Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Eskil FrischknechtH 16 O-idol (25)59.22+17.5411.08

Asker Skiklubb

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Felix FinsrudH16 Utfordrer (25)50.059.23
2Sander ArntzenH 17-18E (66)25.18+0.076.48
7Per Clemet WisløffH 17-18E (66)27.26+2.157.22
8Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (52)28.39+2.208.53
8Tilla Farnes HennumD 19-20 E (26)32.13+2.209.31
13Margrethe WisløffD 19-20 E (26)34.11+4.1810.06
14Synne StrandD 19-20 E (26)34.33+4.4010.13
18Vegard GulbrandsenH 19-20E (37)31.29+6.107.57
19Frikk Alvaro EmbergsrudH16 Utfordrer (25)1.20.19+30.1415.04
19Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (26)36.39+6.4610.50
19Sondre YtterbøH 16 O-idol (25)1.03.33+22.0511.55
20Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (52)31.38+5.199.49
26Henrik Fredriksen AasH 17-18E (66)32.34+7.238.45
31Trygve MyhrH 17-18E (66)33.36+8.259.01
34Bjørnar LøvliH 19-20E (37)37.24+12.059.26

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anna Jacobsen-GaskiD 16 O-idol (24)1.08.07+23.0114.33

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Amund Bø KongsbakkH 19-20E (37)35.09+9.508.52
33Espen Samuelsen SkiriH 19-20E (37)37.16+11.579.24
49Trygve KongsbakkH 17-18E (66)37.28+12.1710.04

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lene Berg HanssenD 17-18 E (52)27.25+1.068.30Last ned GPS-spor i gpx-format
33Petter Liabakk EriksenH 17-18E (66)33.54+8.439.06
Marthe Lien JohnsenD 19-20 E (26)ikke startet
Ragnhild EideD 19-20 E (26)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mathias GløersenH 19-20E (37)brutt

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ane DyrkornD 19-20 E (26)30.12+0.198.56
4Oda Isnes TyseD16 Utfordrer (6)1.17.14+14.0916.30
18Thea DyrkornD 19-20 E (26)35.59+6.0610.38
31Christine HoenD 17-18 E (52)35.51+9.3211.08
43Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (52)43.58+17.3913.39

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Birk Bell LysakerH 16 O-idol (25)52.48+11.209.54

Fossum IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (52)26.198.10
1Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 E (26)29.538.50
2Pernille KatlaD 17-18 E (52)26.21+0.028.10
4Erling HjermstadH 19-20E (37)26.47+1.286.45
6Sondre Zahl HagenH16 Utfordrer (25)56.17+6.1210.33
10Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (26)33.24+3.319.52
13Erlend BørliH16 Utfordrer (25)1.01.12+11.0711.28
16Marius BakkeH16 Utfordrer (25)1.10.27+20.2213.13
17Mikkel KatlaH 16 O-idol (25)1.02.05+20.3711.38
20Martin Borge HeirH 19-20E (37)31.56+6.378.03
22Åsne Naadland HoloD 17-18 E (52)32.13+5.5410.00
23Emil StørmerH 17-18E (66)31.33+6.228.28
28Peter GisholtH 17-18E (66)33.19+8.088.57
28Karen Hoel JomaasD 17-18 E (52)35.34+9.1511.02
34Ingrid HasaasD 17-18 E (52)37.29+11.1011.38
43Eivind Berner MyhreH 17-18E (66)35.43+10.329.36
54Sivert Sande KvermeH 17-18E (66)38.20+13.0910.18
Vebjørn Blom-HagenH 16 O-idol (25)diskvalifisert
Øyvind HjermstadH 19-20E (37)brutt

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristoffer B. HelminsenH 16 O-idol (25)48.44+7.169.08
13Herman Ryen MartinsenH 19-20E (37)29.33+4.147.27
37Eirik ImrikH 17-18E (66)35.02+9.519.25
44Sondre OttesenH 17-18E (66)36.15+11.049.44
58Runar Saur ModahlH 17-18E (66)41.39+16.2811.11
Alexandra AngvollD 16 O-idol (24)diskvalifisert
Bendik EliassenH 17-18E (66)ikke startet

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Vilde Lereim StorliD 16 O-idol (24)57.09+12.0312.12
8Mats EidsmoH 17-18E (66)27.48+2.377.28
10Oliwer LundbergH 19-20E (37)28.51+3.327.17
10Vegard KittilsenH 17-18E (66)28.00+2.497.31
12Malin SandstadD 19-20 E (26)33.40+3.479.57
14Oskar Spets StorhovH 19-20E (37)29.36+4.177.28
15Tale Tannvik SkeiD 16 O-idol (24)1.06.26+21.2014.11
15Håvard Sandstad EidsmoH 19-20E (37)29.37+4.187.28
17Oscar LyngenH 19-20E (37)31.16+5.577.53
22Mikkel HoltH 16 O-idol (25)1.10.27+28.5913.13
23Maria Ulseth SylteD 19-20 E (26)39.48+9.5511.46
24Vera MelkildD 19-20 E (26)40.54+11.0112.06
25Jonas GrønliH 17-18E (66)31.56+6.458.35
34Lars SandstadH 17-18E (66)34.08+8.579.10
35Mathias HermstadH 19-20E (37)41.09+15.5010.23
38Jo Even KolstadH 17-18E (66)35.06+9.559.26
39Simen Spets StorhovH 17-18E (66)35.10+9.599.27
42Kristian Fredrik LynumH 17-18E (66)35.27+10.169.31
57Håkon HolstadH 17-18E (66)41.04+15.5311.02
Dina ReitanD 17-18 E (52)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias AlstadH 16 O-idol (25)41.287.46

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingrid LamarkD 16 O-idol (24)1.02.07+17.0113.16
12Tobias RøddeH 16 O-idol (25)56.54+15.2610.40
16Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (52)30.49+4.309.34
17Ole Kristian TaksdalH16 Utfordrer (25)1.11.54+21.4913.29
20Markus Andreas BreivoldH16 Utfordrer (25)1.28.19+38.1416.34

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristine KravdalD 16 O-idol (24)48.23+3.1710.20
17Agnethe HasliD 19-20 E (26)35.30+5.3710.30
56Elias ØhmanH 17-18E (66)40.34+15.2310.54

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grunde IsaksætreH16 Utfordrer (25)54.57+4.5210.18

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Ingeborg RognstadD 17-18 E (52)36.22+10.0311.17

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Niels Christian HellerudH 17-18E (66)25.116.46
5Karoline AuneD 19-20 E (26)30.58+1.059.09
9Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (52)28.41+2.228.54
9Viktor WassénH 19-20E (37)28.28+3.097.11
14Jakob TorgersenH16 Utfordrer (25)1.04.07+14.0212.01
15Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (26)34.43+4.5010.16
24Alf Kristian HelleH16 Utfordrer (25)1.54.43+1.04.3821.31
Jonatan AuneH 17-18E (66)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomeD 19-20 E (26)30.05+0.128.54

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sigurd Paulsen VieH 17-18E (66)28.04+2.537.32

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sindre R HoltH 19-20E (37)27.36+2.176.58
8Viljan van RaaijH 16 O-idol (25)53.10+11.429.58
11Henrik R HoltH16 Utfordrer (25)1.00.26+10.2111.20
21Kristoffer FjæreH16 Utfordrer (25)1.28.36+38.3116.37

Heming Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 19-20E (37)25.196.23
3Malene JebsenD 16 O-idol (24)53.06+8.0011.20
5Kristian ØstermannH16 Utfordrer (25)55.29+5.2410.24
6Live ØstvoldD 16 O-idol (24)57.56+12.5012.22
7Hanna Eckhardt AndersenD 16 O-idol (24)59.26+14.2012.41
9August Syrdal ØenH16 Utfordrer (25)58.34+8.2910.59
9Magnus Eide-FredriksenH 16 O-idol (25)53.49+12.2110.05
14Maya Jones ArnesenD 16 O-idol (24)1.06.14+21.0814.09
15Henrik ReuschH 16 O-idol (25)57.50+16.2210.51
25Bjørn Anders FlågenH 19-20E (37)34.12+8.538.38
Petter Astrup ArnesenH 17-18E (66)diskvalifisert

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Halvor RudningenH16 Utfordrer (25)brutt

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Malin HaugeD 17-18 E (52)32.00+5.419.56

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sivert Møklegård PihlH 16 O-idol (25)56.18+14.5010.33

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Jonatan GraversenH 17-18E (66)33.33+8.229.01
33Tora IndregardD 17-18 E (52)36.48+10.2911.25
47Idunn StrandD 17-18 E (52)57.27+31.0817.50

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Mari Fjellbirkeland JohannesenD 16 O-idol (24)1.14.25+29.1915.54

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ådne SkjærsteinH 16 O-idol (25)45.18+3.508.29
7Oda J SikkelandD 19-20 E (26)31.50+1.579.25
16Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (37)30.47+5.287.46
26Synne SkjærsteinD 19-20 E (26)42.43+12.5012.38
45Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (52)47.34+21.1514.46

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Eirik BlågestadH 17-18E (66)30.11+5.008.06

Kongsberg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marlin HaavengenD 17-18 E (52)26.42+0.238.17
5Karoline TorøD16 Utfordrer (6)1.18.36+15.3116.47
6Vetle DrageH 16 O-idol (25)49.43+8.159.19
10Helene EgerD 17-18 E (52)28.51+2.328.57
11Anne Willkommen EikenD 19-20 E (26)33.32+3.399.55
13Rolf Trygve HaugH 16 O-idol (25)57.27+15.5910.46
18Håkon LundH 19-20E (37)31.29+6.107.57
19Tale StrandD 17-18 E (52)31.15+4.569.42
20Aurora MoholthD 19-20 E (26)36.43+6.5010.51
22Rikke Hjelseth LarsenD 19-20 E (26)39.11+9.1811.35
25Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (52)34.55+8.3610.50
26Ingvild LangeggenD 17-18 E (52)35.02+8.4310.52
35Andrea VaneboD 17-18 E (52)37.41+11.2211.42
Åsne HaavengenD 16 O-idol (24)diskvalifisert
Sarah WølloD 17-18 E (52)ikke startet
Sølve DrageH 17-18E (66)ikke startet
Olav Kristian LundH16 Utfordrer (25)ikke startet

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jørgen BaklidH 19-20E (37)26.06+0.476.35
6Andrea RanvikD 17-18 E (52)27.30+1.118.32
6Maiken Økern HågårdD 19-20 E (26)31.28+1.359.18
7Jenny BaklidD 17-18 E (52)27.59+1.408.41
14Aslak HeimdalH 17-18E (66)29.24+4.137.54
16Nora Småge HilsenD 16 O-idol (24)1.07.33+22.2714.26
25Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (26)42.13+12.2012.29
31Joar GjerdahlH 19-20E (37)36.45+11.269.16
38Anniken RanvikD 17-18 E (52)39.17+12.5812.11
40Thea LandD 17-18 E (52)42.14+15.5513.06
41Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (52)42.50+16.3113.18
48Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (52)57.28+31.0917.50

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sebastian DalandH 19-20E (37)27.40+2.216.59
16David RundeH 17-18E (66)29.55+4.448.02
17Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (52)31.04+4.459.38
21Julie ChristiansenD 16 O-idol (24)1.24.53+39.4718.08
21Simon Beckmann KristiansenH 16 O-idol (25)1.08.09+26.4112.47
22Kristian PyttenH 17-18E (66)31.26+6.158.26
44Inga Vestøl StødleD 17-18 E (52)46.59+20.4014.35
Marius PyttenH 19-20E (37)diskvalifisert
Marius AurebekkH 17-18E (66)diskvalifisert

Larvik OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida Sofie HjortlandD16 Utfordrer (6)ikke startet

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jens Johan BrekkeH 17-18E (66)27.51+2.407.29
24Elias Skjolden SørensenH 17-18E (66)31.50+6.398.33
35Eirik Høst FossgardH 17-18E (66)34.14+9.039.12
62Mathias Pedersen VoldH 17-18E (66)1.01.18+36.0716.28

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Ludvig Williams StrømsnesH 17-18E (66)38.12+13.0110.16

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Lars SolliH 19-20E (37)33.11+7.528.22

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stine AuneD16 Utfordrer (6)1.44.00+40.5522.13
49Hanne Helmine RogstadD 17-18 E (52)1.02.14+35.5519.19
63Johannes LangaasH 17-18E (66)1.07.04+41.5318.01

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Åsmund SlokvikH 16 O-idol (25)1.07.58+26.3012.45

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (37)32.47+7.288.16
23Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20E (37)33.28+8.098.27
30Tobias KristensenH 19-20E (37)36.09+10.509.07

Nydalens SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oda ScheeleD 16 O-idol (24)45.069.38
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 O-idol (25)44.40+3.128.22
2Lukas LilandH 19-20E (37)25.56+0.376.32
3Ea LunøeD16 Utfordrer (6)1.11.18+8.1315.14
3Isak JonssonH 17-18E (66)26.48+1.377.12
4Ole Jakob FrankrigH16 Utfordrer (25)55.20+5.1510.22
4Yngvild Langedal BreivikD 16 O-idol (24)54.25+9.1911.37
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (66)27.06+1.557.17
6Lars Young VikH 17-18E (66)27.21+2.107.21
6Eirik Langedal BreivikH 19-20E (37)27.19+2.006.53
8Tobias EspedalH16 Utfordrer (25)56.56+6.5110.40
9Emilie WestinD 19-20 E (26)33.20+3.279.51
11Jostein TandbergH 19-20E (37)28.57+3.387.18
12Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (37)29.15+3.567.23
13Marte Madslien BakkenD 16 O-idol (24)1.06.06+21.0014.07
24Jørgen WulfsbergH 19-20E (37)33.53+8.348.33
47Audun BerganH 17-18E (66)37.16+12.0510.01
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (52)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Einar EkelandH 19-20E (37)37.05+11.469.21

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (26)30.25+0.328.59
12Karoline BjørnerødD 17-18 E (52)29.27+3.089.08
13Aurora GjølsjøD 17-18 E (52)30.18+3.599.24
15Christopher LadimH16 Utfordrer (25)1.05.13+15.0812.14

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hallvar HallanH 16 O-idol (25)1.03.30+22.0211.54

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Sigurd KvammeH 16 O-idol (25)2.04.14+1.22.4623.18
26Simen BallangrudH 19-20E (37)34.31+9.128.42
36Jakob MoH 17-18E (66)34.45+9.349.20

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anders HaugskottH 19-20E (37)27.11+1.526.51
8Frida HaugskottD 16 O-idol (24)1.00.10+15.0412.51

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oliver ØstbyH16 Utfordrer (25)51.56+1.519.44
20Anny Horge RogneD 16 O-idol (24)1.24.22+39.1618.01
21Trym B IslandH 17-18E (66)30.16+5.058.08
46Morten Krona HaflanH 17-18E (66)37.14+12.0310.00
48Jakob HjelsethH 17-18E (66)37.20+12.0910.02
55Olav Aasmundtveit HoffH 17-18E (66)39.54+14.4310.43

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tina KallesonD 16 O-idol (24)1.01.00+15.5413.02
17Ane Sofie KroghD 17-18 E (52)31.04+4.459.38
Amélie AamodtD 16 O-idol (24)ikke startet

Porsgrunn OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hanne VassendD 17-18 E (52)26.40+0.218.16
12Halvard KornmoH16 Utfordrer (25)1.00.38+10.3311.22
18Rasmus MathisenH 17-18E (66)30.02+4.518.04
24Anna MeenD 17-18 E (52)34.25+8.0610.41
27Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (66)32.57+7.468.51
30Elise AusenD 17-18 E (52)35.48+9.2911.07
59Håvard SkriubakkenH 17-18E (66)44.51+19.4012.03
Håkon KornmoH 19-20E (37)diskvalifisert

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Gaute FosstveitH16 Utfordrer (25)56.49+6.4410.39
15Kristine Eide RappD 17-18 E (52)30.35+4.169.29
50Anders HorveiH 17-18E (66)37.31+12.2010.05
51Øistein Fagerli NæssH 17-18E (66)37.51+12.4010.10

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Tuva Aas StræteD 17-18 E (52)35.39+9.2011.04

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Cornelius BjørkH 16 O-idol (25)47.36+6.088.55
16Ella Arentz HagenD 19-20 E (26)34.44+4.5110.16
21Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (26)38.24+8.3111.21
29Hallvard Arntzen FossH 19-20E (37)35.21+10.028.55
Jonas EikåsH16 Utfordrer (25)diskvalifisert
Maria PrestbøenD 19-20 E (26)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Marie Lindløv JensenD 17-18 E (52)37.44+11.2511.43

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Skjalg NysæterH 17-18E (66)35.13+10.029.28

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sara Nystrøm OlsenD 16 O-idol (24)1.00.35+15.2912.56

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ine InstanesD16 Utfordrer (6)1.03.0513.28
2Malene InstanesD16 Utfordrer (6)1.07.20+4.1514.23
10Mathias Skourup RognebakkeH16 Utfordrer (25)59.42+9.3711.12
12Johan Kristian UndelandH 17-18E (66)28.23+3.127.37
18Joachim Sandor KnudsenH16 Utfordrer (25)1.15.47+25.4214.13
22Sander Solheim OttesenH16 Utfordrer (25)1.29.16+39.1116.44
23Sigurd SmemoH16 Utfordrer (25)1.33.28+43.2317.32
28Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20E (37)35.18+9.598.54
39Silje CarlsenD 17-18 E (52)40.51+14.3212.41
42Ingeborg KvarmeD 17-18 E (52)43.17+16.5813.26
51Åshild Egeberg VáriD 17-18 E (52)1.14.45+48.2623.12
Iselin SørensenD16 Utfordrer (6)brutt

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jørgen SchjølbergH 16 O-idol (25)57.47+16.1910.50
37Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (52)38.32+12.1311.58
41Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (66)35.21+10.109.30

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (66)29.05+3.547.49
15Even LindaasH 17-18E (66)29.38+4.277.57
20Eskil FrøislandH 17-18E (66)30.12+5.018.07
45Jostein Svaland DaleH 17-18E (66)36.33+11.229.49

Varegg Fleridrett

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Erik BohneH 16 O-idol (25)55.36+14.0810.25
11Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (52)29.01+2.429.00
17Stian RykkjeH 17-18E (66)29.57+4.468.03
22Eirunn Husby NordstadD 16 O-idol (24)1.46.14+1.01.0822.41
23Mari Strømme LidD 17-18 E (52)33.23+7.0410.22
52Mathias RosenlundH 17-18E (66)38.02+12.5110.13
60Magnus GjerstadH 17-18E (66)49.20+24.0913.15
Kristian RykkjeH 17-18E (66)diskvalifisert
Markus Kjærner-SembH 19-20E (37)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anders VestølH 17-18E (66)26.51+1.407.13
Karine VestølD 19-20 E (26)ikke startet

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 E (52)30.32+4.139.28
29Fredrik Vehus SkjerveH 17-18E (66)33.30+8.199.00

Østmarka OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Alexandra LinløkkenD 16 O-idol (24)1.03.56+18.5013.39
18Ingrid Marie Stubban HygenD 16 O-idol (24)1.11.23+26.1715.15
27Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (52)35.11+8.5210.55
32Andreas RambergH 17-18E (66)33.49+8.389.05
46Monica BrevikD 17-18 E (52)54.08+27.4916.48
50Matilde HolenD 17-18 E (52)1.07.45+41.2621.02
61Tor Magnus GrøstadH 17-18E (66)57.19+32.0815.24

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nils TveiteH 16 O-idol (25)diskvalifisert
Linus OlhansH 19-20E (37)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor