Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.2610.13
2Anna Emilie LonaWing OK29.0214.31

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig22.5510.54
2Una KittilsenFreidig23.25+0.3011.09
3Maria Strømdal WikFreidig24.25+1.3011.37

D 13-14

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig21.529.56
2Ane Malene KolstadFreidig24.57+3.0511.20
3Trude MarkhusVerdal OK29.06+7.1413.13
4Silje Marie NissenFreidig49.56+28.0422.41

D 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Talgø-KristiansenFreidig40.2719.15
2Anna Aurora NolteFreidig41.22+0.5519.41

D 15-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg19.568.40
2Vilde Lereim StorliFreidig22.36+2.409.49
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK30.48+10.5213.23
4Maren VikenByåsen IL36.33+16.3715.53

D 40-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL23.0910.03
2Kari UlsethFreidig23.17+0.0810.07
3Tone AlmåsIL Leik23.25+0.1610.10
4Kari Solem AuneByåsen IL25.09+2.0010.56
5Tina Strømdal WikFreidig28.50+5.4112.32
6Mai Iren AlmåsIL Leik31.57+8.4813.53
7Liv TennesWing OK34.14+11.0514.53

D 50-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig23.2310.10
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL27.01+3.3811.44
Mona J. MølnvikFreidigdiskvalifisert

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristoffer LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16.437.57
2Kasper LodgaardByåsen IL31.52+15.0915.10

H 13-14

2 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Grønvik EkraFreidig24.2811.07
2Petter Andreas LonaWing OK24.42+0.1411.13
3Vegard Ulseth SylteFreidig25.10+0.4211.26
4Emil LeroyerFreidig25.48+1.2011.43
5Vemund MølnvikFreidig26.14+1.4611.55
6Erlend AuneByåsen IL26.30+2.0212.02
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig27.21+2.5312.25
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig28.35+4.0712.59
9Magne GuttvikWing OK30.02+5.3413.39
10August MaskeFreidig30.41+6.1313.56
11Joakim Solberg QvenildMelhus IL31.14+6.4614.11
12Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL31.33+7.0514.20
13Eirik SkurdalMelhus IL32.18+7.5014.40
14Alfred Gilje SanneFreidig32.24+7.5614.43
14Kristoffer LerliMelhus IL32.24+7.5614.43
16Ørjan SæterMelhus IL34.10+9.4215.31
17Sigurd BraathenWing OK35.48+11.2016.16
18Erik Tofte jrMelhus IL36.35+12.0716.37
19Emil GrønliFreidig36.53+12.2516.45
20Iver Dalsaune ThunFreidig57.06+32.3825.57
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskild MyrvangMelhus IL54.2825.56
Knut HageMelhus ILbrutt

H 15-16

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig15.236.41
2Vegard KittilsenFreidig16.27+1.047.09
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.29+1.067.10
4Lars SandstadFreidig17.36+2.137.39
5Jonas GrønliFreidig18.16+2.537.56
6Jo Even KolstadFreidig18.42+3.198.07
7Matias NissenFreidig18.44+3.218.08
8Mikkel HoltFreidig20.07+4.448.44
9Håkon HolstadFreidig21.13+5.509.13
10Einar EideByåsen IL23.22+7.5910.09
11Erling Eide HustvedtWing OK24.50+9.2710.47
12Håkon SæternesByåsen IL25.16+9.5310.59
13Johannes LangaasNidarøst OK27.53+12.3012.07
Jonas VindalWing OKdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert

H 17-18

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.108.20
2Are LodgaardByåsen IL20.00+0.508.41
3Martin Grøntvedt PedersenWing OK29.55+10.4513.00

D 19

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL16.207.06
2Maren Jansson HaverstadNTNUI17.37+1.177.39
3Hanne SandstadFreidig17.51+1.317.45
4Åshild KolstadFreidig18.47+2.278.10
5Line SølbergOL Trollelg19.01+2.418.16
6Emma ArnesenByåsen IL19.09+2.498.19
7Gro Sandstad EidsmoFreidig19.19+2.598.23
8Malin SandstadFreidig19.44+3.248.34
9Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21.17+4.579.15
10Maria Ulseth SylteFreidig23.31+7.1110.13
11Dina ReitanFreidig25.04+8.4410.53

H 19

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.325.38
2Sindre JohannessenFreidig14.40+1.086.06
3Anders HaugskottOL Trollelg15.31+1.596.27
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg15.36+2.046.30
5Jan SchmidOL Trollelg15.37+2.056.30
6Jens Even StorhovFreidig16.45+3.136.58
7Mathias HermstadFreidig16.51+3.197.01
8Mattis HoltFreidig17.12+3.407.10
9Lars OwrenNTNUI18.40+5.087.46
10Sondre LorentsenOK Silsand20.09+6.378.23
11Frank SandbergBjugn IL21.18+7.468.52
12Alex PedersenOL Trollelg21.51+8.199.06
13Odd-Ivan LorentsenOK Silsand22.04+8.329.11
14Adrian OpheimFreidig22.28+8.569.21
Kjetil MølnvikFreidigdiskvalifisert

H40

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LonaWing OK18.558.13
2Jan HageIL Leik21.52+2.579.30
3Jon HolstadFreidig22.22+3.279.43
4Hans Petter LodgaardByåsen IL23.59+5.0410.25

H 50

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik StrømsnesMalvik IL19.298.28
2Frode HaugskottOL Trollelg19.30+0.018.28
3Rune StræteWing OK20.09+0.408.45
4Øystein WiggenByåsen IL21.57+2.289.32
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering22.39+3.109.50
6Stein MarkhusVerdal OK22.40+3.119.51
7John LerliMelhus IL24.46+5.1710.46
8Øystein NytrøByåsen IL24.58+5.2910.51

H 60

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten SkoglundByåsen IL27.4312.03
2Anders WaageFreidig28.14+0.3112.16
3Kjell MaroniByåsen IL29.46+2.0312.56

H 70

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK28.3412.25
2Anders LaugloOL Trollelg30.03+1.2913.03
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg33.13+4.3914.26
4Robert StrømWing OK37.53+9.1916.28
5Roar ForbordMalvik IL40.30+11.5617.36

Direkte B

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SølbergIL Leik36.4716.43
2Kari GutlvikWing OK36.53+0.0616.45

Direkte A

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette Ressel NohteFreidig24.3110.39
2Einar KeiseråsIL Leik25.53+1.2211.15

H 15-16B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL42.5019.28

D 15-16B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK30.2813.50

D 17B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK43.4419.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor