Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

D17-20

34 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.37.28
Emilie Westin33.4414+3.1933.4414+3.19
Oda Scheele28.3611.02.203-11+0.34-2.45
Ragne Wiklund35.0811.37.281-2-0.34
2Fossum IF 11.37.41+0.13
Pernille Katla30.342+0.0930.342+0.09
Ingrid G. Kvålsgard31.194+2.431.01.5320+0.07-0.02
Victoria Hæstad Bjørnstad35.482+0.401.37.4120+0.13+0.06
3Asker Skiklubb 11.42.44+5.16
Synne Strand30.453+0.2030.453+0.20
Lotte Jauhojärvi Markussen31.013+2.251.01.461-2-0.20
Tilla Farnes Hennum40.586+5.501.42.443+2+5.16+5.16
4OK Moss 11.46.01+8.33
Karoline Bjørnerød32.399+2.1432.399+2.14
Johanne Bratland Tjernshaugen34.017+5.251.06.406-3+4.54+2.40
Aurora Gjølsjø39.213+4.131.46.014-2+8.33+3.39
5Kongsberg OL 11.47.19+9.51
Helene Eger32.5912+2.3432.5912+2.34
Åsne Haavengen30.212+1.451.03.204-8+1.34-1.00
Marlin Haavengen43.599+8.511.47.195+1+9.51+8.17
6Nydalens SK 21.47.21+9.53
Marte Madslien Bakken32.4210+2.1732.4210+2.17
Ea Lunøe33.516+5.151.06.335-5+4.47+2.30
Yngvild Langedal Breivik40.485+5.401.47.216+1+9.53+5.06
7Halden SK 11.53.25+15.57
Hedda Raadal Bjørlo37.0619+6.4137.0619+6.41
Karoline Aune34.549+6.181.12.0013-6+10.14+3.33
Idun Kristine Felde Olaussen41.257+6.171.53.257-6+15.57+5.43
8IL Tyrving 11.53.27+15.59
Oda J Sikkeland30.25130.251
Synne Skjærstein39.1714+10.411.09.4212+11+7.56+7.56
Mina Jørgensen43.458+8.371.53.278-4+15.59+8.03
9Freidig 11.53.32+16.04
Vera Melkild35.4015+5.1535.4015+5.15
Vilde Lereim Storli38.1113+9.351.13.5114-1+12.05+6.50
Malin Sandstad39.414+4.331.53.329-5+16.04+3.59
10Heming Orientering 11.53.48+16.20
Maya Jones Arnesen32.318+2.0632.318+2.06
Hanna Eckhardt Andersen35.3410+6.581.08.059+1+6.19+4.13
Sofie Skyttersæter Iversen45.4311+10.351.53.4810+1+16.20+10.01
11Asker Skiklubb 21.54.01+16.33
Nora Synnøve Woxholth32.5611+2.3132.5611+2.31
Anna Øfsthus Gravir36.1811+7.421.09.14110+7.28+4.57
Margrethe Wisløff44.4710+9.391.54.01110+16.33+9.05
12Porsgrunn OL 11.54.49+17.21
Hanne Vassend31.334+1.0831.334+1.08
Elise Ausen36.3512+7.591.08.0810+6+6.22+5.14
Anna Meen46.4113+11.331.54.4912+2+17.21+10.59
13Fossum IF 21.56.46+19.18
Karen Hoel Jomaas33.3913+3.1433.3913+3.14
Åsne Naadland Holo33.015+4.251.06.406-7+4.54+1.40
Rikke Blakkestad Ingesen50.0615+14.581.56.4613+7+19.18+14.24
14Gjø-Vard OL 12.02.15+24.47
Kristine Kravdal32.166+1.5132.166+1.51
Agnethe Hasli34.528+6.161.07.088+2+5.22+3.31
Kristine Haanes Strandlie55.0719+19.592.02.1514+6+24.47+19.25
15Kongsberg OL 32.12.41+35.13
Aurora Moholth32.247+1.5932.247+1.59
Andrea Vanebo50.1021+21.341.22.3417+10+20.48+18.49
Anne Willkommen Eiken50.0716+14.592.12.4115-2+35.13+14.25
16Eiker OL 12.13.40+36.12
Thea Dyrkorn35.5017+5.2535.5017+5.25
Christine Hoen45.3519+16.591.21.2516-1+19.39+14.14
Solveig Moen Letmolie52.1517+17.072.13.40160+36.12+16.33
17Sandefjord OK 12.15.14+37.46
Signe Bredholt Jørgensen35.4116+5.1635.4116+5.16
Maria Prestbøen52.5522+24.191.28.3621+5+26.50+21.34
Ella Arentz Hagen46.3812+11.302.15.1417-4+37.46+10.56
18Østmarka OK 22.15.47+38.19
Alexandra Linløkken43.4523+13.2043.4523+13.20
Ingrid Marie Stubban Hygen44.2816+15.521.28.1320-3+26.27+13.07
Anna Cecilie Linløkken47.3414+12.262.15.4718-2+38.19+11.52
19IL Tyrving 22.22.51+45.23
Solveig Eline Berg39.5921+9.3439.5921+9.34
Stella Holmboe49.0020+20.241.28.5922+1+27.13+17.39
Emma Meyer Larsson53.5218+18.442.22.5119-3+45.23+18.10
20Freidig 22.23.00+45.32
Maria Ulseth Sylte35.5017+5.2535.5017+5.25
Tale Tannvik Skei45.0917+16.331.20.5915-2+19.13+13.48
Dina Reitan1.02.0120+26.532.23.0020+5+45.32+26.19
21Konnerud IL 22.27.31+50.03
Thea Land40.3022+10.0540.3022+10.05
Nora Småge Hilsen42.0815+13.321.22.3818-4+20.52+10.47
Amanda Skyttersæter Saugerud1.04.5321+29.452.27.3121+3+50.03+29.11
22Kristiansand OK 12.35.37+58.09
Christiane Ruud Bøckman32.145+1.4932.145+1.49
Inga Vestøl Stødle57.0023+28.241.29.1423+18+27.28+25.39
Julie Felicia Christiansen1.06.2322+31.152.35.3722-1+58.09+30.41
23Sturla, IF 12.55.08+1.17.40
Malene Instanes39.5620+9.3139.5620+9.31
Ine Instanes45.3118+16.551.25.2719-1+23.41+14.10
Silje Carlsen1.29.4123+54.332.55.0823+4+1.17.40+53.59
24Larvik OK 12.47.48+1.10.20
Andrine Harriet Fremstad35.4724+5.2235.4724+5.22
Ida Sofie Hjortland1.00.5325+32.171.36.40240+34.54+29.32
Elisabeth Hesselberg1.11.0824+36.002.47.48240+1.10.20+35.26
25Sturla, IF 23.16.02+1.38.34
Iselin Sørensen56.2725+26.0256.2725+26.02
Ingeborg Kvarme53.5124+25.151.50.18250+48.32+22.30
Åshild Egeberg Vári1.25.4425+50.363.16.02250+1.38.34+50.02
Eiker OL/Berger og Svelvik 2diskvalifisert
Tomine Lysaker Sandendiskvalifisertdiskvalifisert
Oda Isnes Tysediskvalifisertdiskvalifisert
Oda Gjerdahldiskvalifisertdiskvalifisert
Gandal/Stavanger 1diskvalifisert
Janne Tjørhom Aasheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Sara Nystrøm Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
Ingrid Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 2diskvalifisert
Ingvild Langeggendiskvalifisertdiskvalifisert
Tale Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
Kjersti Tønnessen Bergstøldiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg/Ringerike 4diskvalifisert
Tuva Aas Strætediskvalifisertdiskvalifisert
Karoline Torødiskvalifisertdiskvalifisert
Rikke Hjelseth Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
Thea Sildnes Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK / Stokke IL 1 1diskvalifisert
Matilde Holendiskvalifisertdiskvalifisert
Monica Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
Frida Dalerdiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
Kristine Eide Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
Pernille Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
Hedda Skatvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
Byåsen IL 1brutt
Lene Berg Hanssenbruttbrutt
. .bruttbrutt
. .bruttbrutt
Heming Orientering 2brutt
Malene Jebsenbruttbrutt
Live Østvoldbruttbrutt
bruttbrutt
IL BUL Tromsø/Bardu IL 1inaktiv
Idunn Strandinaktivinaktiv
Anna Jacobsen-Gaskiinaktivinaktiv
Tora Indregardinaktivinaktiv
IL Tyrving / Hadeland OL 3 3inaktiv
Ingrid Lund Hovdeninaktivinaktiv
Silje Slungaardinaktivinaktiv
Ingeborg Rognstadinaktivinaktiv
Lillomarka OL 1inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
Oppsal/Fredrikstad 1inaktiv
Ane Sofie Kroghinaktivinaktiv
Tina Kallesoninaktivinaktiv
Sigrid Modahlinaktivinaktiv
Varegg Fleridrett / IL Gular 1 1inaktiv
Mari Strømme Lidinaktivinaktiv
Mari Fjellbirkeland Johanneseninaktivinaktiv
Tora Aasheim Nymarkinaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor