Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

D17-20

34 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.37.28
2Fossum IF 11.37.41+0.13
3Asker Skiklubb 11.42.44+5.16
4OK Moss 11.46.01+8.33
5Kongsberg OL 11.47.19+9.51
6Nydalens SK 21.47.21+9.53
7Halden SK 11.53.25+15.57
8IL Tyrving 11.53.27+15.59
9Freidig 11.53.32+16.04
10Heming Orientering 11.53.48+16.20
11Asker Skiklubb 21.54.01+16.33
12Porsgrunn OL 11.54.49+17.21
13Fossum IF 21.56.46+19.18
14Gjø-Vard OL 12.02.15+24.47
15Kongsberg OL 32.12.41+35.13
16Eiker OL 12.13.40+36.12
17Sandefjord OK 12.15.14+37.46
18Østmarka OK 22.15.47+38.19
19IL Tyrving 22.22.51+45.23
20Freidig 22.23.00+45.32
21Konnerud IL 22.27.31+50.03
22Kristiansand OK 12.35.37+58.09
23Sturla, IF 12.55.08+1.17.40
24Larvik OK 12.47.48+1.10.20
25Sturla, IF 23.16.02+1.38.34
Eiker OL/Berger og Svelvik 2diskvalifisert
Gandal/Stavanger 1diskvalifisert
Kongsberg OL 2diskvalifisert
Kongsberg/Ringerike 4diskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
Østmarka OK / Stokke IL 1 1diskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
Byåsen IL 1brutt
Heming Orientering 2brutt

H17-20

45 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.42.47
2Asker Skiklubb 11.42.55+0.08
3Kristiansand OK 11.44.12+1.25
4Freidig 11.46.27+3.40
5Heming Orientering 11.49.05+6.18
6Halden SK 11.49.12+6.25
7Freidig 21.50.18+7.31
8Vang OL 11.50.22+7.35
9Nydalens SK 31.50.24+7.37
10NTNUI 11.56.10+13.23
11Asker Skiklubb 22.01.53+19.06
12Nydalens SK 22.02.11+19.24
13Lillomarka OL 12.02.38+19.51
14Konnerud IL 12.04.55+22.08
15Varegg Fleridrett 12.05.00+22.13
16Porsgrunn OL 12.05.10+22.23
17Freidig 32.06.17+23.30
18Sandefjord OK 12.07.51+25.04
19Hedrum OL 12.10.11+27.24
20Sturla, IF 12.11.55+29.08
21Nydalens SK 42.12.08+29.21
22Heming Orientering 22.12.13+29.26
23IL Tyrving 12.14.17+31.30
24Fredrikstad SK 22.15.36+32.49
25Varegg Fleridrett 22.17.10+34.23
26Fossum IF 42.19.19+36.32
27Asker Skiklubb 32.19.20+36.33
28Fossum IF 32.19.46+36.59
29Freidig 42.21.36+38.49
30OL Tønsberg og omegn 12.23.37+40.50
31Raumar Orientering 12.26.23+43.36
32Bodø og Omegn IF Orientering 12.29.19+46.32
33Kristiansand OK 22.31.10+48.23
34Notodden OL 12.34.27+51.40
34OL Toten-Troll 12.34.27+51.40
36OL Tønsberg og omegn 22.51.20+1.08.33
37Sturla, IF 23.06.13+1.23.26
38Tynset IF 12.57.41+1.14.54
39Ganddal IL 13.08.19+1.25.32
40Nidarøst OK 14.09.19+2.26.32
Fossum IF 1diskvalifisert
Fossum IF 2diskvalifisert
Fredrikstad SK 1diskvalifisert
Kongsberg OL 1diskvalifisert
OL Trollelg/Frol 1diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor