Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: torsdag 13 september 2018

H 17-18 E

8 740 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb59.29
2Niels Christian HellerudHalden SK1.01.19+1.50
3Isak JonssonNydalens SK1.01.24+1.55
4Mats EidsmoFreidig1.01.29+2.00
5Marius AurebekkKristiansand OK1.02.36+3.07
6Aslak HeimdalKonnerud IL1.03.17+3.48
7Vegard KittilsenFreidig1.03.55+4.26
8Simen Spets StorhovFreidig1.05.14+5.45
9Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.05.16+5.47
10Lars Young VikNydalens SK1.05.50+6.21
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.06.16+6.47
12Anders VestølVegårshei IL1.07.34+8.05
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.09.20+9.51
13Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.09.20+9.51
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.09.21+9.52
16Eskil FrøislandVang OL1.09.59+10.30
17Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.10.25+10.56
18Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.11.17+11.48
19Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.11.21+11.52
20Lars SandstadFreidig1.11.37+12.08
21Eivind Berner MyhreFossum IF1.11.38+12.09
22Bendik EliassenFredrikstad SK1.11.52+12.23
22Jo Even KolstadFreidig1.11.52+12.23
24Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.12.20+12.51
25Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.12.28+12.59
26Even LindaasVang OL1.12.43+13.14
27Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.12.57+13.28
28Kristian Fredrik LynumFreidig1.13.13+13.44
29Sondre OttesenFredrikstad SK1.13.55+14.26
30Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.14.45+15.16
31Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.14.53+15.24
32Jostein Svaland DaleVang OL1.15.05+15.36
33Johan Kristian UndelandSturla, IF1.15.06+15.37
34Peter GisholtFossum IF1.16.55+17.26
35Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.17.29+18.00
36Sivert Sande KvermeFossum IF1.17.53+18.24
37Scott JuvikIL Gular1.18.11+18.42
38Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.18.29+19.00
39Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.19.38+20.09
40Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.19.51+20.22
41Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.20.06+20.37
42Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.21.25+21.56
43Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.21.38+22.09
44Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.21.41+22.12
45Jonas GrønliFreidig1.22.20+22.51
46Kristian PyttenKristiansand OK1.23.20+23.51
47Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.23.58+24.29
48Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.24.00+24.31
49Håkon HolstadFreidig1.26.29+27.00
50Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.29.31+30.02
51Anders HorveiRaumar Orientering1.33.00+33.31
52Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.33.27+33.58
53Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.37.13+37.44
54Jonatan AuneHalden SK1.42.28+42.59
55Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.54.04+54.35
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFbrutt
David RundeKristiansand OKikke startet
Skjalg NysæterSkien OKikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor