Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

H17-20, etappe 2

45 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Lukas LilandNydalens SK 130.51
2Oliwer LundbergFreidig 131.05+0.14
3Marius AurebekkKristiansand OK 131.14+0.23
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb 131.37+0.46
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK 234.07+3.16
6Viktor WassénHalden SK 134.35+3.44
7Bjørn Anders FlågenHeming Orientering 135.45+4.54
8Vegard KittilsenFreidig 236.32+5.41
9Even LindaasVang OL 136.36+5.45
10Jørgen WulfsbergNydalens SK 336.49+5.58
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb 236.53+6.02
12Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI 138.25+7.34
13Aslak HeimdalKonnerud IL 139.02+8.11
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett 140.08+9.17
15Håkon KornmoPorsgrunn OL 140.19+9.28
16Eirik Høst FossgardLillomarka OL 140.31+9.40
17Ådne SkjærsteinIL Tyrving 140.54+10.03
18Jonas EikåsSandefjord OK 142.29+11.38
19Mathias RosenlundVaregg Fleridrett 242.54+12.03
20Tobias EspedalNydalens SK 443.04+12.13
21Håkon HolstadFreidig 443.42+12.51
22Runar Saur ModahlFredrikstad SK 244.13+13.22
23Sander Solheim OttesenSturla, IF 244.59+14.08
24Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF 145.02+14.11
25Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn 145.05+14.14
26Jo Even KolstadFreidig 345.40+14.49
27Anders HorveiRaumar Orientering 146.48+15.57
28Henrik R HoltHedrum OL 148.33+17.42
29August Syrdal ØenHeming Orientering 249.50+18.59
30Erlend BørliFossum IF 450.39+19.48
31Sigurd Paulsen VieAsker Skiklubb 350.49+19.58
32Vebjørn Blom-HagenFossum IF 351.58+21.07
33Ewen HeurtauxNotodden OL 158.41+27.50
34Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering 158.45+27.54
35Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK 259.09+28.18
36Sigurd KvammeOL Toten-Troll 11.05.24+34.33
37Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn 21.10.14+39.23
38Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF 11.12.35+41.44
39Stine AuneNidarøst OK 11.15.56+45.05
40Markus Andreas BreivoldGanddal IL 11.19.10+48.19
Frida HaugskottOL Trollelg/Frol 1diskvalifisert
Einar MelsomFossum IF 1diskvalifisert
Emil StørmerFossum IF 2diskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OL 1diskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SK 1diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor