Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Asker Skiklubb 1H17-20 (45)1.42.55+0.08
1. Henrik Fredriksen Aas33.122+0.0533.122+0.05
2. Vegard Gulbrandsen31.374+0.461.04.491-1-0.05
3. Sander Arntzen38.063+1.471.42.552+1+0.08+0.08
3Asker Skiklubb 1D17-20 (32)1.42.44+5.16
1. Synne Strand30.453+0.2030.453+0.20
2. Lotte Jauhojärvi Markussen31.013+2.251.01.461-2-0.20
3. Tilla Farnes Hennum40.586+5.501.42.443+2+5.16+5.16
11Asker Skiklubb 2H17-20 (45)2.01.53+19.06
1. Trygve Myhr37.2519+4.1837.2519+4.18
2. Sondre Ytterbø36.5311+6.021.14.1813-6+9.29+5.11
3. Per Clemet Wisløff47.3521+11.162.01.5311-2+19.06+9.37
11Asker Skiklubb 2D17-20 (32)1.54.01+16.33
1. Nora Synnøve Woxholth32.5611+2.3132.5611+2.31
2. Anna Øfsthus Gravir36.1811+7.421.09.14110+7.28+4.57
3. Margrethe Wisløff44.4710+9.391.54.01110+16.33+9.05
27Asker Skiklubb 3H17-20 (45)2.19.20+36.33
1. Felix Finsrud37.0618+3.5937.0618+3.59
2. Sigurd Paulsen Vie50.4931+19.581.27.5523+5+23.06+19.07
3. Bjørnar Løvli51.2528+15.062.19.2027+4+36.33+13.27

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Bodø og Omegn IF Orientering 1H17-20 (45)2.29.19+46.32
1. Amund Bø Kongsbakk42.5228+9.4542.5228+9.45
2. Trygve Kongsbakk58.4534+27.541.41.3734+6+36.48+27.03
3. Espen Samuelsen Skiri47.4222+11.232.29.1932-2+46.32+9.44

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Byåsen IL 1D17-20 (32)brutt
1. Lene Berg Hanssenbruttbrutt
2. . .bruttbrutt
3. . .bruttbrutt

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
16Eiker OL 1D17-20 (32)2.13.40+36.12
1. Thea Dyrkorn35.5017+5.2535.5017+5.25
2. Christine Hoen45.3519+16.591.21.2516-1+19.39+14.14
3. Solveig Moen Letmolie52.1517+17.072.13.40160+36.12+16.33

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Fossum IF 1D17-20 (32)1.37.41+0.13
1. Pernille Katla30.342+0.0930.342+0.09
2. Ingrid G. Kvålsgard31.194+2.431.01.5320+0.07-0.02
3. Victoria Hæstad Bjørnstad35.482+0.401.37.4120+0.13+0.06
13Fossum IF 2D17-20 (32)1.56.46+19.18
1. Karen Hoel Jomaas33.3913+3.1433.3913+3.14
2. Åsne Naadland Holo33.015+4.251.06.406-7+4.54+1.40
3. Rikke Blakkestad Ingesen50.0615+14.581.56.4613+7+19.18+14.24
26Fossum IF 4H17-20 (45)2.19.19+36.32
1. Sondre Zahl Hagen40.2922+7.2240.2922+7.22
2. Erlend Børli50.3930+19.481.31.0827+5+26.19+18.57
3. Mikkel Katla48.1123+11.522.19.1926-1+36.32+10.13
28Fossum IF 3H17-20 (45)2.19.46+36.59
1. Sivert Sande Kverme42.5430+9.4742.5430+9.47
2. Vebjørn Blom-Hagen51.5832+21.071.34.5229-1+30.03+20.16
3. Eivind Berner Myhre44.5418+8.352.19.4628-1+36.59+6.56
Fossum IF 1H17-20 (45)diskvalifisert
1. Øyvind Hjermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Melsomdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erling Hjermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 2H17-20 (45)diskvalifisert
1. Martin Borge Heirdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Størmerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Peter Gisholtdiskvalifisertdiskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
24Fredrikstad SK 2H17-20 (45)2.15.36+32.49
1. Kristoffer B. Helminsen40.3423+7.2740.3423+7.27
2. Runar Saur Modahl44.1322+13.221.24.4722-1+19.58+12.31
3. Eirik Imrik50.4926+14.302.15.3624+2+32.49+12.51
Fredrikstad SK 1H17-20 (45)diskvalifisert
1. Sondre Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bendik Eliassendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Herman Ryen Martinsendiskvalifisertdiskvalifisert

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Freidig 1H17-20 (45)1.46.27+3.40
1. Mats Eidsmo34.078+1.0034.078+1.00
2. Oliwer Lundberg31.052+0.141.05.123-5+0.23-0.37
3. Håvard Sandstad Eidsmo41.1511+4.561.46.274+1+3.40+3.17
7Freidig 2H17-20 (45)1.50.18+7.31
1. Simen Spets Storhov34.2111+1.1434.2111+1.14
2. Vegard Kittilsen36.328+5.411.10.539-2+6.04+4.50
3. Oskar Spets Storhov39.256+3.061.50.187-2+7.31+1.27
9Freidig 1D17-20 (32)1.53.32+16.04
1. Vera Melkild35.4015+5.1535.4015+5.15
2. Vilde Lereim Storli38.1113+9.351.13.5114-1+12.05+6.50
3. Malin Sandstad39.414+4.331.53.329-5+16.04+3.59
17Freidig 3H17-20 (45)2.06.17+23.30
1. Lars Sandstad35.4114+2.3435.4114+2.34
2. Jo Even Kolstad45.4026+14.491.21.2119+5+16.32+13.58
3. Kristian Fredrik Lynum44.5619+8.372.06.1717-2+23.30+6.58
20Freidig 2D17-20 (32)2.23.00+45.32
1. Maria Ulseth Sylte35.5017+5.2535.5017+5.25
2. Tale Tannvik Skei45.0917+16.331.20.5915-2+19.13+13.48
3. Dina Reitan1.02.0120+26.532.23.0020+5+45.32+26.19
29Freidig 4H17-20 (45)2.21.36+38.49
1. Jonas Grønli38.4520+5.3838.4520+5.38
2. Håkon Holstad43.4221+12.511.22.27200+17.38+12.00
3. Mathias Hermstad59.0936+22.502.21.3629+9+38.49+21.11

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
39Ganddal IL 1H17-20 (45)3.08.19+1.25.32
1. Ole Kristian Taksdal49.0238+15.5549.0238+15.55
2. Markus Andreas Breivold1.19.1040+48.192.08.12380+1.03.23+47.28
3. Tobias Rødde1.00.0739+23.483.08.1939+1+1.25.32+22.09

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Gjø-Vard OL 1D17-20 (32)2.02.15+24.47
1. Kristine Kravdal32.166+1.5132.166+1.51
2. Agnethe Hasli34.528+6.161.07.088+2+5.22+3.31
3. Kristine Haanes Strandlie55.0719+19.592.02.1514+6+24.47+19.25

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Halden SK 1H17-20 (45)1.49.12+6.25
1. Elias Bäcklund Ekvall34.047+0.5734.047+0.57
2. Viktor Wassén34.356+3.441.08.396-1+3.50+2.53
3. Niels Christian Hellerud40.3310+4.141.49.1260+6.25+2.35
7Halden SK 1D17-20 (32)1.53.25+15.57
1. Hedda Raadal Bjørlo37.0619+6.4137.0619+6.41
2. Karoline Aune34.549+6.181.12.0013-6+10.14+3.33
3. Idun Kristine Felde Olaussen41.257+6.171.53.257-6+15.57+5.43

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
19Hedrum OL 1H17-20 (45)2.10.11+27.24
1. Viljan van Raaij42.5228+9.4542.5228+9.45
2. Henrik R Holt48.3328+17.421.31.25280+26.36+16.51
3. Sindre R Holt38.464+2.272.10.1119-9+27.24+0.48

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Heming Orientering 1H17-20 (45)1.49.05+6.18
1. Magnus Eide-Fredriksen37.0117+3.5437.0117+3.54
2. Bjørn Anders Flågen35.457+4.541.12.4610-7+7.57+4.03
3. Kasper Fosser36.1911.49.055-5+6.18-1.39
10Heming Orientering 1D17-20 (32)1.53.48+16.20
1. Maya Jones Arnesen32.318+2.0632.318+2.06
2. Hanna Eckhardt Andersen35.3410+6.581.08.059+1+6.19+4.13
3. Sofie Skyttersæter Iversen45.4311+10.351.53.4810+1+16.20+10.01
22Heming Orientering 2H17-20 (45)2.12.13+29.26
1. Kristian Østermann40.3824+7.3140.3824+7.31
2. August Syrdal Øen49.5029+18.591.30.2826+2+25.39+18.08
3. Henrik Reusch41.4512+5.262.12.1322-4+29.26+3.47
Heming Orientering 2D17-20 (32)brutt
1. Malene Jebsenbruttbrutt
2. Live Østvoldbruttbrutt
3. bruttbrutt

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8IL Tyrving 1D17-20 (32)1.53.27+15.59
1. Oda J Sikkeland30.25130.251
2. Synne Skjærstein39.1714+10.411.09.4212+11+7.56+7.56
3. Mina Jørgensen43.458+8.371.53.278-4+15.59+8.03
19IL Tyrving 2D17-20 (32)2.22.51+45.23
1. Solveig Eline Berg39.5921+9.3439.5921+9.34
2. Stella Holmboe49.0020+20.241.28.5922+1+27.13+17.39
3. Emma Meyer Larsson53.5218+18.442.22.5119-3+45.23+18.10
23IL Tyrving 1H17-20 (45)2.14.17+31.30
1. Styrk Hundseid Kamsvåg35.1313+2.0635.1313+2.06
2. Ådne Skjærstein40.5417+10.031.16.0714+1+11.18+9.12
3. Andreas Juell Larsen58.1034+21.512.14.1723+9+31.30+20.12

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Kongsberg OL 1D17-20 (32)1.47.19+9.51
1. Helene Eger32.5912+2.3432.5912+2.34
2. Åsne Haavengen30.212+1.451.03.204-8+1.34-1.00
3. Marlin Haavengen43.599+8.511.47.195+1+9.51+8.17
15Kongsberg OL 3D17-20 (32)2.12.41+35.13
1. Aurora Moholth32.247+1.5932.247+1.59
2. Andrea Vanebo50.1021+21.341.22.3417+10+20.48+18.49
3. Anne Willkommen Eiken50.0716+14.592.12.4115-2+35.13+14.25
Kongsberg OL 1H17-20 (45)diskvalifisert
1. Rolf Trygve Haugdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vetle Dragediskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 2D17-20 (32)diskvalifisert
1. Ingvild Langeggendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tale Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kjersti Tønnessen Bergstøldiskvalifisertdiskvalifisert

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Konnerud IL 1H17-20 (45)2.04.55+22.08
1. Joar Gjerdahl41.5926+8.5241.5926+8.52
2. Aslak Heimdal39.0213+8.111.21.0118-8+16.12+7.20
3. Jørgen Baklid43.5415+7.352.04.5514-4+22.08+5.56
21Konnerud IL 2D17-20 (32)2.27.31+50.03
1. Thea Land40.3022+10.0540.3022+10.05
2. Nora Småge Hilsen42.0815+13.321.22.3818-4+20.52+10.47
3. Amanda Skyttersæter Saugerud1.04.5321+29.452.27.3121+3+50.03+29.11
Konnerud IL 1D17-20 (32)diskvalifisert
1. Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Thea Sildnes Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Kristiansand OK 1H17-20 (45)1.44.12+1.25
1. Marius Pytten34.005+0.5334.005+0.53
2. Marius Aurebekk31.143+0.231.05.144-1+0.25-0.28
3. Sebastian Daland38.585+2.391.44.123-1+1.25+1.00
22Kristiansand OK 1D17-20 (32)2.35.37+58.09
1. Christiane Ruud Bøckman32.145+1.4932.145+1.49
2. Inga Vestøl Stødle57.0023+28.241.29.1423+18+27.28+25.39
3. Julie Felicia Christiansen1.06.2322+31.152.35.3722-1+58.09+30.41
33Kristiansand OK 2H17-20 (45)2.31.10+48.23
1. Kristian Pytten40.2521+7.1840.2521+7.18
2. Simon Beckmann Kristiansen59.0935+28.181.39.3431+10+34.45+27.27
3. David Runde51.3630+15.172.31.1033+2+48.23+13.38

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
24Larvik OK 1D17-20 (32)2.47.48+1.10.20
1. Andrine Harriet Fremstad35.4724+5.2235.4724+5.22
2. Ida Sofie Hjortland1.00.5325+32.171.36.40240+34.54+29.32
3. Elisabeth Hesselberg1.11.0824+36.002.47.48240+1.10.20+35.26

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
13Lillomarka OL 1H17-20 (45)2.02.38+19.51
1. Elias Skjolden Sørensen41.5825+8.5141.5825+8.51
2. Eirik Høst Fossgard40.3116+9.401.22.2921-4+17.40+8.49
3. Jens Johan Brekke40.099+3.502.02.3813-8+19.51+2.11

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
40Nidarøst OK 1H17-20 (45)4.09.19+2.26.32
1. Hanne Helmine Rogstad1.31.1940+58.121.31.1940+58.12
2. Stine Aune1.15.5639+45.052.47.15400+1.42.26+44.14
3. Johannes Langaas1.22.0440+45.454.09.19400+2.26.32+44.06

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
34Notodden OL 1H17-20 (45)2.34.27+51.40
1. Snorre Slokvik46.0033+12.5346.0033+12.53
2. Ewen Heurtaux58.4133+27.501.44.4135+2+39.52+26.59
3. Åsmund Slokvik49.4625+13.272.34.2734-1+51.40+11.48

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10NTNUI 1H17-20 (45)1.56.10+13.23
1. Tobias Kristensen34.4812+1.4134.4812+1.41
2. Øystein Fruseth Christiansen38.2512+7.341.13.1311-1+8.24+6.43
3. Olav Milian Schmitt Gran42.5714+6.381.56.1010-1+13.23+4.59

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 1H17-20 (45)1.42.47
1. Isak Jonsson34.1410+1.0734.1410+1.07
2. Lukas Liland30.5111.05.052-8+0.16-0.51
3. Eirik Langedal Breivik37.422+1.231.42.471-1-0.16
1Nydalens SK 1D17-20 (32)1.37.28
1. Emilie Westin33.4414+3.1933.4414+3.19
2. Oda Scheele28.3611.02.203-11+0.34-2.45
3. Ragne Wiklund35.0811.37.281-2-0.34
6Nydalens SK 2D17-20 (32)1.47.21+9.53
1. Marte Madslien Bakken32.4210+2.1732.4210+2.17
2. Ea Lunøe33.516+5.151.06.335-5+4.47+2.30
3. Yngvild Langedal Breivik40.485+5.401.47.216+1+9.53+5.06
9Nydalens SK 3H17-20 (45)1.50.24+7.37
1. Jostein Tandberg33.583+0.5133.583+0.51
2. Jørgen Wulfsberg36.4910+5.581.10.478+5+5.58+5.07
3. Kornelius Kriszat-Løvfald39.377+3.181.50.249+1+7.37+1.39
12Nydalens SK 2H17-20 (45)2.02.11+19.24
1. Halvor Tørnqvist Halden34.089+1.0134.089+1.01
2. Gjermund Tørnqvist Halden34.075+3.161.08.155-4+3.26+2.25
3. Lars Young Vik53.5632+17.372.02.1112+7+19.24+15.58
21Nydalens SK 4H17-20 (45)2.12.08+29.21
1. Ole Jakob Frankrig47.1234+14.0547.1234+14.05
2. Tobias Espedal43.0420+12.131.30.1625-9+25.27+11.22
3. Audun Bergan41.5213+5.332.12.0821-4+29.21+3.54

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4OK Moss 1D17-20 (32)1.46.01+8.33
1. Karoline Bjørnerød32.399+2.1432.399+2.14
2. Johanne Bratland Tjernshaugen34.017+5.251.06.406-3+4.54+2.40
3. Aurora Gjølsjø39.213+4.131.46.014-2+8.33+3.39

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
34OL Toten-Troll 1H17-20 (45)2.34.27+51.40
1. Jakob Mo42.5732+9.5042.5732+9.50
2. Sigurd Kvamme1.05.2436+34.331.48.2136+4+43.32+33.42
3. Simen Ballangrud46.0620+9.472.34.2734-2+51.40+8.08

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
30OL Tønsberg og omegn 1H17-20 (45)2.23.37+40.50
1. Morten Krona Haflan54.3836+21.3154.3836+21.31
2. Jakob Hjelseth45.0525+14.141.39.4333-3+34.54+13.23
3. Trym B Island43.5415+7.352.23.3730-3+40.50+5.56
36OL Tønsberg og omegn 2H17-20 (45)2.51.20+1.08.33
1. Oliver Østby42.4427+9.3742.4427+9.37
2. Vetle Mathisen1.10.1437+39.231.52.5837+10+48.09+38.32
3. Olav Aasmundtveit Hoff58.2235+22.032.51.2036-1+1.08.33+20.24

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12Porsgrunn OL 1D17-20 (32)1.54.49+17.21
1. Hanne Vassend31.334+1.0831.334+1.08
2. Elise Ausen36.3512+7.591.08.0810+6+6.22+5.14
3. Anna Meen46.4113+11.331.54.4912+2+17.21+10.59
16Porsgrunn OL 1H17-20 (45)2.05.10+22.23
1. Rasmus Mathisen36.3115+3.2436.3115+3.24
2. Håkon Kornmo40.1915+9.281.16.5016+1+12.01+8.37
3. Alexander Repstad Storemyr48.2024+12.012.05.10160+22.23+10.22

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
31Raumar Orientering 1H17-20 (45)2.26.23+43.36
1. Gaute Fosstveit48.0735+15.0048.0735+15.00
2. Anders Horvei46.4827+15.571.34.5530-5+30.06+15.06
3. Øistein Fagerli Næss51.2829+15.092.26.2331+1+43.36+13.30
Raumar Orientering 1D17-20 (32)diskvalifisert
1. Kristine Eide Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pernille Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hedda Skatvedtdiskvalifisertdiskvalifisert

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17Sandefjord OK 1D17-20 (32)2.15.14+37.46
1. Signe Bredholt Jørgensen35.4116+5.1635.4116+5.16
2. Maria Prestbøen52.5522+24.191.28.3621+5+26.50+21.34
3. Ella Arentz Hagen46.3812+11.302.15.1417-4+37.46+10.56
18Sandefjord OK 1H17-20 (45)2.07.51+25.04
1. Cornelius Bjørk33.583+0.5133.583+0.51
2. Jonas Eikås42.2918+11.381.16.2715+12+11.38+10.47
3. Hallvard Arntzen Foss51.2427+15.052.07.5118+3+25.04+13.26

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
20Sturla, IF 1H17-20 (45)2.11.55+29.08
1. Mathias Skourup Rognebakke42.5531+9.4842.5531+9.48
2. Ole Jørgen Bogen Arenth45.0224+14.111.27.5724-7+23.08+13.20
3. Johan Kristian Undeland43.5817+7.392.11.5520-4+29.08+6.00
23Sturla, IF 1D17-20 (32)2.55.08+1.17.40
1. Malene Instanes39.5620+9.3139.5620+9.31
2. Ine Instanes45.3118+16.551.25.2719-1+23.41+14.10
3. Silje Carlsen1.29.4123+54.332.55.0823+4+1.17.40+53.59
25Sturla, IF 2D17-20 (32)3.16.02+1.38.34
1. Iselin Sørensen56.2725+26.0256.2725+26.02
2. Ingeborg Kvarme53.5124+25.151.50.18250+48.32+22.30
3. Åshild Egeberg Vári1.25.4425+50.363.16.02250+1.38.34+50.02
37Sturla, IF 2H17-20 (45)3.06.13+1.23.26
1. Joachim Knudsen54.4337+21.3654.4337+21.36
2. Sander Solheim Ottesen44.5923+14.081.39.4232-5+34.53+13.17
3. Sigurd Smemo1.26.3137+50.123.06.1337+5+1.23.26+48.33

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
38Tynset IF 1H17-20 (45)2.57.41+1.14.54
1. Jørgen Schjølberg57.2939+24.2257.2939+24.22
2. Ane Ingeborg Kalbækken1.12.3538+41.442.10.04390+1.05.15+40.53
3. Gaute Kvittum Nytrøen47.3738+11.182.57.4138-1+1.14.54+9.39

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8Vang OL 1H17-20 (45)1.50.22+7.35
1. Njaal Ellegaard Melby34.005+0.5334.005+0.53
2. Even Lindaas36.369+5.451.10.367+2+5.47+4.54
3. Eskil Frøisland39.468+3.271.50.228+1+7.35+1.48

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
15Varegg Fleridrett 1H17-20 (45)2.05.00+22.13
1. Markus Kjærner-Semb33.07133.071
2. Stian Rykkje40.0814+9.171.13.1512+11+8.26+8.26
3. Kristian Rykkje51.4531+15.262.05.0015+3+22.13+13.47
25Varegg Fleridrett 2H17-20 (45)2.17.10+34.23
1. Magnus Gjerstad36.4716+3.4036.4716+3.40
2. Mathias Rosenlund42.5419+12.031.19.4117+1+14.52+11.12
3. Erik Bohne57.2933+21.102.17.1025+8+34.23+19.31

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
18Østmarka OK 2D17-20 (32)2.15.47+38.19
1. Alexandra Linløkken43.4523+13.2043.4523+13.20
2. Ingrid Marie Stubban Hygen44.2816+15.521.28.1320-3+26.27+13.07
3. Anna Cecilie Linløkken47.3414+12.262.15.4718-2+38.19+11.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor