Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

D 17-18 E

3 220 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF26.19
2Pernille KatlaFossum IF26.21+0.02
3Hanne VassendPorsgrunn OL26.40+0.21
4Marlin HaavengenKongsberg OL26.42+0.23
5Lene Berg HanssenByåsen IL27.25+1.06Last ned GPS-spor i gpx-format
6Andrea RanvikKonnerud IL27.30+1.11
7Jenny BaklidKonnerud IL27.59+1.40
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.39+2.20
9Hedda Raadal BjørloHalden SK28.41+2.22
10Helene EgerKongsberg OL28.51+2.32
11Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett29.01+2.42
12Karoline BjørnerødOK Moss29.27+3.08
13Aurora GjølsjøOK Moss30.18+3.59
14Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK30.32+4.13
15Kristine Eide RappRaumar Orientering30.35+4.16
16Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.49+4.30
17Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK31.04+4.45
17Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.04+4.45
19Tale StrandKongsberg OL31.15+4.56
20Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.38+5.19
21Malin HaugeHisøy OK32.00+5.41
22Åsne Naadland HoloFossum IF32.13+5.54
23Mari Strømme LidVaregg Fleridrett33.23+7.04
24Anna MeenPorsgrunn OL34.25+8.06
25Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34.55+8.36
26Ingvild LangeggenKongsberg OL35.02+8.43
27Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35.11+8.52
28Karen Hoel JomaasFossum IF35.34+9.15
29Tuva Aas StræteRingerike OL35.39+9.20
30Elise AusenPorsgrunn OL35.48+9.29
31Christine HoenEiker OL35.51+9.32
32Ingeborg RognstadHadeland OL36.22+10.03
33Tora IndregardIL BUL-Tromsø36.48+10.29
34Ingrid HasaasFossum IF37.29+11.10
35Andrea VaneboKongsberg OL37.41+11.22
36Marie Lindløv JensenSarpsborg OL37.44+11.25
37Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF38.32+12.13
38Anniken RanvikKonnerud IL39.17+12.58
39Silje CarlsenSturla, IF40.51+14.32
40Thea LandKonnerud IL42.14+15.55
41Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL42.50+16.31
42Ingeborg KvarmeSturla, IF43.17+16.58
43Solveig Moen LetmolieEiker OL43.58+17.39
44Inga Vestøl StødleKristiansand OK46.59+20.40
45Ingrid Lund HovdenIL Tyrving47.34+21.15
46Monica BrevikØstmarka OK54.08+27.49
47Idunn StrandIL BUL-Tromsø57.27+31.08
48Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL57.28+31.09
49Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.02.14+35.55
50Matilde HolenØstmarka OK1.07.45+41.26
51Åshild Egeberg VáriSturla, IF1.14.45+48.26
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor