Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

H17-20, etappe 1

45 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett 133.07
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb 133.12+0.05
3Jostein TandbergNydalens SK 333.58+0.51
3Cornelius BjørkSandefjord OK 133.58+0.51
5Marius PyttenKristiansand OK 134.00+0.53
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL 134.00+0.53
7Elias Bäcklund EkvallHalden SK 134.04+0.57
8Mats EidsmoFreidig 134.07+1.00
9Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK 234.08+1.01
10Isak JonssonNydalens SK 134.14+1.07
11Simen Spets StorhovFreidig 234.21+1.14
12Tobias KristensenNTNUI 134.48+1.41
13Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving 135.13+2.06
14Lars SandstadFreidig 335.41+2.34
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL 136.31+3.24
16Magnus GjerstadVaregg Fleridrett 236.47+3.40
17Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering 137.01+3.54
18Felix FinsrudAsker Skiklubb 337.06+3.59
19Trygve MyhrAsker Skiklubb 237.25+4.18
20Jonas GrønliFreidig 438.45+5.38
21Kristian PyttenKristiansand OK 240.25+7.18
22Sondre Zahl HagenFossum IF 440.29+7.22
23Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK 240.34+7.27
24Kristian ØstermannHeming Orientering 240.38+7.31
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL 141.58+8.51
26Joar GjerdahlKonnerud IL 141.59+8.52
27Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn 242.44+9.37
28Viljan van RaaijHedrum OL 142.52+9.45
28Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering 142.52+9.45
30Sivert Sande KvermeFossum IF 342.54+9.47
31Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF 142.55+9.48
32Jakob MoOL Toten-Troll 142.57+9.50
33Snorre SlokvikNotodden OL 146.00+12.53
34Ole Jakob FrankrigNydalens SK 447.12+14.05
35Gaute FosstveitRaumar Orientering 148.07+15.00
36Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn 154.38+21.31
37Joachim KnudsenSturla, IF 254.43+21.36
38Ole Kristian TaksdalGanddal IL 149.02+15.55
39Jørgen SchjølbergTynset IF 157.29+24.22
40Hanne Helmine RogstadNidarøst OK 11.31.19+58.12
Øyvind HjermstadFossum IF 1diskvalifisert
Martin Borge HeirFossum IF 2diskvalifisert
Sondre OttesenFredrikstad SK 1diskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OL 1diskvalifisert
Tobias AlstadOL Trollelg/Frol 1diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor