.5612.44
2Simen Spets StorhovFreidig25.32+2.3614.11
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL25.44+2.4814.17
4Jonas GrønliFreidig26.04+3.0814.28
5Matias NissenFreidig26.06+3.1014.30
6Jo Even KolstadFreidig26.39+3.4314.48
7Lars SandstadFreidig26.58+4.0214.58
8Mikkel HoltFreidig29.40+6.4416.28
9Håkon HolstadFreidig32.04+9.0817.48
10Jonas VindalWing OK33.32+10.3618.37
11Johannes LangaasNidarøst OK34.41+11.4519.16
12Einar EideByåsen IL35.39+12.4319.48
0Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
0Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert
0Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert

H 17-18

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL35.018.20
2Are LodgaardByåsen IL35.25+0.248.25
3Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.02.17+27.1614.49

D 19

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig32.547.50
2Ingeborg EideByåsen IL34.54+2.008.18
3Hanne SandstadFreidig34.56+2.028.19
4Maren Jansson HaverstadNTNUI35.18+2.248.24
5Emma ArnesenByåsen IL37.00+4.068.48
6Åshild KolstadFreidig40.10+7.169.33
7Gro Sandstad EidsmoFreidig42.46+9.5210.10
8Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering44.31+11.3710.35
9Maria Ulseth SylteFreidig55.38+22.4413.14
10Dina ReitanFreidig1.08.01+35.0716.11
11Kristin JægerWing OK1.20.36+47.4219.11
0Line SølbergOL Trollelgdiskvalifisert

H 19

4 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK31.406.27
2Anders HaugskottOL Trollelg34.34+2.547.03
3Sindre JohannessenFreidig34.47+3.077.05
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg35.08+3.287.10
5Jan SchmidOL Trollelg35.49+4.097.18
6Anders EInumFreidig39.16+7.368.00
7Lars OwrenNTNUI41.52+10.128.32
8Mathias HermstadFreidig46.06+14.269.24
9Jens Even StorhovFreidig48.10+16.309.49
10Sondre LorentsenOK Silsand53.21+21.4110.53
0Mattis HoltFreidigdiskvalifisert

H40

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LonaWing OK38.379.11
2Jon HolstadFreidig41.52+3.159.58
3Jan HageIL Leik44.27+5.5010.35
4Hans Petter LodgaardByåsen IL1.02.31+23.5414.53

H 50

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune StræteWing OK27.166.29
2Frode HaugskottOL Trollelg28.11+0.556.42
3Lars Erik StrømsnesMalvik IL28.15+0.596.43
4Stein MarkhusVerdal OK33.33+6.177.59
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering34.31+7.158.13
6Øystein NytrøByåsen IL35.35+8.198.28
7Øystein WiggenByåsen IL36.27+9.118.40
8John LerliMelhus IL39.09+11.539.19

H 60

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL33.307.58
2Anders WaageFreidig40.36+7.069.40
3Morten SkoglundByåsen IL41.01+7.319.45

H 70

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg47.0611.12
2Rolf KarsetSteinkjer OK59.08+12.0214.04
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.00.31+13.2514.24
4Robert StrømWing OK1.32.15+45.0921.57
0Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

Direkte B

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari GutlvikWing OK47.4314.54
2Kristin SølbergIL Leik58.54+11.1118.24

Direkte A

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar KeiseråsIL Leik37.028.49
2Mette Ressel NohteFreidig45.40+8.3810.52
3Trond BenumByåsen IL1.00.45+23.4314.27

H 15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL57.1317.52

D 15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK48.5315.16

D 17B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK48.5815.18

H19 Kort

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adrian OpheimFreidig33.508.03
2Odd-Ivan LorentsenOK Silsand43.43+9.5310.24
3Alex PedersenOL Trollelg53.03+19.1312.37
4Frank SandbergBjugn IL59.03+25.1314.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor