Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

D 16 O-idol

4 680 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK45.069.38
2Kristine KravdalGjø-Vard OL48.23+3.1710.20
3Malene JebsenHeming Orientering53.06+8.0011.20
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK54.25+9.1911.37
5Vilde Lereim StorliFreidig57.09+12.0312.12
6Live ØstvoldHeming Orientering57.56+12.5012.22
7Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering59.26+14.2012.41
8Frida HaugskottOL Trollelg1.00.10+15.0412.51
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.35+15.2912.56
10Tina KallesonOppsal Orientering1.01.00+15.5413.02
11Ingrid LamarkGanddal IL1.02.07+17.0113.16
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.03.56+18.5013.39
13Marte Madslien BakkenNydalens SK1.06.06+21.0014.07
14Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.06.14+21.0814.09
15Tale Tannvik SkeiFreidig1.06.26+21.2014.11
16Nora Småge HilsenKonnerud IL1.07.33+22.2714.26
17Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.08.07+23.0114.33
18Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.11.23+26.1715.15
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.14.25+29.1915.54
20Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.24.22+39.1618.01
21Julie ChristiansenKristiansand OK1.24.53+39.4718.08
22Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.46.14+1.01.0822.41
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Åsne HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringikke startet

D16 Utfordrer

4 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine InstanesSturla, IF1.03.0513.28
2Malene InstanesSturla, IF1.07.20+4.1514.23
3Ea LunøeNydalens SK1.11.18+8.1315.14
4Oda Isnes TyseEiker OL1.17.14+14.0916.30
5Karoline TorøKongsberg OL1.18.36+15.3116.47
6Stine AuneNidarøst OK1.44.00+40.5522.13
Iselin SørensenSturla, IFbrutt
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet

H 16 O-idol

5 330 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL41.287.46
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK44.40+3.128.22
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving45.18+3.508.29
4Cornelius BjørkSandefjord OK47.36+6.088.55
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK48.44+7.169.08
6Vetle DrageKongsberg OL49.43+8.159.19
7Birk Bell LysakerFana IL52.48+11.209.54
8Viljan van RaaijHedrum OL53.10+11.429.58
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering53.49+12.2110.05
10Erik BohneVaregg Fleridrett55.36+14.0810.25
11Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering56.18+14.5010.33
12Tobias RøddeGanddal IL56.54+15.2610.40
13Rolf Trygve HaugKongsberg OL57.27+15.5910.46
14Jørgen SchjølbergTynset IF57.47+16.1910.50
15Henrik ReuschHeming Orientering57.50+16.2210.51
16Eskil FrischknechtAlta OL59.22+17.5411.08
17Mikkel KatlaFossum IF1.02.05+20.3711.38
18Hallvar HallanOK Skøynar1.03.30+22.0211.54
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.03.33+22.0511.55
20Åsmund SlokvikNotodden OL1.07.58+26.3012.45
21Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.08.09+26.4112.47
22Mikkel HoltFreidig1.10.27+28.5913.13
23Sigurd KvammeOL Toten-Troll2.04.14+1.22.4623.18
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert

H16 Utfordrer

5 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix FinsrudAsker Skiklubb50.059.23
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn51.56+1.519.44
3Grunde IsaksætreGrue IL54.57+4.5210.18
4Ole Jakob FrankrigNydalens SK55.20+5.1510.22
5Kristian ØstermannHeming Orientering55.29+5.2410.24
6Sondre Zahl HagenFossum IF56.17+6.1210.33
7Gaute FosstveitRaumar Orientering56.49+6.4410.39
8Tobias EspedalNydalens SK56.56+6.5110.40
9August Syrdal ØenHeming Orientering58.34+8.2910.59
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF59.42+9.3711.12
11Henrik R HoltHedrum OL1.00.26+10.2111.20
12Halvard KornmoPorsgrunn OL1.00.38+10.3311.22
13Erlend BørliFossum IF1.01.12+11.0711.28
14Jakob TorgersenHalden SK1.04.07+14.0212.01
15Christopher LadimOK Moss1.05.13+15.0812.14
16Marius BakkeFossum IF1.10.27+20.2213.13
17Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.11.54+21.4913.29
18Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1.15.47+25.4214.13
19Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.20.19+30.1415.04
20Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.28.19+38.1416.34
21Kristoffer FjæreHedrum OL1.28.36+38.3116.37
22Sander Solheim OttesenSturla, IF1.29.16+39.1116.44
23Sigurd SmemoSturla, IF1.33.28+43.2317.32
24Alf Kristian HelleHalden SK1.54.43+1.04.3821.31
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Halvor RudningenHemsedal ILbrutt
Olav Kristian LundKongsberg OLikke startet

D 17-18 E

3 220 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF26.198.10
2Pernille KatlaFossum IF26.21+0.028.10
3Hanne VassendPorsgrunn OL26.40+0.218.16
4Marlin HaavengenKongsberg OL26.42+0.238.17
5Lene Berg HanssenByåsen IL27.25+1.068.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Andrea RanvikKonnerud IL27.30+1.118.32
7Jenny BaklidKonnerud IL27.59+1.408.41
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.39+2.208.53
9Hedda Raadal BjørloHalden SK28.41+2.228.54
10Helene EgerKongsberg OL28.51+2.328.57
11Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett29.01+2.429.00
12Karoline BjørnerødOK Moss29.27+3.089.08
13Aurora GjølsjøOK Moss30.18+3.599.24
14Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK30.32+4.139.28
15Kristine Eide RappRaumar Orientering30.35+4.169.29
16Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.49+4.309.34
17Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK31.04+4.459.38
17Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.04+4.459.38
19Tale StrandKongsberg OL31.15+4.569.42
20Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.38+5.199.49
21Malin HaugeHisøy OK32.00+5.419.56
22Åsne Naadland HoloFossum IF32.13+5.5410.00
23Mari Strømme LidVaregg Fleridrett33.23+7.0410.22
24Anna MeenPorsgrunn OL34.25+8.0610.41
25Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34.55+8.3610.50
26Ingvild LangeggenKongsberg OL35.02+8.4310.52
27Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35.11+8.5210.55
28Karen Hoel JomaasFossum IF35.34+9.1511.02
29Tuva Aas StræteRingerike OL35.39+9.2011.04
30Elise AusenPorsgrunn OL35.48+9.2911.07
31Christine HoenEiker OL35.51+9.3211.08
32Ingeborg RognstadHadeland OL36.22+10.0311.17
33Tora IndregardIL BUL-Tromsø36.48+10.2911.25
34Ingrid HasaasFossum IF37.29+11.1011.38
35Andrea VaneboKongsberg OL37.41+11.2211.42
36Marie Lindløv JensenSarpsborg OL37.44+11.2511.43
37Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF38.32+12.1311.58
38Anniken RanvikKonnerud IL39.17+12.5812.11
39Silje CarlsenSturla, IF40.51+14.3212.41
40Thea LandKonnerud IL42.14+15.5513.06
41Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL42.50+16.3113.18
42Ingeborg KvarmeSturla, IF43.17+16.5813.26
43Solveig Moen LetmolieEiker OL43.58+17.3913.39
44Inga Vestøl StødleKristiansand OK46.59+20.4014.35
45Ingrid Lund HovdenIL Tyrving47.34+21.1514.46
46Monica BrevikØstmarka OK54.08+27.4916.48
47Idunn StrandIL BUL-Tromsø57.27+31.0817.50
48Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL57.28+31.0917.50
49Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.02.14+35.5519.19
50Matilde HolenØstmarka OK1.07.45+41.2621.02
51Åshild Egeberg VáriSturla, IF1.14.45+48.2623.12
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet

D 19-20 E

3 380 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29.538.50
2Anine LomeHamar OK30.05+0.128.54
3Ane DyrkornEiker OL30.12+0.198.56
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss30.25+0.328.59
5Karoline AuneHalden SK30.58+1.059.09
6Maiken Økern HågårdKonnerud IL31.28+1.359.18
7Oda J SikkelandIL Tyrving31.50+1.579.25
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb32.13+2.209.31
9Emilie WestinNydalens SK33.20+3.279.51
10Rikke Blakkestad IngesenFossum IF33.24+3.319.52
11Anne Willkommen EikenKongsberg OL33.32+3.399.55
12Malin SandstadFreidig33.40+3.479.57
13Margrethe WisløffAsker Skiklubb34.11+4.1810.06
14Synne StrandAsker Skiklubb34.33+4.4010.13
15Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK34.43+4.5010.16
16Ella Arentz HagenSandefjord OK34.44+4.5110.16
17Agnethe HasliGjø-Vard OL35.30+5.3710.30
18Thea DyrkornEiker OL35.59+6.0610.38
19Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb36.39+6.4610.50
20Aurora MoholthKongsberg OL36.43+6.5010.51
21Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK38.24+8.3111.21
22Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL39.11+9.1811.35
23Maria Ulseth SylteFreidig39.48+9.5511.46
24Vera MelkildFreidig40.54+11.0112.06
25Thea Sildnes BaklidKonnerud IL42.13+12.2012.29
26Synne SkjærsteinIL Tyrving42.43+12.5012.38
Marthe Lien JohnsenByåsen ILikke startet
Karine VestølVegårshei ILikke startet
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

H 17-18E

3 720 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niels Christian HellerudHalden SK25.116.46
2Sander ArntzenAsker Skiklubb25.18+0.076.48
3Isak JonssonNydalens SK26.48+1.377.12
4Anders VestølVegårshei IL26.51+1.407.13
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27.06+1.557.17
6Lars Young VikNydalens SK27.21+2.107.21
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb27.26+2.157.22
8Mats EidsmoFreidig27.48+2.377.28
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL27.51+2.407.29
10Vegard KittilsenFreidig28.00+2.497.31
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.04+2.537.32
12Johan Kristian UndelandSturla, IF28.23+3.127.37
13Njaal Ellegaard MelbyVang OL29.05+3.547.49
14Aslak HeimdalKonnerud IL29.24+4.137.54
15Even LindaasVang OL29.38+4.277.57
16David RundeKristiansand OK29.55+4.448.02
17Stian RykkjeVaregg Fleridrett29.57+4.468.03
18Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.02+4.518.04
19Eirik BlågestadIndre Østfold OK30.11+5.008.06
20Eskil FrøislandVang OL30.12+5.018.07
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30.16+5.058.08
22Kristian PyttenKristiansand OK31.26+6.158.26
23Emil StørmerFossum IF31.33+6.228.28
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.50+6.398.33
25Jonas GrønliFreidig31.56+6.458.35
26Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb32.34+7.238.45
27Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL32.57+7.468.51
28Peter GisholtFossum IF33.19+8.088.57
29Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK33.30+8.199.00
30Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø33.33+8.229.01
31Trygve MyhrAsker Skiklubb33.36+8.259.01
32Andreas RambergØstmarka OK33.49+8.389.05
33Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.54+8.439.06
34Lars SandstadFreidig34.08+8.579.10
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.14+9.039.12
36Jakob MoOL Toten-Troll34.45+9.349.20
37Eirik ImrikFredrikstad SK35.02+9.519.25
38Jo Even KolstadFreidig35.06+9.559.26
39Simen Spets StorhovFreidig35.10+9.599.27
40Skjalg NysæterSkien OK35.13+10.029.28
41Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35.21+10.109.30
42Kristian Fredrik LynumFreidig35.27+10.169.31
43Eivind Berner MyhreFossum IF35.43+10.329.36
44Sondre OttesenFredrikstad SK36.15+11.049.44
45Jostein Svaland DaleVang OL36.33+11.229.49
46Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.14+12.0310.00
47Audun BerganNydalens SK37.16+12.0510.01
48Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn37.20+12.0910.02
49Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering37.28+12.1710.04
50Anders HorveiRaumar Orientering37.31+12.2010.05
51Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering37.51+12.4010.10
52Mathias RosenlundVaregg Fleridrett38.02+12.5110.13
53Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL38.12+13.0110.16
54Sivert Sande KvermeFossum IF38.20+13.0910.18
55Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn39.54+14.4310.43
56Elias ØhmanGjø-Vard OL40.34+15.2310.54
57Håkon HolstadFreidig41.04+15.5311.02
58Runar Saur ModahlFredrikstad SK41.39+16.2811.11
59Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL44.51+19.4012.03
60Magnus GjerstadVaregg Fleridrett49.20+24.0913.15
61Tor Magnus GrøstadØstmarka OK57.19+32.0815.24
62Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.01.18+36.0716.28
63Johannes LangaasNidarøst OK1.07.04+41.5318.01
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Jonatan AuneHalden SKikke startet
Sølve DrageKongsberg OLikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 19-20E

3 960 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering25.196.23
2Lukas LilandNydalens SK25.56+0.376.32
3Jørgen BaklidKonnerud IL26.06+0.476.35
4Erling HjermstadFossum IF26.47+1.286.45
5Anders HaugskottOL Trollelg27.11+1.526.51
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK27.19+2.006.53
7Sindre R HoltHedrum OL27.36+2.176.58
8Sebastian DalandKristiansand OK27.40+2.216.59
9Viktor WassénHalden SK28.28+3.097.11
10Oliwer LundbergFreidig28.51+3.327.17
11Jostein TandbergNydalens SK28.57+3.387.18
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK29.15+3.567.23
13Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK29.33+4.147.27
14Oskar Spets StorhovFreidig29.36+4.177.28
15Håvard Sandstad EidsmoFreidig29.37+4.187.28
16Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving30.47+5.287.46
17Oscar LyngenFreidig31.16+5.577.53
18Håkon LundKongsberg OL31.29+6.107.57
18Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb31.29+6.107.57
20Martin Borge HeirFossum IF31.56+6.378.03
21Olav Milian Schmitt GranNTNUI32.47+7.288.16
22Lars SolliMo OK33.11+7.528.22
23Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI33.28+8.098.27
24Jørgen WulfsbergNydalens SK33.53+8.348.33
25Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34.12+8.538.38
26Simen BallangrudOL Toten-Troll34.31+9.128.42
27Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering35.09+9.508.52
28Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF35.18+9.598.54
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.21+10.028.55
30Tobias KristensenNTNUI36.09+10.509.07
31Joar GjerdahlKonnerud IL36.45+11.269.16
32Einar EkelandOddersjaa SSK37.05+11.469.21
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering37.16+11.579.24
34Bjørnar LøvliAsker Skiklubb37.24+12.059.26
35Mathias HermstadFreidig41.09+15.5010.23
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias GløersenBækkelagets SKbrutt
Øyvind HjermstadFossum IFbrutt
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor