Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

H 17-18E

3 720 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK25.11
2Sander ArntzenAsker Skiklubb25.18+0.07
3Isak JonssonNydalens SK26.48+1.37
4Anders VestølVegårshei IL26.51+1.40
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27.06+1.55
6Lars Young VikNydalens SK27.21+2.10
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb27.26+2.15
8Mats EidsmoFreidig27.48+2.37
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL27.51+2.40
10Vegard KittilsenFreidig28.00+2.49
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.04+2.53
12Johan Kristian UndelandSturla, IF28.23+3.12
13Njaal Ellegaard MelbyVang OL29.05+3.54
14Aslak HeimdalKonnerud IL29.24+4.13
15Even LindaasVang OL29.38+4.27
16David RundeKristiansand OK29.55+4.44
17Stian RykkjeVaregg Fleridrett29.57+4.46
18Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.02+4.51
19Eirik BlågestadIndre Østfold OK30.11+5.00
20Eskil FrøislandVang OL30.12+5.01
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30.16+5.05
22Kristian PyttenKristiansand OK31.26+6.15
23Emil StørmerFossum IF31.33+6.22
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.50+6.39
25Jonas GrønliFreidig31.56+6.45
26Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb32.34+7.23
27Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL32.57+7.46
28Peter GisholtFossum IF33.19+8.08
29Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK33.30+8.19
30Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø33.33+8.22
31Trygve MyhrAsker Skiklubb33.36+8.25
32Andreas RambergØstmarka OK33.49+8.38
33Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.54+8.43
34Lars SandstadFreidig34.08+8.57
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.14+9.03
36Jakob MoOL Toten-Troll34.45+9.34
37Eirik ImrikFredrikstad SK35.02+9.51
38Jo Even KolstadFreidig35.06+9.55
39Simen Spets StorhovFreidig35.10+9.59
40Skjalg NysæterSkien OK35.13+10.02
41Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35.21+10.10
42Kristian Fredrik LynumFreidig35.27+10.16
43Eivind Berner MyhreFossum IF35.43+10.32
44Sondre OttesenFredrikstad SK36.15+11.04
45Jostein Svaland DaleVang OL36.33+11.22
46Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.14+12.03
47Audun BerganNydalens SK37.16+12.05
48Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn37.20+12.09
49Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering37.28+12.17
50Anders HorveiRaumar Orientering37.31+12.20
51Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering37.51+12.40
52Mathias RosenlundVaregg Fleridrett38.02+12.51
53Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL38.12+13.01
54Sivert Sande KvermeFossum IF38.20+13.09
55Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn39.54+14.43
56Elias ØhmanGjø-Vard OL40.34+15.23
57Håkon HolstadFreidig41.04+15.53
58Runar Saur ModahlFredrikstad SK41.39+16.28
59Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL44.51+19.40
60Magnus GjerstadVaregg Fleridrett49.20+24.09
61Tor Magnus GrøstadØstmarka OK57.19+32.08
62Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.01.18+36.07
63Johannes LangaasNidarøst OK1.07.04+41.53
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Jonatan AuneHalden SKikke startet
Sølve DrageKongsberg OLikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor